05:00
"Тилим қурсин 2" миллий фильм
05:00
Кино
06:10
Мусиқа
06:30
"Зулейха" турк сериали такрор
07:30
"Севимли кун" (жонли эфир) кўрсатуви
08:00
Замон
09:15
"Ўзинг табиб" кўрсатуви
09:30
"Пакана бурунбой" мультфильм
11:10
"Ижарачилар" миллий фильм
12:00
Замон
12:20
Кинонинг давоми
13:20
"Игна ва ип" ҳинд фильми
16:00
Замон
16:20
"Тақдирлар" теленовелла
17:15
"Олов келин" кўрсатуви
18:00
"Ўзим" кўрсатуви
18:30
Сериал "Зулейха"
19:30
"Маҳаллада дув-дув гап" кўрсатуви
20:00
Замон
20:30
Миллий сериал "Дард"
21:15
"Тақдирлар" теленовелла
22:15
"Хайирли оқшом" кўрсатуви
22:45
"Элтувчи 3" АҚШ фильми (премьера)
00:45
"Кутубхоначи 2" АҚШ фильми
02:30
"Фалокат" фильм
05:20
Badiiy film
06:40
“Sky shop” teleko’rsatuvi
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:30
“Jayrona” seriali
10:30
Musiqiy tanaffus
11:00
“Puls 1141”
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
“Sky shop” teleko’rsatuvi
12:45
Kino:
15:25
“Bumerang”
15:30
Musiqiy tanaffus
16:00
Sukunat tug’yonlari
17:00
“Yor-yor”
18:00
“Qora atirgul 1” seriali
19:00
“Aktyor” saralari
20:00
“Bu kun” yangiliklar
20:30
“Jayrona” seriali
21:30
Komediya ko’rsatuv
22:00
Turk seriali
23:00
Кino: “Nishon”
00:17
Кino: Avangard: “Arktika bo’rilari”
01:52
Кino: “Kiber”
03:51
Konsert!
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya Milliy telekanaliga ishoning!
06:10
Maqom
06:30
Antiqa qo'shnilar milliy serial Takror 41-qism
07:00
Sadoqatsiz (Turk) t\s Takror 41-qism
08:00
Shirchoy tonggi dasturi
09:00
Iqror telenovella Takror
10:00
Badiiy film (O'zbek)
12:00
Musiqa
12:35
“TV-Sale”
12:45
Aralash-quralash bolalar ko'rsatuvi
13:15
Bola tilidan ko'rsatuvi
13:30
Badiiy film (Turk+hind)
15:25
Musiqa
16:20
Mendirman Jaloliddin milliy serial 22-қисм
17:35
“TV-Sale”
17:45
M-kokteyl Original
18:05
Muhojirlar milliy serial 46-qism
19:00
Millar informatsion tahliliy dasturi Original
19:15
Iqror telenovella
20:15
Sadoqatsiz (Turk) t\s 47-qism
21:15
Daydi qizning daftari milliy serial 7-qism
22:10
Badiiy film (Xorij)
00:26
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
06:00
“MY5” телеканали мадҳияси
06:05
Мусиқа
06:30
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
07:00
“Марказий студия” кўрсатуви
07:40
Мусиқа
08:00
“Омон-омон” кўрсатуви
09:15
Кинофильм.
11:30
Мультфильм.
13:15
Ҳинд сериал. “Севги риштаси”
14:00
“Helix” тижорий дастури
14:20
“My shop” дастури
14:30
Мусиқа
15:00
Қисқа тижорий дастур
15:15
“The best chef” кўрсатуви
16:00
“Хуш кўрдик” кўрсатуви
16:30
“Like bos” кўрсатуви
17:00
“Ҳудуд” дастури
17:30
Мусиқа
18:00
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
18:30
Қисқа тижорий дастур
18:45
“Буни ҳаёт дейдилар”
19:25
Қисқа тижорий дастур
19:30
Миллий сериал. “Жумбоқ”
20:00
“Марказий студия” кўрсатуви
20:40
Хориж сериал. “Элиф”
22:20
Хориж кино. премьера
00:30
Кинофильм.
03:00
Заставка телеканал.
06:00
Миллий кино. «Тоға».
07:50
«Бэкхемдан қолишма». Б/ф
10:00
Миллий сериал. « Изқувар».
11:00
« Қадрдонлар». Т/с..
12:30
«Ишқ соҳиллари ». Т/.
13:30
Миллий кино. «Сенсиз ҳаёт зерикарли».
15:10
«Савдойи посбон Нью Йоркда». Б/ф.
17:30
Миллий сериал. « Изқувар». Премьера.
18:30
« Қадрдонлар ». Т/с.
20:00
«Ишқ соҳиллари». Т/с. Премьера.
21:00
«Эквилибриум». Б/ф.
23:10
«Пойгачи». Б/ф.
01:20
«Барри Линдон». Б/ф.
04:30
Миллий кино . «Тоға».
05:10
«Ҳидоят сари»
05:50
«Юртим жамоли»
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:10
Миллий сериал: «Саодат-2»
06:50
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Ахборот»
09:00
«Ойдин ҳаёт Live» (Тўғридан-тўғри эфир)
10:00
Миллий сериал «Эзгулик ҳудуди»
10:45
Анонс
11:00
«Ассалом
12:00
«Бунёдкорлик йўлида»
12:20
«Парламент ҳаёти»
12:40
«Менинг ҳуқуқим»
12:55
Анонс
13:10
Миллий сериал: «Ҳаловат кўчаси »
13:50
«Хулоса ўзингиздан»
14:30
«Одил судлов»
14:55
ТВ-шифокор
15:00
«Ойдин ҳаёт Live»
16:00
Анонс
16:20
«Ўзбекистон-умумий уйимиз»
16:40
«Агроолам»
17:00
Анонс
17:15
«Зиё» студияси
17:45
«Эски альбом»
18:00
Анонс
18:10
«Келажакка йўл »
18:30
«Муносабат» ток-шоу (Тўғридан-тўғри)
20:00
Анонс
20:10
Миллий сериал: «Ҳаловат кўчаси»
21:00
«Ахборот»
22:00
Миллий сериал «Эзгулик ҳудуди»
22:40
«Эски альбом»
22:50
Анонс
23:00
«Ойдин ҳаёт Live»
00:00
Миллий сериал: «Саодат-2»
00:45
«Менинг ҳуқуқим»
01:00
«Бунёдкорлик йўлида»
01:20
«Келажакка йўл»
01:40
«Агроолам»
02:00
Радиокитоб. «Бобурнома»
02:55
«Кунларнинг бирида»
03:10
«Ҳаёт ва хаёл йўллари»
03:50
Анонс
04:00
Радиокитоб. «Ўткан кунлар»
05:10
«Tаshkent city»
05:55
«Ягонасан
06:00
«Тошкентнома»
06:30
«Сифат назорати»
07:00
«Ҳикматлидунё»
08:00
«Toshkent 24» информацион дастури
08:20
«Хайрли бўлсин»
09:00
«Гапчиқди» (жонли эфир)
10:15
Миллий кино: «Ота»
11:30
«Бешбармоқ»
12:00
«Ёдгор» миллий сериал
13:00
«Маҳаллада нима гап?» (жонли эфир)
14:00
«Меҳрга ташна юрак» т/с
15:00
«Маҳалла раиси – ислоҳотчи»
15:20
«Киноранда»
16:05
«Бешбармоқ»
16:30
«Инсайт»
17:00
«Гапчиқди»
18:00
«Бешбармоқ»
18:10
«Меҳрга ташна юрак» т/с /Премьера
18:50
«Пойтахт янгиликлари»
19:00
«Toshkent 24»информационнаяпрограмма
19:20
«Хороший доктор» т/с Премьера
20:00
«Toshkent 24» информацион дастури
20:20
«Ёдгор» миллий сериал
21:00
«Фаровонлик сари»
21:45
«Келинг
22:00
«Затерянный город Z»х/ф
00:10
«Муросаю мадора»
01:10
«Киноранда»
01:40
«Ёдгор» миллий сериал
02:15
«Экспедиция» ҳ/ф
03:15
«Маҳалла раиси – ислоҳотчи»
03:35
«Тунги Тошкент»
04:05
Миллий кино: «Ота»
05:00
Миллий сериал:«Маҳалладаги шов-шув гап»
06:00
«Ватан меҳри».
06:10
Миллий сериал: «Орзулар фасли».
06:55
«Соғлом турмуш»
07:00
«7 нота». Интеллектуал шоу
08:00
«Янги Давр».
08:30
«Дардга даво излаб».
08:40
«Мусиқа».
08:55
«TV-маслаҳат».
09:00
«Ҳинд киноси». «Ҳиндча ўғирлик»
12:00
«Биз томонларда».
12:30
«Мусиқа».
12:50
«Истеъдодли тенгдошим».
13:00
«Ўйла
14:00
«Янги Давр».
14:10
«Дардга даво излаб».
14:30
Миллий кино:«Суюнчи».
15:55
«TV-маслаҳат».
16:00
«Ёшлар сиёсати амалда».
16:30
«Ҳар куни миллион». Интеллектуал шоу
17:40
«Янгисидан бор».
18:00
«Юлдузлар юрган йўл».
18:55
«TV-маслаҳат».
19:00
«Янги Давр».
19:40
«Кино сирлари».
20:10
Миллий сериал: «Дарахтлар қўшиғи»
21:00
«Парчаланган юраклар».Т/с
22:00
«Жаҳонкиноси».«Годзилла Кинг Конгга қарши».
23:50
«Янгисидан бор».
00:20
«Ҳикоя»
00:50
«Ҳужжатли фильм».
01:40
«Янгисидан бор».
01:50
Миллий сериал: «Дарахтлар қўшиғи».
02:30
Миллий кино: «Суюнчи».
04:00
. «Янги дунё».Т/с
05:00
“Демак емак”
05:30
“Одоб дурдоналари”
06:00
“Ватан мадҳи”
06:05
“Истеъмолчи”
06:30
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
07:00
“Бирга соғлом бўлайлик”
07:05
Миллий сериал “Хиёнат”
07:40
“Ретро ҳажвия”
08:00
“Рейд вақти”
08:20
“Пултопар”
09:00
“Диёр янгиликлари”
09:10
“Тиббиёт сирлари”
09:20
Миллий сериал “Ёш оила”
10:00
“Диёр янгиликлари”
10:10
“Hopshop”
10:25
“Завқли онлар”
10:50
“Соғлом ҳаёт”
11:00
“Диёр янгиликлари”
11:10
“Biolam”
11:20
“Кўз ўнгимизда”
11:45
“Hopshop”
12:00
“Диёр янгиликлари”
12:10
“Hopshop”
12:25
“Маҳаллабай – самарали тизим”
12:45
“HELIX”
13:00
“Диёр янгиликлари”
13:10
Ретро Б/ф “Инсон тақдири”
15:00
“Диёр янгиликлари”
15:10
“Hopshop”
15:25
“Ретро ҳажвия”
15:35
“Biolam”
15:45
“HELIX”
16:00
“Умр сўқмоқлари”
17:00
“Соғлом ҳаёт”
17:10
“Hopshop”
17:25
“Тиббиёт сирлари”
17:35
Миллий сериал “Хиёнат”
18:10
“Минбар”
19:00
“Репортёр”
19:25
“Имкон – маркет”
19:30
“Зиё дарғалари”
20:00
“Меҳрибоним” Қисқа метражли фильм
20:30
“Воқеа жойи”
21:00
“Умр сўқмоқлари”
22:00
Миллий кино “Нариги соҳилда қолган болалик”
23:35
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
00:00
“Ватан мадҳи”
00:05
“Зиё дарғалари”
00:30
“Воқеа жойи”
01:00
“Меҳрибоним” Қисқа метражли фильм
01:30
Миллий сериал “Ёш оила”
02:10
“Репортёр”
02:30
“Умр сўқмоқлари”
03:30
“Ретро ҳажвия”
04:00
“Саломат бўлинг”
04:30
“Муқаддас аёл”
06:00
Мадҳия
06:05
Кўрсатувлар тартиби
06:10
“Худуд вақти”
06:30
“Соғлом турмуш тарзи”
06:50
“Бундеслига голлари”
07:00
Бадантарбия
07:10
“Худуд вақти”
07:30
Спорт янгиликлари
07:50
“Суперлига голлари”
08:00
“Спорт вақти”.Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
10:05
“Суперлига голлари”
10:15
Футбол. Суперлига. АГМК– “Қизилқум”
12:00
Бадантарбия
12:10
Волейбол. Ўзбекистон чемпионати
13:35
“Суперлига голлари”
13:40
“Қорақалпок спорти”
14:00
“Бўлажак чемпион”
14:30
Бадиий гимнастика. Жаҳон кубоги
16:00
Спорт янгиликлари
16:10
“Fitnes sirlari”
16:35
“Поколение XXI”
17:00
Бадантарбия
17:10
“Соғлом турмуш тарзи”
17:35
Самбо. Осиё чемпионати
18:55
Кўрсатувлар тартиби
05:10
«Мангу лаҳза»
05:25
«Мактуб» 2-қисм
06:00
Мадҳия.
06:05
«Мақом»
06:45
«Тақвим»
06:50
«Рақс ва машқ»
07:00
«Тонг нафаси»
08:00
«Мангу лаҳза»
08:10
«Дурдона»
09:00
Қисқа метражли фильм. “Хоразм жонгинам”
09:30
«Мутолаа»
10:00
«Телехиёбон»
11:00
«Достоевский кундаликлари»
12:00
«Тонг нафаси»
13:00
«Мерос»
14:00
Спектакль.“Омонат дунё”.
15:30
«Кеча ва бугун»
16:00
«Тадқиқот»
16:30
«Башарият сиймолари»
17:00
«Халқ достонлари»
17:30
«Онлайн репетитор»
18:00
Теленовелла. “Кечикиш”.
18:30
«Мактуб» 1-қисм
19:00
«Биз севган асарлар»
20:00
“Лафз”. т/с.
20:35
«Кўз ўнгимизда»
21:00
«Соясиз юлдузлар»
21:50
«Дунёни забт этган китоблар»
22:05
Китоб ва кино. “Қалъа”.Премьера.
00:05
«Мақом»
00:50
«Халқ достонлари»
01:25
«Мактуб» 1-қисм
02:00
«Биз севган асарлар»
03:00
Спектакль.“Омонат дунё”.
04:25
«Кўз ўнгимизда»
06:00
Мадхия
06:05
Онлайн-консультация
07:30
Теленовелла: «Умр йўллари»
08:00
Онлайн-диалог (узб./рус.).
09:00
Школа доктора Комаровского (узб./рус.)
09:50
Эълонлар/Объявления
10:00
Кун тартиби LIVE
11:30
Эълонлар
12:00
Онлайн-консультация LIVE – (узб./рус.)
13:30
Теленовелла: «Умр йўллари»
14:00
Онлайн-психолог LIVE (узб./рус.)
15:30
Эълонлар/Объявления
16:00
Онлайн-диалог LIVE
17:30
Эълонлар/Объявления
18:00
Кун тартиби
19:30
Нац. сериал: «Наследник » (узб./рус.)
20:15
Онлайн-консультация
22:00
Школа доктора Комаровского (узб./рус.)
22:40
Онлайн-психолог
00:00
Мадхия
00:05
Онлайн-диалог (узб./рус.)
01:30
Онлайн-консультация
03:00
Онлайн-диалог
04:30
Онлайн-психолог
05:10
«Яшил замин».Ҳ/ф.
06:00
«Диёр мадҳи».
06:05
«Яшаш учун кураш сирлари». Ҳ/ф.
07:00
«Доим саломат бўлинг!»
07:05
«Инфо нигоҳ».
07:20
«Викторина».
07:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
08:05
«Қадимий ўрмонлар».Ҳ/ф.
08:55
«Шароитга мослашиб».Ҳ/ф.
09:25
«Мўйноққа мадад» веломарафони.
09:55
Анонс.
10:00
«Саргузашт излаб».Ҳ/ф.
10:25
«Миллий бренд».
11:00
Анонс.
11:05
«Соғлом турмуш формуласи».
12:00
«Доим саломат бўлинг!»
12:05
«Жонли эфирда».
13:00
«Қитъалар чорлайди».Ҳ/ф.
13:30
«Хуш келибсиз!»
14:00
Анонс.
14:05
«Инфо нигоҳ».
14:25
«Аrt-локация».
14:40
«Ҳунарманд устахонаси».
15:20
«Спорт-экстрим».
16:10
«Яшил замин».Ҳ/ф.
17:00
Анонс.
17:05
«Доим саломат бўлинг!»
17:10
Тижорат дастури. Реклама.
17:25
«Улкан иншоотлар». Ҳ/ф.
17:55
«Кимё олами».
18:00
Кўрсатувлар тартиби
18:05
«Саргузашт излаб».Ҳ/ф.
18:30
«Телепорт».
19:00
Анонс.
19:05
«Инфо нигоҳ».
19:20
«Жараён».
19:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
20:00
Футбол. Ўзбекистон суперлигаси. “Пахтакор” – “Андижон”.
22:00
«Профи».
22:30
Анонс.
22:35
«Қитъалар чорлайди».Ҳ/ф.
23:05
Анонс.
23:10
«Яккама-якка».Ҳ/ф.
00:00
«Диёр мадҳи».
00:05
«Соғлом турмуш формуласи».
01:05
«Мўйноққа мадад» веломарафони.
01:35
«Миллий бренд».
02:05
«Аrt-локация».
02:20
«Яшаш учун кураш сирлари». Ҳ/ф.
03:10
«Хуш келибсиз!»
03:45
«Шароитга мослашиб».Ҳ/ф.
04:30
«Ҳунарманд устахонаси».
07:00
«Ассалом
08:00
«Мультипанорама»
08:50
«Зукко болажон»
09:20
«Мультипанорама»
09:50
«Уддабурон болажон»
10:10
«Мультипанорама»
11:30
«Топган топалоқ»
11:50
«Мультипанорама»
12:40
«Табиат шифохонаси»
13:00
«Мультипанорама»
14:30
«Денгиз хазинаси»
14:50
«Болалар учун фильм»
15:50
«Болалар олами»
16:10
«Мультипанорама»
17:00
«Аълочи болажон»
17:30
«Мультипанорама»
19:00
«Спортчи болажон»
19:10
«Болалар учун фильм»
20:40
«Эълонлар»
20:45
«Мультипанорама»
21:00
«Эълонлар»
21:10
«Мультипанорама»
21:50
«Хайрли тун»
06:00
«Мадҳия»
06:10
«Кўнгил қўшиқ истайди»
07:00
«Мусиқий гулдаста»
08:00
«Сеҳрли созлар»
09:20
«Навобахш»
09:50
«Skyshop»
10:10
«Дил дафтари»
11:10
«Наво нашидаси»
12:10
«Жозиба»
13:00
«Skyshop»
13:20
«Наво нашидаси»
14:10
«Навобахш»
15:30
«Мақом-2018»
15:50
«Дилбар наволар»
17:00
«Skyshop»
17:20
«Назм ва наво»
19:00
«ШАРҚОНА-ЛОТО»
19:10
«Дил дафтари»
20:10
«Наво нашидаси»
21:10
«Жозиба»
22:10
«Дўстлик кўприклари»
23:20
«Наво нашидаси»
00:00
«Мадҳия»
00:10
«Дилбар наволар»
01:40
«Песни минувших лет»
02:20
«Кўнгил қўшиқ истайди»
04:00
«Дилга яқин қўшиқлар»
05:00
Новости (рус.)
06:00
Новости (узб.)
07:00
Новости (узб.)
07:30
Vaqt Mashinasi S01 E20
08:00
Утреннее шоу «Файзли тонг” (live)
09:30
Megashipbuilders S01 E02_1
10:00
Новости (узб.)
10:30
Megashipbuilders S01 E02_2
11:00
Новости (рус.)
11:30
Afsonaviy manzillar S02 E04_1
12:00
Новости (узб.)
12:20
Afsonaviy manzillar S02 E04_2
12:50
Новости Uzex (рус.)
13:00
Новости (узб.)
13:45
Аристократ маркет-6
14:00
Новости (рус.)
14:20
Vaqt Mashinasi S01 E20
14:50
Новости Uzex (узб.)
15:00
Новости (узб.)
16:00
Новости (рус.)
16:30
Аристократ маркет-6
16:50
Новости Uzex (рус.)
17:00
Новости (узб. сурдо)
17:30
Венеция (Гульноза Хасанова)
18:00
Новости (узб.)
18:30
Навбатчилик кисми S02 E20
19:00
Новости (узб.)
19:30
Новости (рус.)
20:00
Futbol TV студия (live)
21:00
ЧЕ-2020. Словакия - Испания (live)
23:00
«OFFSIDE». ЕВРО-2020 (live)
00:00
ЧЕ-2020. Португалия - Франция (live)
02:00
Новости (рус.)
03:00
Новости (узб.)
04:00
Новости (узб.)
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует