05:30
Мусиқа
05:30
Мусиқа
06:00
Миллий сериал "Қўрқма юрак" (такрор)
07:00
"Севимли кун" кўрсатуви
08:00
Замон (жонли эфир) информацион дастур
08:20
"Севимли кун" кўрсатуви
09:00
"Дардисар оишқлар" миллий фильм
11:15
"Тушлик вақти" кўрсатуви
12:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастур
12:20
Миллий сериал "Она замин"
13:15
"Севгинатор" миллий фильм
15:45
ВВС дунё (такрор)
16:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастур
16:10
"Ҳамроз" кўрсатуви
16:45
"Олов келин" кўрсатуви
17:30
"Тақдирлар" теленовелла
18:30
"Маҳаллада дув-дув гап" кўрсатуви
19:00
Миллий сериал "Қўрқма юрак"
20:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастур
20:30
Миллий сериал "Мардикор аёл"
21:30
Туркия сериали "Оила учун"
22:35
"Хайрли оқшом" кўрсатуви
23:00
"Қудалар" қозоқ фильми
00:50
"Тинч океани даҳшатлари" АҚШ фильми
06:00
“Yor-yor”
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:30
Musiqiy tanaffus
10:00
“Sky shop” teleko’rsatuvi
10:20
“Dovuchchalar”
11:00
“Puls 1141”
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
“Sky shop” teleko’rsatuvi
12:45
“Qodirxon. Baxt shakli” seriali
13:45
O’zbek kino
15:55
“Bumerang”
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya Milliy telekanaliga ishoning!
06:10
Do'stlar milliy serial 80-qism
06:45
Aralash-quralash bolalar ko'rsatuvi takror bir kun oldingidan
07:10
Bola tilidan dasturi takror bir kun oldingidan
07:25
Sensiz milliy serial 55-qism
08:15
O'jar homilador milliy serial 26-qism
08:58
LaminaLife Reklama huquqi asosida
09:00
Iqror telenovella takror
10:00
Badiiy film (O'zbek)
11:55
LaminaLife Reklama huquqi asosida
11:56
Musiqa
12:30
Ayol qasosi milliy serial 25-qism
13:30
Bola tilidan dasturi original
13:45
Aralash-quralash bolalar ko'rsatuvi
14:15
Musiqa
14:39
LaminaLife Reklama huquqi asosida
14:40
Zarb shou Takror (dushanba kechkidan)
15:30
Badiiy film (Turk)
17:59
LaminaLife Reklama huquqi asosida
18:00
O'jar homilador milliy serial 27-qism
18:40
Zarb shou original
19:30
Iqror telenovella original
20:30
Sensiz milliy serial 56-qism
21:25
Ayol qasosi milliy serial 26-qism
22:25
Badiiy film (Xorij)
00:20
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
06:00
“MY5” телеканали мадҳияси
06:15
Мусиқа
06:30
“Марказий студия” кўрсатуви
07:00
Мусиқа
07:30
“Омон-омон” кўрсатуви
09:30
Миллий сериал. “Али ва Алия”
10:20
Кинофильм.
13:00
Миллий сериал. “Журналист”
14:00
“Буни ҳаёт дейдилар”
14:35
“My shop” тижорий дастури
14:45
Мусиқа
15:30
Миллий сериал. “Яхшиевлар оиласи”
17:00
“Ҳудуд” дастури
17:30
Мусиқа
18:15
Амирхон Умаров шоуси
19:15
Қисқа тижорий дастур
19:20
Теленовелла. “Буни ҳаёт дейдилар”
20:00
“Марказий студия” кўрсатуви
20:30
Миллий сериал. “Али ва Алия”
21:30
Турк сериал. “Маликам энди қара”
22:45
Хориж кино. премьера
01:00
Кинофильм.
03:00
Заставка телеканал.
06:00
Миллий кино . «Айғоқчи кампир»
07:40
« Севгига ишонмайман». Б/ф.
10:00
Миллий сериал. « Уч баҳор ». Т/с.
11:00
« Изқуварлар маликаси 2». Т/с.Премьера..
12:30
«Ҳакимўғли». Т/с. Премьера..
14:00
Миллий кино . «Ёлғизлар».
16:00
«Умрбоқийлар». Б/ф.
18:00
Миллий сериал. «Уч баҳор». Т/с. Премьера.
19:00
« Изқуварлар маликаси 2». Т/с.Премьера.
20:30
«Ҳакимўғли». Т/с. Премьера.
22:00
«Рестлер ». Б/ф.
01:00
« Тунги рейс». Б/ф.
02:40
«Сукут қасамёди ». Б/ф.
04:30
Миллий кино . «Айғоқчи кампир ».
05:00
«Кўнгил мулки»
05:45
«Юртим жамоли»
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:10
Миллий сериал: «Зурриёт ёхуд Мерос2»
06:50
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Ахборот»
09:00
«Ойдин ҳаёт Live»
10:00
Миллий сериал: «Муҳаббат либослари»
10:45
Анонс
11:00
«Ассалом
12:00
«Янгиланаётган юрт»
12:30
«Менинг боғим»
13:00
Анонс
13:10
Миллий сериал: «Малак»
13:50
Анонс
14:00
«Ойдин ҳаёт Live»
14:15
«Соғинч»
14:45
Анонс
14:55
ТВ-шифокор
15:00
«Агроолам»
15:20
«Эски альбом»
15:30
«Бунёдкорлик йўлида»
15:50
Анонс
16:10
«Одил судлов»
16:30
«Келажакка йўл»
16:50
Анонс
17:00
«Парламент ҳаёти»
17:20
Анонс
17:30
«Мунозара майдони»
19:00
Анонс
19:10
Миллий сериал: «Малак»
19:50
Анонс
20:00
«Сайлов-2021»
20:30
Анонс
20:40
«Ҳунардаги ҳаёт»
21:00
«Ахборот»
22:00
Миллий сериа: «Муҳаббат либослари 2»
22:50
Анонс
23:00
«Ойдин ҳаёт Live»
00:00
Миллий сериал: «Зурриёт ёхуд Мерос2»
00:30
«Муносабат» ток-шоу
02:00
Радиокитоб. «Ўткан кунлар»
03:15
«Бунёдкорлик йўлида»
03:35
«Келажакка йўл»
04:00
Радиокитоб. «Юлдузли тунлар»
05:25
«Инсайт»
05:55
«Ягонасан
06:00
«Ҳаёт чизгилари»
06:30
«Хайрли бўлсин»
07:00
«Ҳикматлидунё»
08:00
«Toshkent 24» информацион дастури
08:20
«Обод хонадон»
09:00
«Гап чиқди»(жонли эфир)
10:15
Миллий кино: «Ватан»
11:50
«Келинг
12:10
«Дарахтлар қўшиғи» миллий сериал
13:10
«Бешбармоқ»
13:40
«Toshkent24-Reportaj»
14:00
«Жоним фидо» т/с
15:00
«Маҳалла раиси – ислоҳотчи»
15:20
«Телетаҳлил»
15:50
«Кўзгудаги Биз»
16:35
«Келинг
16:55
«Гап чиқди»
18:00
«Бешбармоқ»
18:10
«Жоним фидо» т/с /Премьера/
19:00
«Toshkent 24» информационная программа
19:20
«Белый воротничок» т/с /Премьера/
20:00
«Toshkent 24» информацион дастури
20:20
«Дарахтлар қўшиғи» миллий сериал /Премьера/
21:00
«Жонли мулоқот» (жонли эфир)
22:00
«Основатель» х/ф
00:05
«Кўзгудаги Биз»
00:35
«Дарахтлар қўшиғи» миллий сериал
01:20
«Маҳалла раиси – ислоҳотчи»
01:40
«Инсайт»
02:10
«Тошкент тилсимлари»
03:10
«Toshkent 24- Reportaj»
03:25
«Тунги Тошкент»
03:55
Миллий кино: «Ватан»
05:00
Миллийсериал:«Фидойилар»
06:00
«Ватан меҳри».
06:10
Миллий сериал: «Антиқа куёв».
06:55
«Соғлом турмуш»
07:00
«Ўйла
08:00
«Янги Давр».
08:30
«Дардга даво излаб».
08:40
«Мусиқа».
08:50
«Анонс».
09:00
«Ҳинд киноси».«Сону
11:30
«TV-маслаҳат».
11:40
«Анонс».
12:00
«Истеъдодли тенгдошим».
12:20
«Анонс»
12:30
«Гармдори».
12:50
«Мусиқа».
13:00
«Бум
14:00
«Янги Давр».
14:10
«Дардга даво излаб».
14:20
«Миллий кино».«Қутқаринг
15:55
«TV-маслаҳат».
16:00
«Анонс».
16:10
«Истеъдодли тенгдошим».
16:30
«Ҳар куни миллион». Интеллектуал шоу
17:30
«Ёшлар учун янги имкониятлар-мамлакат ютуғи».
17:55
«TV-маслаҳат».
18:00
«Жекпот – шоу». (жонли)
18:30
«Биз уддабуронмиз».
19:00
«Янги Давр».
19:30
«Сўнгги рекордлар».
19:50
«Тўғри танлов».
20:30
«Сайлов-2021»
21:10
«Мусиқа»
21:30
«Жаҳон киноси». «Полиция ҳангомалари-2».
23:50
«Футбол» (ЕЧЛ).
02:10
Миллий кино:«Қутқаринг
03:40
«Ҳикоя».
04:00
«Нима учун»
04:50
«Янгисидан бор»
05:00
“Вафодор” қ.м.ф
05:20
“Умр сўқмоқлари”
06:00
“Ватан мадҳи”
06:05
“Фақат аёллар учун”
06:30
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
07:00
“Бирга соғлом бўлайлик”
07:05
Миллий сериал “Саодат 2”
08:00
“Маҳалла тонги”
09:00
“Диёр янгиликлари”
09:10
“Тиббиёт сирлари”
09:20
Миллий сериал “Фаришта”
10:00
“Диёр янгиликлари”
10:10
“Hopshop”
10:50
“Соғлом ҳаёт”
11:00
“Диёр янгиликлари”
11:10
“Biolam”
11:20
Реклама+Анонс
11:45
“Hopshop”
12:00
“Диёр янгиликлари”
12:10
“Hopshop”
12:25
“Товка қўрғони” ҳ.ф
12:45
“HELIX”
13:00
“Диёр янгиликлари”
13:10
Ретро б.ф “Муҳаббат ва кабутарлар”
15:00
“Диёр янгиликлари”
15:20
“Hopshop”
15:35
“Biolam”
15:45
“HELIX”
16:00
“Умр сўқмоқлари”
17:00
“Соғлом ҳаёт”
17:10
“Hopshop”
17:25
“Тиббиёт сирлари”
17:40
Миллий сериал “Саодат 2”
18:25
Tv-анонс 2
18:30
“Истеъмолчи”
19:00
“Репортёр”
19:20
“Имкон – маркет”
19:30
“Пултопар”
06:00
Мадҳия
06:05
Кўрсатувлар тартиби
06:10
“Аэробика для всех”
06:25
“Соғлом турмуш тарзи”
06:50
“Суперлига голлари”
07:00
Бадантарбия
07:10
“Худуд вақти”
07:30
Спорт янгиликлари
08:00
“Спорт вақти”.Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
10:05
Футбол. Италия чемпионати. “Венеция” – Фиорентина”
11:50
“Италия чемпионати голлар”
12:00
Бадантарбия
12:10
Дзюдо. Катта дубулға турнири
13:25
“Спорт репортаж”
13:50
“Енгил қадам. Лёгкий шаг”
14:25
“Соғлом турмуш тарзи”
14:50
Футбол. Ёшлар Европа чемпионлар лигаси. “Шахтёр” Донецк U-19 – “Реал” Мадрид U-19. Танаффусда Спорт
16:55
Кўрсатувлар тартиби
17:00
“Евротур”. Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
18:05
“Худуд вақти”
18:25
“Ислоҳотлар амалда”
19:00
Спорт янгиликлари. Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
19:20
Футбол. Европа лигаси. “Селтик” – “Ференцварош” . Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
21:35
Футбол. Европа чемпионлар лигаси. “Брюгге” – “Манчестер Сити”. Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
23:45
Спорт янгиликлари
23:50
Футбол. Европа чемпионлар лигаси. “Интер” – “Шериф”. Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
01:55
Мадҳия
02:00
Футбол. Ёшлар Европа чемпионлар лигаси. “Брюгге” U-19 – “Манчестер Сити” U-19
03:50
“Соғлом турмуш тарзи”
04:15
Футбол. Европа лигаси. “Селтик” – “Ференцварош”
05:00
«Сайқал»
06:00
Мадҳия.
06:05
«Мақом»
06:45
«Тақвим»
06:50
«Рақс ва машқ»
07:00
«Тонг нафаси»
08:00
«Ёшлик илҳомлари»
08:05
«Дурдона»
09:00
«Эъзоз»
09:30
«Мутолаа»
10:00
«Телехиёбон»
11:00
«Хамсахонлик»
11:30
«Бешинчи ўлчам»
12:00
«Тонг нафаси»
13:00
«Мерос»
13:50
Ролик Анонс
14:00
«Интеллект шоу»
14:50
Ролик Анонс
15:00
«Дўстлар даврасида»
15:55
Ролик Анонс
16:00
«Мундарижа»
16:20
Ролик Сайлов
16:30
«Она замин оҳанглари»
17:00
«Онлайн репетитор»
17:25
Ролик Анонс
17:30
«Халқ достонлари»
18:00
«Маданий ҳаёт»
18:30
«Шеър сеҳри»
18:50
Ролик Анонс
19:00
«Муаллиф»
19:30
«Бугуннинг гапи»
20:00
“Беҳбудий”. т/с.
20:35
«Ўзбек Романслари»
20:45
Ролик Сайлов
20:50
«Ўқиш шарт бўлган 10 китоб»
21:00
«Дунё адабиёти»
21:30
«Сайлов»
22:00
«Мангу лаҳза»
22:10
“Хайрлашув”б/ф.
23:00
Ролик Сайлов
00:15
«Мақом»
00:55
«Халқ достонлари»
01:20
«Муаллиф»
01:50
«Мангу лаҳза»
02:00
«Бугуннинг гапи»
02:30
«Дунё адабиёти»
03:00
“Хайрлашув” . Б/ф
06:00
Мадҳия
06:05
Онлайн-консультация
07:30
Теленовелла: «Умр йўллари»
08:00
Онлайн-диалог (узб./рус.).
09:00
Школа доктора Комаровского (узб./рус.)
09:50
Эълонлар/Объявления
10:00
Кун тартиби LIVE
11:30
Эълонлар
12:00
Онлайн-консультация LIVE (узб./рус.)
13:30
Теленовелла: «Умр йўллари»
14:00
Онлайн-психолог LIVE (узб./рус.)
15:30
Эълонлар/Объявления
16:00
Онлайн-диалог LIVE
17:30
Эълонлар/Объявления
18:00
Кун тартиби
19:30
Нац. сериал: «Подруги » (узб./рус.)
20:15
Онлайн-консультация
22:00
Школа доктора Комаровского (узб./рус.)
22:40
Онлайн-психолог
00:00
Мадҳия
00:05
Онлайн-диалог (узб./рус.)
01:30
Онлайн-консультация
03:00
Онлайн-диалог
04:30
Онлайн-психолог
21:15
«Юк машинасида саёҳат».Ҳ/ф.
21:45
Анонс.
21:50
«Она сайёра».Ҳ/ф.
22:40
«Йўл бўйлаб».
23:10
«Қайта таъмирлаш». Ҳ/ф.
00:00
«Диёр мадҳи».
00:05
«Эфирда биз».
01:05
«Қоплонларнинг ғаройиб ҳаёти».Ҳ/ф.
01:50
«Балиқ ови».
02:20
«Муҳандислик мўъжизалари». Ҳ/ф.
03:10
«Мана мен...»
03:45
«Табиий тошлар».Ҳ/ф.
04:35
«Хуш келибсиз!»
07:00
«Ассалом
09:00
«Мультипанорама»
09:30
«Завқли ўрмонча»
10:00
«Мультипанорама»
11:20
«Аълочи болажон»
11:50
«Мультипанорама»
13:00
«Денгиз хазинаси»
13:30
«Мультипанорама»
14:10
«Болажон орзуси»
14:40
«Мультипанорама»
16:00
«Доно бобо даврасида»
16:30
«Мультипанорама»
17:20
«Funny dictionary»
17:40
«Мультипанорама»
19:00
«Спортчи болажон»
19:10
«Мультипанорама»
20:20
«Edu Kids»
20:30
«Мультипанорама»
21:00
«Эълонлар»
21:10
«Мультипанорама»
21:50
«Хайрли тун»
06:00
«Мадҳия»
06:10
«Мусиқий гулдаста»
07:10
«Ностальжи»
08:00
«Дилбар наволар»
09:00
«Art cocinar»
09:30
«Навобахш»
10:00
«Skyshop»
10:20
«Наво нашидаси»
11:20
«Дил дафтари»
12:20
«Наво нашидаси»
13:10
«Skyshop»
13:30
«Дил дафтари»
14:30
«Жозиба»
15:30
«Навобахш»
16:30
«Унутилмас оҳанглар»
17:10
«Skyshop»
17:30
«Мусиқий гулдаста»
18:10
«Дил дафтари»
19:10
«Дилбар наволар»
20:10
«Дил дафтари»
21:10
«Жозиба»
22:10
«Наво нашидаси»
23:00
«Дилбар наволар»
00:00
«Мадҳия»
00:10
«Йил хит паради»
02:30
«Ҳаёт нотаси»
03:10
«Кўнгил қўшиқ истайди»
04:00
«Зарб завқи»
05:00
Тошкент тилсимлари
05:30
История одного экспоната
06:00
Мадҳия
06:05
Сўнмас юлдузлар
06:35
Анонс
06:40
Буюк юрт алломалари
07:00
Эврика+
08:00
Хазина
08:30
Саеҳатнома
09:00
Тарих тилга кирганда
10:00
Очиқ дарс
10:45
Синоат
11:00
Буюк сиймолар
11:30
Кўҳна манзиллар
12:00
Skyshop
13:00
У елғиз эмасди
15:00
Аслида қандай
16:00
Мозийга саеҳат
17:00
Халқ мулки
17:30
История одного экспоната
18:00
Этно
19:00
Энг янги тарих
19:30
Эврика+
20:00
Мавзу
21:00
Кўҳна манзиллар
21:30
Тарих ва янги талқин
22:00
Тошкент тилсимлари
22:30
Буюк сиймолар
23:00
Этно
00:00
Мадҳия
00:05
Энг янги тарих
00:35
История одного экспоната
01:00
Кўҳна манзиллар
01:30
Буюк юрт алломалари
02:00
Очиқ дарс
02:45
Синоат
03:00
Этно
04:00
Мавзу
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует