05:30
Мусиқа
05:30
Мусиқа
06:00
Миллий сериал "Қўрқма юрак" (такрор)
07:00
"Севимли кун" кўрсатуви
08:00
Замон (жонли эфир) информацион дастур
08:20
"Севимли кун" кўрсатуви
09:00
"Ёвуз" миллий фильм
11:15
"Тушлик вақти" кўрсатуви
12:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастур
12:20
Миллий сериал "Она замин"
13:15
"Капернаум" Ливан фильми
16:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастур
16:10
"Етти ўлчаб" кўрсатуви
16:45
"Олов келин" кўрсатуви
17:30
"Тақдирлар" теленовелла
18:30
"Маҳаллада дув-дув гап" кўрсатуви
19:00
Миллий сериал "Қўрқма юрак"
20:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастур
20:30
Миллий сериал "Мардикор аёл"
21:30
Туркия сериал "Оила учун"
22:40
"Хайрли оқшом" кўрсатуви
23:00
"Ўйинда омон қолиш"АҚШ (премьера)
00:50
"Махфий хизмат" АҚШ фильми
06:00
“Yor-yor”
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:30
Musiqiy tanaffus
10:00
“Sky shop” teleko’rsatuvi
10:20
“Sketch shou”
11:00
“Puls 1141”
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
“Sky shop” teleko’rsatuvi
12:45
Sukunat tug’yonlari
13:45
O’zbek kino
16:25
“Bumerang”
16:30
Musiqiy tanaffus
17:00
“Kundosh” seriali
18:00
“Ko’ngil” seriali
19:00
“Yor-yor”
20:00
“Bu kun” yangiliklar
20:30
“Qodirxon. Baxt shakli” seriali
21:30
“Hovli” seriali
22:30
Uxlamaysizmi?
00:00
“25 soat”
00:20
Кino: “Kingsman: Oltin halqa”
02:15
Кino: “2012”
04:29
Konsert!
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya Milliy telekanaliga ishoning!
06:10
Maqom
06:15
Dadasi va oyisi milliy serial 3-qism
06:45
Aralash-quralash bolalar ko'rsatuvi takror juma obetdan
07:10
Bola tilidan dasturi takror juma obetdan
07:25
Sensiz milliy serial 59-qism
08:15
O'jar homilador milliy serial 29-qism
08:58
LaminaLife Reklama huquqi asosida
09:00
Iqror telenovella Takror (juma kechkidan)
10:00
Badiiy film (O'zbek) Temir xotin
12:59
LaminaLife Reklama huquqi asosida
13:00
Ayol qasosi milliy serial 28-qism
14:00
Bola tilidan dasturi original
14:15
Aralash-quralash bolalar ko'rsatuvi
14:44
LaminaLife Reklama huquqi asosida
14:45
Zarb shou Takror (juma kechkidan)
15:35
Badiiy film (Turk) Dunyoning eng ajoyib ifori
17:25
Musiqa
17:59
LaminaLife Reklama huquqi asosida
18:00
O'jar homilador milliy serial 30-qism
18:40
Zarb shou original
19:30
Iqror telenovella original
20:30
Sensiz milliy serial 60-qism
21:25
Ayol qasosi milliy serial 29-qism
22:25
Badiiy film (Xorij) Ajnabiy
00:50
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
06:00
“MY5” телеканали мадҳияси
06:15
Мусиқа
06:30
“Марказий студия” кўрсатуви
07:00
Мусиқа
07:30
“Омон-омон” кўрсатуви
09:30
Миллий сериал. “Али ва Алия”
10:20
Кинофильм.
13:00
Миллий сериал. “Журналист”
14:00
“Буни ҳаёт дейдилар”
14:35
“My shop” тижорий дастури
14:45
Мусиқа
15:30
Миллий сериал. “Яхшиевлар оиласи”
17:00
“Ҳудуд” дастури
17:30
Мусиқа
18:15
Амирхон Умаров шоуси
19:15
Қисқа тижорий дастур
19:20
Теленовелла. “Буни ҳаёт дейдилар”
20:00
“Марказий студия” кўрсатуви
20:30
Миллий сериал. “Али ва Алия”
21:30
Турк сериал. “Маликам энди қара”
22:45
Хориж кино. премьера
01:00
Кинофильм.
03:00
Заставка телеканал.
06:00
Миллий кино .«Уйланиш».
08:00
«Асосий ўйинчи».Б/ф.
10:00
«Сабр».Теленовелла.
11:00
«Изқуварлар маликаси 2».Т/с.
12:30
«Ҳакимўғли».Т/с.
14:00
Миллий кино .«Ёмғир остида»..
16:00
«Иккинчи имконият».Б/ф.
18:00
Миллий сериал.«Тинчлан жигарам»..Премьера.
19:00
«Изқуварлар маликаси 2».Т/с.Премьера.
20:30
«Ҳакимўғли».Т/с.Премьера.
22:00
«Хазина овчилари».Б/ф.
00:30
«Такси 5».Б/ф.
02:20
«Иккинчи имконият».Б/ф.
04:20
Миллий кино.«Уйланиш».
06:00
«Ватан меҳри».
06:10
Миллий сериал: «Антиқа куёв».
06:55
«Соғлом турмуш»
07:00
«Ўйла
08:10
«Анонс».
08:20
«Янгисиданбор».
08:40
«Мусиқа».
08:50
«Ҳинд киноси».«100 миллион васвасаси».
11:30
«TV-маслаҳат».
11:40
«Анонс».
11:50
«Янгисидан бор».
12:00
«Ватанпарвар»
12:50
«Мусиқа».
13:00
«Бум
14:00
«ЯнгиДавр».
14:10
«Анонс».
14:20
«Миллий кино» «Садоқат».
15:55
«TV-маслаҳат».
16:00
«Ёшлар учун янги имкониятлар-мамлакат ютуғи».
16:30
«Ҳар куни миллион». Интеллектуал шоу
17:40
«Анонс».
17:55
«TV-маслаҳат».
18:00
«Жекпот – шоу». (жонли)
18:30
«Анонс”
18:50
100 факт
19:00
«Янги Давр».
19:30
«ИИБ хабарлари».
21:10
«Мусиқа».
21:25
.Анонс
21:35
«Бир қадам»
22:00
«Жаҳонкиноси».«Кунг Фу Йога».
01:30
«Миллий кино» “ Садоқат”
03:20
«Ҳикоя».
04:00
«Ёшлар food».
04:40
«Релакс»
05:55
«Ягонасан
06:00
«Сифат назорати»
06:30
«Тошкент-телевидение Ватани»
07:00
«Ҳикматли дунё»
07:55
«Келинг
08:15
«Аёлларга маслаҳат»
09:00
«Гап чиқди» (жонли эфир)
10:15
Миллий кино:«Девона»
11:35
«Келинг бир кулишайлик»
12:15
«Дарахтлар қўшиғи» миллий сериал
13:15
«Киноранда»
13:45
«Бешбармоқ»
14:00
«Муҳаббатим-нафратим» т/с
15:00
«Маҳалла раиси–ислоҳотчи»
15:25
«Ҳаёт чизгилари»
16:15
«Иффатли аёл»
16:55
«Гап чиқди»
18:00
«Бешбармоқ»
18:10
«Муҳаббатим-нафратим» т/с /Премьера
19:00
«Toshkent 24» информационная программа
19:20
«Белый воротничок» т/с /Премьера/
20:00
«Toshkent 24» информацион дастури
20:20
«Дарахтлар қўшиғи» миллий сериал /Премьера/
21:00
«Ҳикматли дунё»
21:40
«Келинг
22:00
«Отпетые напарники» х/ф
23:45
«Мобильная камера»
00:05
«Impuls»
00:50
«Дарахтлар қўшиғи» миллий сериал
01:30
«Келинг
01:45
«Соғ бўлинг»
02:15
«Тошкент тилсимлари»
03:15
«Маҳалла раиси – ислоҳотчи»
03:35
«Тунги Тошкент»
04:05
Миллий кино :«Девона»
05:20
“Машрабни куйлаб”
06:00
“Ватан мадҳи”
06:05
“Телевизион миниатюра”
06:35
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
07:00
“Бирга соғлом бўлайлик”
07:05
“Ҳаёт кўзгуси”
07:35
“Ретро ҳажвия”
08:00
Ретро спектакл: “Парвона”
10:00
“Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
11:00
“Тиббиёт сирлари”
11:10
“Hopshop”
11:30
“Hopshop”
11:50
“Сиз соғинган қўшиқ”
12:30
“HELIX”
12:45
“Hopshop”
13:10
Ретро м.к “Яна ўша Насриддин”
15:00
“Hopshop”
15:15
“Тиббиёт сирлари”
15:30
“Барҳаёт наволар”
16:10
“HELIX”
16:25
“Hopshop”
16:40
Ретро б.ф “Ишқ риштаси
20:00
“Демак емак”
20:30
“Ҳамма уйда”
21:30
“Шўрданак”
22:00
Миллий кино “Чимилдиқ”
23:35
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
00:00
“Ватан мадҳи
00:05
“Ҳамма уйда”
01:00
Ретро спектакл: “Парвона”
03:00
Ретро б.ф “Ишқ риштаси”
05:10
«Мўъжизалар макони»
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:10
Миллий сериал: «Зурриёт ёхуд Мерос 2»
06:50
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Таҳлилнома»
09:00
«Ойдин ҳаёт Live»
10:00
Миллий сериал: «Муҳаббат либослари»
10:50
Анонс
11:00
«Ассалом
12:00
«Имтиҳон»
12:40
«Оддий одамлар» телеочерк
13:00
Анонс
13:10
«Мўъжизалар макони»
13:40
« Ҳунардаги ҳаёт»
13:55
Анонс
14:00
«Агроинновация»
14:55
ТВ-шифокор
15:00
«Ойдин ҳаёт Live»
16:00
Анонс
16:20
«Ватанпарвар»
17:00
«Янгиланаётган юрт»
17:30
«Имом Бухорий сабоқлари»
17:55
Анонс
18:00
«Кўнгил ободлиги»
18:30
«Муносабат» ток-шоу (тўғридан-тўғри эфир)
20:00
Анонс
20:10
Миллий сериал: «Малак»
20:50
Анонс
21:00
«Ахборот»
22:00
«Зиёли минбари»
22:25
Миллий сериал: «Муҳаббат либослари 2»
23:00
«Ойдин ҳаёт Live»
00:00
Миллий сериал: «Зурриёт ёхуд Мерос 2»
00:50
Анонс
01:00
«Ҳаёт ва хаёл йўллари»
01:40
«Оддий одамлар» телеочерк
02:00
Радиокитоб. «Ўткан кунлар»
03:10
«Янгиланаётган юрт»
03:40
«Ҳикоя»
04:00
Радиокитоб. «Улуғбек хазинаси»
06:00
Мадҳия
06:05
Кўрсатувлар тартиби
06:10
Аэробика для всех
06:25
“Суперлига голлари”
06:35
“Параспорт”
07:00
Бадантарбия
07:10
“Худуд вақти”
07:25
“Спортчилар оиласи”
07:50
“Суперлига голлари”
08:00
“Спорт вақти”.Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
10:05
Футбол. Италия чемпионати. “Аталанта” – “Удинезе”
11:50
“Италия чемпионати голлар”
12:00
Бадантарбия (такрор)
12:10
Футбол. Суперлига. “Сўғдиёна” – “Пахтакор”
14:00
“Қорақалпоқ спорти”
14:20
“Бизнинг кураш”
14:45
“Спорт репортаж”
15:10
Футбол. Суперлига. “Андижон” – “Насаф”. Танаффусда Спорт янгиликлари (оригинал). Тўғридан-тўғри ол
17:15
“Енгил қадам. Лёгкий шаг”
17:50
“Суперлига голлари”
17:55
Кўрсатувлар тартиби
18:00
“Бизнинг футбол”. Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
19:05
“Параспорт”
19:30
“Спорт репортаж”
19:55
“Суперлига голлари”
20:05
G'alabaga bir qadam”
20:30
Спорт янгиликлари. Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
21:00
Футбол. Италия чемпионати. “Фиорентина” – “Кальяри”
22:50
“Италия чемпионати голлар”
23:00
“Ислоҳотлар амалда”
23:30
Спорт янгиликлари
23:40
“Соғлом турмуш тарзи”
00:00
Мадҳия
00:05
Футбол. Суперлига. “Андижон” – “Насаф”
01:50
“Бизнинг футбол”
02:55
“Параспорт”
03:20
“Худуд вақти”
03:40
G'alabaga bir qadam”
04:05
“Италия чемпионати голлар”
04:15
Футбол. Италия чемпионати. “Фиорентина” – “Кальяри”
06:00
Мадҳия.
06:05
«Мақом»
06:50
«Рақс ва машқ»
07:00
«Тонг нафаси»
08:00
«Тақвим»
08:05
«Дурдона»
09:00
«Бағрикенг диёр»
09:30
«Мутолаа»
10:00
«Телехиёбон»
11:00
«Соясиз юлдузлар»
11:45
«Ўқиш шарт бўлган 10 китоб»
12:00
«Тонг нафаси»
13:00
«Мерос»
14:00
Спектакль.“Тоҳир ва Зуҳра”.
16:15
«Биргаликда ўқиймиз»
17:30
«Халқ достонлари»
18:00
«Бунинг бари унга бахшида»
18:50
«Ўзбек романслари»
19:00
«Оталар сўзи – ақлнинг кўзи» т/н.
20:00
“Ибрат”. т/с.
20:40
«Бобо сўз»
21:00
«Мундарижа»
21:25
«Эъзоз»
22:00
«Дунёни забт этган китоблар»
22:10
“Қочоқ қиз”.б/ф.
00:05
«Мақом»
00:50
«Халқ достонлари»
01:20
«Бобо сўз»
01:30
«Эъзоз»
02:05
«Оталар сўзи – ақлнинг кўзи» т/н.
03:00
Спектакль.“Тоҳир ва Зуҳра”.
06:00
Мадҳия
06:05
Онлайн-консультация
07:30
Теленовелла: «Умр йўллари»
08:00
Онлайн-диалог такрор (узб./рус.).
09:00
Школа доктора Комаровского (узб./рус.)
09:50
Эълонлар/Объявления
10:00
Кун тартиби LIVE
11:30
Эълонлар
12:00
Онлайн-консультация LIVE (узб./рус.)
13:30
Теленовелла: «Умр йўллари»
14:00
Онлайн-психологLIVE (узб./рус.)
15:30
Эълонлар/Объявления
16:00
Онлайн-диалог LIVE
17:30
Эълонлар/Объявления
18:00
Кун тартиби
19:30
Нац. сериал: «Подруги» (узб./рус.)
20:15
Онлайн-консультация
22:00
Школа доктора Комаровского (узб./рус.)
22:40
Онлайн-психолог
00:00
Мадҳия
00:05
Онлайн-диалог (узб./рус.)
01:30
Онлайн-консультация
03:00
Онлайн-диалог
04:30
Онлайн-психолог
05:10
«Мўъжизакор шаҳарлар».Ҳ/ф.
06:00
«Диёр мадҳи».
06:05
«Ирландия дарёлари бўйлаб». Ҳ/ф.
07:00
«Доим саломат бўлинг!»
07:05
«Жониворлар бошпанаси ».Ҳ/ф.
07:55
«Мафтункор масканлар».Ҳ/ф.
08:30
«Жаҳон бўйлаб».
09:00
«Мана мен...»
09:30
«Балиқ ови».
10:00
Анонс.
10:05
Тижорат дастури. Реклама.
10:35
«Оролларга саёҳат».Ҳ/ф.
11:00
Анонс.
11:05
«Эфирда биз».
12:00
«Доим саломат бўлинг!»
12:05
«Оламшумул ғоялар».Ҳ/ф.
12:35
«Манзилни топ!»
13:00
«Жонли эфирда».
14:00
Анонс.
14:05
«Айиқлар ва тулпорлар ўлкаси».Ҳ/ф.
14:55
«Хуш келибсиз!»
15:25
«Мазали саёҳат».
16:10
«Улкан иншоотлар».Ҳ/ф.
17:00
Анонс.
17:05
«Доим саломат бўлинг!»
17:10
Тижорат дастури. Реклама.
17:30
«Жеф Корвин тажрибалари».Ҳ/ф.
17:55
«Кимё олами».
18:00
Кўрсатувлар тартиби.
18:05
«Саргузашт излаб».Ҳ/ф.
18:35
«Экспедиция».
19:00
Анонс.
19:05
«Инфо нигоҳ».
19:20
«Жараён».
19:50
«Жаҳон».Янгиликлар.
20:05
Анонс.
20:10
«1 га 1».
20:50
«Aqua dunyo».
21:20
Анонс.
07:00
«Ассалом
09:00
«Мультипанорама»
09:30
«Бола бошидан»
10:00
«Мультипанорама»
11:10
«Мен мактабга бораман»
11:30
«Китоблар оламида»
11:50
«Мультипанорама»
13:00
«Билағон болажон»
13:30
«Сеҳрли қўллар»
13:50
«Мультипанорама»
14:40
«Компас»
15:10
«Мультипанорама»
16:00
«Завқли ўрмонча»
16:30
«Мультипанорама»
17:10
«Fairy tales»
17:30
«Мультипанорама»
18:40
«Спортчи болажон»
18:50
«Болалар учун фильм»
20:10
«Edu Kids»
20:20
«Мультипанорама»
20:50
«Эртакчи болажонлар»
21:00
«Мультипанорама»
21:50
«Хайрли тун»
06:00
«Мадҳия»
06:10
«Дилбар наволар»
07:10
«Ностальжи»
08:00
«Қўшиқлар қанотида»
08:30
«Skyshop»
08:50
«Йил хит паради»
09:30
«Навобахш»
10:00
«Skyshop»
10:20
«Наво нашидаси»
11:10
«Қўшиқлар гулдастаси»
12:20
«Наво нашидаси»
13:10
«Дил дафтари»
14:00
«Skyshop»
14:20
«Жозиба»
15:10
«Навобахш»
16:10
«Илҳом қанотлари»
17:45
«Skyshop»
18:00
«Миллий мерос»
18:10
«Дил дафтари»
19:00
«СУПЕР-ЛОТО»
19:10
«Наво нашидаси»
20:00
«Қўшиқлар гулдастаси»
21:10
«Дил дафтари»
22:10
«Наво нашидаси»
23:10
«Жозиба»
00:00
«Мадҳия»
00:10
«Дилбар наволар»
01:40
«Йил хит паради»
04:00
«Зарб завқи»
05:00
Миллат фидойилари
05:30
История одного экспоната
06:00
Мадҳия
06:05
История одного экспоната
06:30
Анонс
06:35
Буюк юрт алломалари
07:00
Эврика+
08:00
Бир қишлоқ тарихи
08:30
Қадриятлар бешиги
09:00
Тарих тилга кирганда
10:00
Музей бўйлаб-сайер дарс
10:50
Очун
11:00
Хазина
11:30
Кўҳна манзиллар
12:00
Маҳалла раиси - ислоҳотчи
13:00
Кино тарихидан (Шум бола)
15:00
Нафосатнома
15:30
Халқ мулки
16:00
Мозийга саеҳат
17:00
Буюк сиймолар
17:30
История одного экспоната
18:00
Этно
19:00
Тошкент тилсимлари
19:30
Эврика+
20:00
Буюк юрт алломалари
20:30
Жавоҳир
21:00
Кўҳна манзиллар
21:30
Манбалар сўзлаганда
22:00
Халқ мулки
22:30
Тошкент тилсимлари
23:30
Этно
00:00
Мадҳия
00:05
Буюк сиймолар
00:35
История одного экспоната
01:00
Кўҳна манзиллар
01:30
Манбалар сўзлаганда
02:00
Очиқ дарс
02:45
Синоат
03:00
Этно
04:00
Буюк юрт алломалари
04:30
Жавоҳир
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует