05:00
"Юрагимдасан" миллий фильм
05:00
Кино
06:10
Мусиқа
06:30
"Зулейха" турк сериали такрор
07:30
"Севимли кун" (жонли эфир) кўрсатуви
08:00
Замон
09:15
"Ўзинг табиб" кўрсатуви
09:30
"Қанотли учлик" мультфильм
11:10
"Куёвнинг сири" миллий фильм
12:00
Замон
12:20
Кинонинг давоми
13:30
"Рейд" ҳинд фильми
16:00
Замон
16:20
"Тақдирлар" теленовелла
17:15
"Олов келин" кўрсатуви
18:00
"Ўзим" кўрсатуви
18:30
Сериал "Зулейха"
19:30
"Маҳаллада дув-дув гап" кўрсатуви
20:00
Замон
20:30
Миллий сериал "Дард"
21:15
"Тақдирлар" теленовелла
22:15
"Хайирли оқшом" кўрсатуви
22:45
"Мукаммал нишон" АҚШ фильми (премьера)
00:30
"Алита: жасур фаришта" АҚШ фильми
02:50
"Агент Хемилтон 2" фильм
05:20
O’zbek kino
06:40
“Sky shop” teleko’rsatuvi
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:30
“Jayrona” seriali
10:30
Musiqiy tanaffus
11:00
“Puls 1141”
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
“Sky shop” teleko’rsatuvi
12:45
Kino:
15:25
“Bumerang”
15:30
Musiqiy tanaffus
16:00
“Askar qizlar”
17:00
“Yor-yor”
18:00
“Qora atirgul 1” seriali
19:00
“Aktyor” saralari
20:00
“Bu kun” yangiliklar
20:30
“Jayrona” seriali
21:30
Komediya ko’rsatuv
22:00
Turk seriali
23:00
Кino: “Sheriklar”
00:44
Кino: “To’liq yo’q qilish”
02:15
Кino: “Ekipaj”
03:50
Konsert!
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya Milliy telekanaliga ishoning!
06:10
Maqom
06:30
Antiqa qo'shnilar milliy serial Takror 40-qism
07:00
Sadoqatsiz (Turk) t\s Takror 40-qism
08:00
Shirchoy tonggi dasturi
09:00
Iqror telenovella Takror
10:00
Badiiy film (O'zbek)
12:05
Musiqa
12:35
“TV-Sale”
12:45
Aralash-quralash bolalar ko'rsatuvi
13:15
Bola tilidan ko'rsatuvi
13:30
Badiiy film (Turk+hind)
15:50
Musiqa
16:20
Mendirman Jaloliddin milliy serial 21-қисм
17:35
“TV-Sale”
17:45
M-kokteyl Takror
18:05
Muhojirlar milliy serial 45-qism
19:00
Millar informatsion tahliliy dasturi Original
19:15
Iqror telenovella
20:15
Sadoqatsiz (Turk) t\s 46-qism
21:15
Daydi qizning daftari milliy serial 6-qism
22:10
Badiiy film (Xorij)
01:36
Telekanal madhiyasi
06:00
“MY5” телеканали мадҳияси
06:05
Мусиқа
06:30
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
07:00
“Марказий студия” кўрсатуви
07:40
Мусиқа
08:00
“Омон-омон” кўрсатуви
09:15
Кинофильм.
11:30
Мультфильм.
13:15
Ҳинд сериал. “Севги риштаси”
14:00
“Helix” тижорий дастури
14:20
“My shop” дастури
14:30
Мусиқа
15:00
Қисқа тижорий дастур
15:15
“Омад шоу” кўрсатуви 1-блок
16:00
“Музқаймоқ партй” кўрсатуви
16:30
“Like bos” кўрсатуви
17:00
“Ҳудуд” дастури
17:30
Мусиқа
18:00
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
18:30
Қисқа тижорий дастур
18:45
“Буни ҳаёт дейдилар”
19:25
Қисқа тижорий дастур
19:30
Миллий сериал. “Жумбоқ”
20:00
“Марказий студия” кўрсатуви
20:40
Хориж сериал. “Элиф”
22:20
Хориж кино. премьера
00:30
Кинофильм.
03:00
Заставка телеканал.
06:00
Миллий кино . «Устюртга йўл».
07:50
«Октябр». Б/ф.
10:00
Миллий сериал. « Изқувар ».
11:00
« Қадрдонлар ». Т/с.
12:30
«Ишқ соҳиллари ». Т/с..
13:30
Миллий кино . «Тўйлар муборак»..
14:40
«Улар ватан учун жанг қилдилар». Б/ф.
17:30
Миллий сериал. « Изқувар». Премьера.
18:30
« Қадрдонлар » Т/с
20:00
«Ишқ соҳиллари». Т/с.
21:00
«Брест қалъаси». Б/ф.
23:30
«Гувоҳ». Б/ф
01:40
«Телепорт». Б/ф
03:10
«Хотира». Б/ф. .
04:30
Миллий кино . «Устюртга йўл»
05:10
«Ҳаёт ва хаёл йўллари»
05:50
«Юртим жамоли»
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:10
Миллий сериал: «Саодат-1»
06:50
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Ахборот»
09:00
«Ойдин ҳаёт Live» (Тўғридан-тўғри эфир)
10:00
Миллий сериал «Эзгулик ҳудуди»
10:45
Анонс
11:00
«Ассалом
12:00
«Янгиланаётган юрт»
12:30
«Менинг боғим
12:55
Анонс
13:10
Миллий сериал: «Ҳаловат кўчаси»
13:50
Анонс
14:00
«Соғинч »
14:30
«Ҳунардаги ҳаёт»
14:45
Анонс
14:55
ТВ-шифокор
15:00
«Ойдин ҳаёт Live»
16:00
Анонс
16:20
«Ихтирочи ёшлар»
16:40
«Одил судлов»
17:10
Анонс
17:20
«Менинг ҳуқуқим»
17:35
«Бунёдкорлик йўлида»
17:55
Анонс
18:10
«Парламент ҳаёти»
18:30
«Мунозара майдони»
20:00
Анонс
20:10
Миллий сериал:«Ҳаловат кўчаси»
21:00
«Ахборот»
22:00
Миллий сериал «Эзгулик ҳудуди»
22:40
«Эски альбом»
22:50
Анонс
23:00
«Ойдин ҳаёт Live»
00:00
Миллий сериал: «Саодат-1»
00:30
«Муносабат» ток-шоу
02:00
Радиокитоб. «Бобурнома»
02:55
«Ихтирочи ёшлар»
03:15
«Парламент ҳаёти»
03:35
«Одил судлов»
04:00
Радиокитоб. «Ўткан кунлар »
05:10
«Келинг
05:25
«Инсайт»
05:55
«Ягонасан
06:00
«Ҳаёт чизгилари»
06:30
«Хайрли бўлсин»
07:00
«Ҳикматлидунё»
08:00
«Toshkent 24» информацион дастури
08:20
«Обод хонадон»
09:00
«Гап чиқди»(жонли эфир)
10:15
Миллий кино: «Ватан»
11:55
«Келинг
12:15
«Ёдгор» миллий сериал
13:10
«Highway»
13:40
«Toshkent 24- Reportaj»
14:00
«Меҳрга ташна юрак» т/с
15:00
«Маҳалла раиси – ислоҳотчи»
15:20
«Телетаҳлил»
15:50
«Инсайт»
16:35
«Келинг
16:55
«Гап чиқди»
18:00
«Бешбармоқ»
18:10
«Меҳрга ташна юрак» т/с /Премьера
18:50
«Пойтахт янгиликлари»
19:00
«Toshkent 24»информационнаяпрограмма
19:20
«Хороший доктор» т/с Премьера
20:00
«Toshkent 24» информацион дастури
20:20
« Ёдгор» миллий сериал
21:00
«Муросаю мадора» (жонли эфир)
22:00
«Чудо на Гудзоне» х/ф
23:40
«Келинг
00:05
«Киноранда»
00:35
«Ёдгор» миллий сериал
01:15
«Аёлларга маслаҳат»
01:45
«Экспедиция» ҳ /ф
02:45
«Toshkent 24- Reportaj
03:05
«Тунги Тошкент»
03:30
Миллий кино: «Ватан»
05:00
Миллий сериал:«Маҳалладаги шов-шув гап».
06:00
«Ватан меҳри».
06:10
Миллий сериал: «Орзулар фасли».
06:55
«Соғлом турмуш»
07:00
«7 нота». Интеллектуал шоу
08:00
«Янги Давр».
08:30
«Дардга даво излаб».
08:40
«Мусиқа».
08:55
«TV-маслаҳат».
09:00
«Ҳинд киноси».«Ҳаёт жўшқин»
12:00
«Мусиқа»
12:30
«Янгисидан бор».
12:40
«Истеъдодли тенгдошим».
13:00
«Ўйла
14:00
«Янги Давр».
14:10
«Дардга даво излаб».
14:20
«Янгисидан бор».
14:30
Милликино: «Оқибат».
15:55
«TV-маслаҳат».
16:00
«Ёшлар сиёсати амалда».
16:30
«Ҳар куни миллион». Интеллектуал шоу
17:30
«Биз томонларда».
18:00
«Startupclub»
18:55
«TV-маслаҳат».
19:00
«Янги Давр».
19:40
«Сўнгги рекордлар».
20:10
Миллий сериал: «Она дарё».
21:00
«Парчаланган юраклар».Т/с
22:00
«Жаҳон киноси». «16 та квартал».
23:50
«Янгисидан бор».
00:10
«Бир қадам». Т/с
01:10
«Ҳикоя»
01:40
Миллий сериал: «Она дарё».
02:20
«Янгисидан бор»
02:30
Милли кино: «Оқибат».
04:00
. «Янги дунё». Т/с
05:00
“Халқ табобати”
05:30
“Қишлоқ ҳаёти”
06:00
“Ватан мадҳи”
06:05
“Рўзғорга барака”
06:35
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
07:00
“Бирга соғлом бўлайлик”
07:05
Миллий сериал “Хиёнат”
07:40
“Ретро ҳажвия”
08:05
“Умр дафтари”
09:00
“Диёр янгиликлари”
09:10
“Тиббиёт сирлари”
09:20
Миллий сериал “Ёш оила”
10:00
“Диёр янгиликлари”
10:10
“Hopshop”
10:25
“Меҳр қолур”
10:50
“Соғлом ҳаёт”
11:00
“Диёр янгиликлари”
11:10
“Biolam”
11:20
“Кўз ўнгимизда”
11:45
“Hopshop”
12:00
“Диёр янгиликлари”
12:10
“Hopshop”
12:25
“Маҳалла раиси – ислоҳотчи”
12:45
“HELIX”
13:00
“Диёр янгиликлари”
13:10
Ретро М/к “Ибн Сино”
15:00
“Диёр янгиликлари”
15:10
“Hopshop”
15:25
“Ретро ҳажвия”
15:35
“Biolam”
15:45
“HELIX”
16:00
Ретро вақти: “Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
17:00
“Соғлом ҳаёт”
17:10
“Hopshop”
17:25
“Тиббиёт сирлари”
17:35
Миллий сериал “Хиёнат”
18:15
“Пултопар”
19:00
“Репортёр”
19:25
“Имкон – маркет”
19:30
“Истеъмолчи”
20:00
“Завқли онлар”
20:35
“Рейд вақти”
21:00
Ретро вақти: “Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
22:00
Ретро Б/ф “Инсон тақдири”
23:40
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
00:00
“Ватан мадҳи”
00:05
“Пултопар”
00:45
“Завқли онлар”
01:10
“Истеъмолчи”
01:30
Миллий сериал “Ёш оила”
02:10
“Репортёр”
02:30
Ретро вақти: “Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
03:30
“Ретро ҳажвия”
04:00
“Рейд вақти”
04:30
“Йиллар ва йўллар”
06:00
Мадҳия
06:05
Кўрсатувлар тартиби
06:10
“Худуд вақти”
06:30
“Шахмат сабоқлари”
06:50
“Суперлига голлари”
07:00
Бадантарбия
07:10
“Худуд вақти”
07:30
Спорт янгиликлари
07:50
“Бундеслига голлари”
08:00
“Спорт вақти”.Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
10:05
“Суперлига голлари”
10:15
Футбол. Суперлига. “Навбаҳор” – “Машъал”
12:00
Бадантарбия
12:10
Волейбол. Ўзбекистон чемпионати
13:20
“Бизнинг футбол”
14:25
Бадиий гимнастика. Жаҳон кубоги
16:00
Спорт янгиликлари
16:10
“Fitnes sirlari”
16:35
“Соғлом турмуш тарзи”
17:00
Бадантарбия
17:10
G'alabaga bir qadam
17:30
“Соғлом турмуш тарзи”
17:55
Самбо. Осиё чемпионати
18:55
Кўрсатувлар тартиби
19:00
“Юлдузли оқшом”
19:30
“Худуд вақти”
19:50
Футбол. Суперлига. АГМК– “Қизилқум”. Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади 21.50 “Суперлига голлари”
22:00
Спорт янгиликлари
22:25
Волейбол. Ўзбекистон чемпионати
23:50
“Суперлига голлари”
23:55
Спорт янгиликлари
00:00
Мадҳия
00:05
ММА. Халқаро турнир
01:40
Бадиий гимнастика. Жаҳон кубоги
02:40
Самбо. Осиё чемпионати
03:45
“Соғлом турмуш тарзи”
04:10
“Суперлига голлари”
04:15
Футбол. Суперлига. АГМК– “Қизилқум”
05:00
«Тасвирий санъат усталари»
05:25
«Мактуб» 1-қисм
06:00
Мадҳия.
06:05
«Мақом»
06:45
«Тақвим»
06:50
«Рақс ва машқ»
07:00
«Тонг нафаси»
08:00
«Бобо сўз»
08:10
«Дурдона»
09:00
Қисқа метражли фильм. “Менинг дунём”.
09:15
«Дунёни забт этган китоблар»
09:30
«Мутолаа»
10:00
«Телехиёбон»
11:00
«Оталар сўзи – ақлнинг кўзи» т/н.
12:00
«Тонг нафаси»
13:00
«Мерос»
14:00
«Миллий таълим»
15:00
«Ҳаёт фалсафаси»
15:35
«Мундарижа»
16:00
«Маҳорат дарси»
17:00
«Халқ достонлари»
17:30
«Онлайн репетитор»
18:00
Қисқа метражли фильм. “Хоразм жонгинам”
18:30
«Мактуб» 2-қисм
19:00
«Замондош»
19:30
«Бугуннинг гапи»
20:00
. “Имом Абу Исо Муҳаммад Термизий”. т/с.
20:35
«Кеча ва бугун»
21:10
«Башарият сиймолари»
21:50
«Мангу лаҳза»
22:00
Миллий кино: “Кичкина табиб”
23:30
«Сайқал»
00:05
«Мақом»
00:50
«Халқ достонлари»
01:20
«Шеър сеҳри»
01:30
«Замондош»
02:00
«Бугуннинг гапи»
02:30
«Кеча ва бугун»
03:00
Миллий кино: “Кичкина табиб”
04:35
«Башарият сиймолари»
06:00
Мадхия
06:05
Онлайн-консультация
07:30
Теленовелла: «Умр йўллари»
08:00
Онлайн-диалог (узб./рус.).
09:00
Школа доктора Комаровского (узб./рус.)
09:50
Эълонлар/Объявления
10:00
Кун тартиби LIVE
11:30
Эълонлар
12:00
Онлайн-консультация LIVE – (узб./рус.)
13:30
Теленовелла: «Умр йўллари»
14:00
Онлайн-психолог LIVE (узб./рус.)
15:30
Эълонлар/Объявления
16:00
Онлайн-диалог LIVE
17:30
Эълонлар/Объявления
18:00
Кун тартиби
19:30
Нац. сериал: «Наследник» (узб./рус.)
20:15
Онлайн-консультация
22:00
Школа доктора Комаровского (узб./рус.)
22:40
Онлайн-психолог
00:00
Мадхия
00:05
Онлайн-диалог (узб./рус.)
01:30
Онлайн-консультация
03:00
Онлайн-диалог
04:30
Онлайн-психолог
05:10
«Яшил замин».Ҳ/ф.
06:00
«Диёр мадҳи».
06:05
«Яшаш учун кураш сирлари». Ҳ/ф.
07:00
«Доим саломат бўлинг!»
07:05
«Инфо нигоҳ».
07:20
«Миллий география».
07:50
«Жаҳон».Янгиликлар.
08:05
«Занжабилли кулчалар».Ҳ/ф.
08:55
«Шароитга мослашиб».Ҳ/ф.
09:25
«Экспедиция».
10:00
Анонс.
10:05
«Сайёҳлик қадамжолари ».Ҳ/ф.
10:30
«Балиқ ови».
11:00
Анонс.
11:05
«1 га 1».
11:35
«Омонкўтон табиати».
11:45
«Art-локация».
12:00
«Доим саломат бўлинг!»
12:05
«Қитъалар чорлайди».Ҳ/ф.
12:30
«Aqva dunyo».
13:00
«Ландшафт.уз».
14:00
Анонс.
14:05
«Инфо нигоҳ».
14:25
«Агротуризм».
15:00
«Жонли эфирда».
16:10
«Яшил замин».Ҳ/ф.
17:00
Анонс.
17:05
«Доим саломат бўлинг!»
17:10
Тижорат дастури. Реклама.
17:25
«Улкан иншоотлар». Ҳ/ф.
17:55
«Дунё дурдоналари».
18:00
Кўрсатувлар тартиби.
18:05
«Саргузашт излаб».Ҳ/ф.
18:30
«Миллий бренд».
19:05
Анонс.
19:10
«Инфо нигоҳ».
19:25
«Викторина».
19:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
20:00
Анонс.
20:05
«Мўйноққа мадад» веломарафони.
20:40
«Аrt-локация».
21:00
Анонс.
21:05
«Қитъалар чорлайди».Ҳ/ф.
21:35
Анонс.
21:40
«Профи».
22:15
«Яккама-якка».Ҳ/ф.
23:05
«Бойқушларнинг сирли ҳаёти».Ҳ/ф.
00:00
«Диёр мадҳи».
00:05
«Ландшафт.уз».
01:05
«1 га 1».
01:40
«Aqva dunyo».
02:20
«Яшаш учун кураш сирлари». Ҳ/ф.
03:10
«Агротуризм».
03:45
«Шароитга мослашиб».Ҳ/ф.
04:30
«Йўл бўйлаб».
07:00
«Ассалом
08:00
«Мультипанорама»
08:50
«Зукко болажон»
09:20
«Мультипанорама»
09:50
«Уддабурон болажон»
10:10
«Мультипанорама»
11:30
«Топган топалоқ»
11:50
«Мультипанорама»
12:40
«Табиат шифохонаси»
13:00
«Мультипанорама»
14:30
«Денгиз хазинаси»
14:50
«Болалар учун фильм»
15:50
«Болалар олами»
16:10
«Мультипанорама»
17:00
«Аълочи болажон»
17:30
«Мультипанорама»
19:00
«Спортчи болажон»
19:10
«Болалар учун фильм»
21:00
«Эълонлар»
21:10
«Мультипанорама»
21:50
«Хайрли тун»
06:00
«Мадҳия»
06:10
«Мусиқий гулдаста»
07:00
«Дил дафтари»
08:00
«Дилкаш давралар»
09:20
«Навобахш»
09:50
«Skyshop»
10:10
«Наво нашидаси»
11:10
«Жозиба»
12:10
«Наво нашидаси»
13:00
«Skyshop»
13:20
«Ностальжи»
14:00
«Навобахш»
15:20
«Мақом-2018»
16:00
«Юрт бўйлаб»
17:00
«Skyshop»
17:20
«Назм ва наво»
19:10
«Дил дафтари»
20:10
«Наво нашидаси»
21:10
«Кўнгил қўшиқ истайди»
22:20
«Жозиба»
23:20
«Наво нашидаси»
00:00
«Мадҳия»
00:10
«Очиқ саҳна»
01:30
«Мендирман»
01:40
«Оҳанглар сеҳри»
02:30
«Зарб завқи»
03:10
«Қўшиқлар қанотида»
04:50
«Назм ва наво»
05:00
Новости (рус.)
06:00
Новости (узб.)
07:00
Новости (узб.)
07:30
Dream Cars 102
08:00
Утреннее шоу «Файзли тонг” (live)
09:30
Автомагистраль S01 E09_1
10:00
Новости (узб.)
10:30
Автомагистраль S01 E09_2
11:00
Новости (рус.)
11:30
Megashipbuilders S01 E02_1
12:00
Новости (узб.)
12:20
Megashipbuilders S01 E02_2
12:50
Новости Uzex (узб.)
13:00
Новости (узб.)
13:20
Аспект. S01 E23
13:45
Аристократ маркет-5
14:00
Новости (рус.)
14:20
Afsonaviy manzillar S02 E04_1
14:50
Новости Uzex (англ.)
15:00
Новости (узб.)
15:30
Afsonaviy manzillar S02 E04_2
16:00
Новости (рус.)
16:30
Аристократ маркет-5
16:50
Новости Uzex (рус.)
17:00
Новости (узб. сурдо)
17:30
Vaqt Mashinasi S01 E20
18:00
Новости (узб.)
18:30
Сельдерей шоу E19
19:00
Новости (узб.)
19:30
Новости (рус.)
20:00
Новости (узб.)
21:00
Новости (узб.)
21:30
No Сomment S02 E44
22:00
Новости (узб.)
22:30
Навбатчилик кисми S02 E20
23:00
Futbol TV студия (live)
00:00
ЧЕ-2020. Хорватия - Шотландия (live)
02:00
Новости (рус.)
03:00
Новости (узб.)
04:00
Новости (узб.)
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует