05:00
Кино
05:00
"Жонимга тегдинг жоним" миллий фильм
06:30
Мусиқа
06:45
"Ўзинг табиб" кўрсатуви такрор
07:00
Мультфильм
07:30
"Севимли кун" кўрсатуви
08:00
Замон
09:15
"Ўзинг табиб" кўрсатуви
09:30
"Чиннай экспрес" ҳинд фильми
11:15
"Олов келин" кўрсатуви
12:00
Замон
12:20
Кинонинг давоми
12:45
"Бугун бошқачасиз" кўрсатуви
13:20
"Қора танли болалар" миллий фильм
15:00
"Кулдур гуп" кўрсатуви такрор
16:00
Замон
16:20
"Тақдирлар" теленовелла
17:15
"Олов келин" кўрсатуви
18:00
"Ўзим" кўрсатуви
18:30
Сериал "Зулейха"
19:30
"Маҳаллада дув-дув гап" кўрсатуви
20:00
Замон
20:30
Миллий сериал "Мени асра"
21:15
"Тақдирлар" теленовелла
22:15
"Хайирли оқшом" кўрсатуви
22:45
"Кавалерия" АҚШ фильми
01:00
"Садоқат тимсоли" АҚШ фильми
04:45
"Инсон қалбига йўл" кўрсатуви
05:30
“Ajoyib taksi”
05:55
“Bola shirin”
06:40
“Sky shop” teleko’rsatuvi
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:30
Musiqiy tanaffus
10:00
“Qora atirgul 2” seriali
11:00
“Puls 1141”
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
“Najotkorlar” seriali
13:00
“Bir kami to’lmagan dunyo” seriali
13:30
“Sky shop” teleko’rsatuvi
13:55
O’zbek kino
16:00
Multfilm
16:30
Musiqiy tanaffus
17:00
“Yor-yor”
17:55
“Bumerang”
18:00
“Najotkorlar” seriali
18:45
Kulgi konsert!
19:25
“Bir kami to’lmagan dunyo” seriali
20:00
“Bu kun” yangiliklar
20:30
“Elchining qizi” seriali
21:30
“Qora atirgul 2” seriali
22:30
“25 soat”
23:00
Кino:
04:00
“Ramazon tuxfasi”
04:30
Кino:
06:00
Миллий кино . «Пойма-пой». .
07:50
« Сукунат ортида ». Б/ф.
10:00
Миллий сериал. « Аммажоним
11:00
« Қидирилмоқда ». Т/с.
12:30
«Ҳеч ким билмасин ». Т/с.
13:30
Миллий кино . «Сингилларим».
14:40
«Африкадан қайтиш». Б/ф.
17:30
Миллий сериал. «Аммажоним
18:30
« Қидирилмоқда ». Т/с.
20:00
«Ҳеч ким билмасин». Т/с. Премьера.
21:00
«Бойлик можороси». Б/ф
23:30
«Самодан садо». Б/ф
02:10
Миллий кино . «Ажал жодуси»
04:10
Миллий кино . «Пойма-пой».
05:00
«Зиё студияси»
05:35
Анонс
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:10
Миллий сериал: «Умрнинг ўн лаҳзаси»
06:50
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Таҳлилнома»
09:00
«Ойдин ҳаёт Live» (Тўғридан-тўғри эфир)
10:00
«Ёз ифори» Т/с
10:45
Анонс
11:00
«Ассалом
12:00
«Мўъжизалар макони»
12:30
«Оддий одамлар» телеочерк
13:00
Анонс
13:10
«Имтиҳон»
13:50
«Эски альбом»
14:00
«Ҳаёт ва хаёл йўллари»
14:40
Анонс
14:55
ТВ-шифокор
15:00
«Ойдин ҳаёт Live»
16:00
Анонс
16:10
«Ватанпарвар»
16:50
Анонс
17:00
«Соғинч...»
17:30
«Иффатли аёл»
18:00
«Муносабат» ток-шоу (Тўғридан-тўғри эфир)
19:30
Миллий сериал: «Дарахтлар қўшиғи»
20:30
«Рамазон ойингиз муборак бўлсин»
21:00
«Ахборот»
22:00
«Ёз ифори» Т/с
23:00
«Ойдин ҳаёт Live»
00:00
Миллий сериал: «Умрнинг ўн лаҳзаси»
00:40
«Эски альбом»
00:50
Анонс
01:00
«Мунозара майдони»
02:00
Радиокитоб. «Бобурнома»
03:00
«Менинг боғим»
03:25
«Рамазон суҳбатлари»
04:25
«Рамазон ойингиз муборак бўлсин»
05:55
«Ягонасан
06:00
«Тошкентнома»
06:30
«Киноранда»
07:00
«Ҳикматли дунё»
08:00
«Toshkent. Live» (жонли эфир)
09:00
«Гап чиқди» (жонли эфир)
10:00
Янгиликлар 24
10:35
Миллий кино: «Осмондаги болалар» б/ф
12:15
«Қадрдон қўшнилар» миллий сериал
13:00
Янгиликлар 24
13:30
«Соғ бўлинг»
14:00
«Маккора» т/с
14:45
Телемагазин (Helix)
15:00
«Маҳалла раиси – ислоҳотчи»
15:20
«Пойтахт йўлларида»
15:50
«Hi-Tech»
16:00
Янгиликлар 24
16:25
«Сифат назорати»
17:00
«Гап чиқди»
18:00
«Мобил камера»
18:10
«Маккора» т/с /Премьера/
18:50
«Бешбармоқ»
19:00
Янгиликлар 24
19:20
«Новобранец» т/с / Премьера /
20:00
«Tаshkent city»
20:50
«Телемаркет»
21:00
«Toshkent 24- Reportaj»
21:15
«Қадрдон қўшнилар» миллий сериал
22:00
«Трансформеры» х/ф
00:15
«Кўзгудаги Биз»
00:45
«Қадрдон қўшнилар» миллий сериал
01:25
«Киноранда»
01:55
«Чудеса науки» д/ф
03:15
«Тунги Тошкент»
03:45
Миллий кино:«Осмондаги болалар» б/ф
05:00
«Миллий сериал: «Орзулар фасли». Т/с
06:00
«Ватан меҳри».
06:10
«Тақдирлар».
06:55
«Соғлом турмуш»
07:00
«Қолгани сиздан». Интеллектуал шоу
08:10
«Мусиқа».
08:20
«Дардга даво излаб».
08:55
«TV-маслаҳат».
09:00
«Ҳинд киноси». «Дил». Б/ф
12:20
«Start up club»
12:55
«Соғлом турмуш»
13:00
«Югурганникимас
13:50
«Истеъдодли тенгдошим».
14:00
«Янги Давр».
14:10
«Дардга даво излаб».
14:20
«Омадли такси».
15:00
«TV-маслаҳат».
15:10
«Ватанпарвар»
16:00
«Ёшлар сиёсати амалда». +
16:30
«Ҳар куни миллион». Интеллектуал шоу
17:25
«Соғлом турмуш»
17:30
«Мусиқа».
18:00
«Ҳаёт чорраҳаларида». Т/с
18:55
«TV-маслаҳат».
19:00
«Янги Давр».
19:40
«Истеъдодли тенгдошим».
20:10
Миллий сериал: «Ибрат».
21:00
«Оқсуяк изқувар». Т/с
22:00
«Жаҳон киноси». «Годзилла». .
00:20
«Ҳаёт чорраҳаларида»
01:00
«Ҳикоя»
01:20
«Релакс»
02:00
«Меҳмонхона сирлари».Т/с
03:00
«Янгисидан бор».
03:10
«Озиқ-овқаттехнологиялари»
04:00
«Алишер Навоий». В/ф
06:00
“Ватан мадҳи”
06:05
“Шўрданак”
06:35
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
07:00
“Бирга соғлом бўлайлик”
07:05
“Демак емак”
07:35
“Ретро ҳажвия”
08:05
“Ҳамма уйда”
09:00
“Диёр янгиликлари”
09:10
“Тиббиёт сирлари”
09:20
Миллий сериал “Чегарадаги қишлоқ”
10:00
“Диёр янгиликлари”
10:10
“Hopshop”
10:20
“Соғлом ҳаёт”
10:30
“Маҳаллабай – самарали тизим”
10:50
“Biolam”
11:00
“Диёр янгиликлари”
11:10
“Одамийлик” Ток-шоу
12:00
“Диёр янгиликлари”
12:10
“Hopshop”
12:20
“Маҳалла раиси – ислоҳотчи”
12:35
“Hopshop”
12:45
“HELIX”
13:00
“Диёр янгиликлари”
13:10
Ретро Б/ф “Зўр ўтирибмиз”
14:35
“Истеъмолчи”
15:00
“Диёр янгиликлари”
15:10
“Hopshop”
15:20
“Ретро ҳажвия”
15:35
“Biolam”
15:45
“HELIX”
16:00
“Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
17:00
“Соғлом ҳаёт”
17:10
“Hopshop”
17:20
“Тиббиёт сирлари”
17:30
Миллий сериал “Меҳмонхона 1”
18:15
“Реклама”
18:25
“Рўзғорга барака”
19:00
“Репортёр”
19:25
“Имкон – маркет”
19:30
“Меҳр қолур”
20:00
“Фақат аёллар учун”
20:35
“Сийрат”
21:10
“Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
22:00
Ретро Б/ф “Илонлар водийсининг касофати ”
23:40
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
00:00
“Ватан мадҳи”
00:05
“Рўзғорга барака”
00:35
“Меҳр қолур”
01:00
“Фақат аёллар учун”
01:30
Миллий сериал “Чегарадаги қишлоқ”
02:10
“Репортёр”
02:35
“Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
03:30
“Ретро ҳажвия”
04:00
“Рейд вақти”
04:30
“Сийрат”
05:05
“Суперлига голлари”
05:15
“Бундеслига голлари”
05:25
“Қорақалпок спорти”
06:00
Мадҳия
06:05
Кўрсатувлар тартиби
06:10
Йога для всех
06:25
“Соғлом турмуш тарзи”
06:50
“Бундеслига голлари”
07:00
Бадантарбия
07:10
“Худуд вақти”
07:30
“Суперлига голлари”
07:40
“Қорақалпок спорти”
08:00
“Спорт вақти”.Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
10:05
“Суперлига голлари”
10:15
Футбол. Германия чемпионати. “Лейпциг” – “Бавария”
11:55
Рақамлар
12:00
Бадантарбия
12:10
Футбол. Германия чемпионати. “Штутгарт” – “Боруссия Д”
13:55
“Бундеслига голлари”
14:00
Аэробика для всех
14:15
Футбол. Суперлига. “Қизилқум”-“Насаф”
16:00
Спорт янгиликлари
16:10
“Суперлига голлари”
16:20
“Поколение XXI”
16:50
Дзюдо. Катта Дубулға турнири
18:50
Кўрсатувлар тартиби
18:55
“Бизнинг футбол”. Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
20:00
Спорт янгиликлари
20:20
“Октагон-18”. ММА турнири
23:20
Футбол. Германия чемпионати. “Хоффенхайм” – “Байер”. Тўғридан-тўғри олиб
01:30
Мадҳия
01:35
Спорт янгиликлари
01:45
“Бизнинг футбол”
02:50
“Суперлига голлари”
03:00
“Соғлом турмуш тарзи”
03:25
“Юлдузли оқшом”
04:00
“Бундеслига голлари”
04:10
Футбол. Германия чемпионати. “Хоффенхайм” – “Байер”
06:00
Мадҳия.
06:05
«Мақом»
06:45
Ролик Анонс
06:50
«Рақс ва машқ»
07:00
«Тонг нафаси»
08:00
«Тақвим»
08:05
«Дурдона»
09:00
«Маҳорат дарси»
09:50
Ролик Анонс
10:00
«Онлайн репетитор»
10:30
«Мақом гулшани»
11:00
«Уйғониш маърифати»
11:50
Ролик Анонс
12:00
«Тонг нафаси»
13:00
«Мерос»
14:10
Спектакль. “Тоҳир ва Зуҳра”
16:22
Ролик Анонс
16:30
«Мутолаа»
17:00
«Халқ достонлари»
17:30
«Онлайн репетитор»
18:00
Ў. Ҳошимов “Дунёнинг ишлари”. т/с.
18:40
«Ёнимизда»
19:20
«Оталар сўзи – ақлнинг кўзи» т/н.
20:10
И.Тургенев «Оталар ва болалар» т/с
20:45
Ролик Анонс
20:50
«Тақвим»
21:00
«Ҳаёт фалсафаси»
21:50
«Дунёни забт этган китоблар»
22:05
“Сўнгги бекат”.б/ф
23:50
«Мусиқий лаҳза»
00:05
«Мақом»
00:50
«Халқ достонлари»
01:20
«Оталар сўзи – ақлнинг қўзи» т/н
02:10
«Мерос»
03:10
Спектакль. “Тоҳир ва Зуҳра”
06:00
Мадхия
06:05
Онлайн-консультация
07:30
Теленовелла: «Умр йўллари»
08:00
Онлайн-диалог (узб./рус.).
09:00
Школа доктора Комаровского (узб./рус.)
09:50
Эълонлар/Объявления.
10:00
Кун тартиби LIVE.
11:30
Национальный сериал: «Река жизни» (узб./рус.)
12:00
Онлайн-консультация LIVE. (узб./рус.)
13:30
Теленовелла: «Умр йўллари»
14:00
Онлайн-психолог LIVE. (узб./рус.)
15:30
Эълонлар/Объявления.
16:00
Онлайн-диалог LIVE.
17:30
Эълонлар/Объявления.
17:40
Кун тартиби .
19:10
Национальный сериал: «Река жизни » (узб./рус.)
19:40
Онлайн-консультация.
21:00
Школа доктора Комаровского(узб./рус.) 21.50 Онлайн-психолог .
23:20
Онлайн-диалог. (узб./рус.)
00:00
Мадхия.
00:50
Теленовелла: «Умр йўллари»
02:20
Онлайн-диалог.
03:50
Школа доктора Комаровского. (узб./рус.)
04:20
Онлайн-психолог .
06:00
«Диёр мадҳи».
06:05
«Амур-Осиё Амазонкаси». Ҳ/ф.
07:00
«Доим саломат бўлинг!»
07:05
«Ёввойи жониворлар бошпанаси».Ҳ/ф.
07:55
«Тарих тилсимлари».Ҳ/ф.
08:35
«Мана мен...»
09:05
«Жаҳон бўйлаб».
09:35
«Мазали саёҳат».
10:00
Анонс.
10:05
Тижорат дастури. Реклама.
10:25
«Ирландия узра парвоз ».Ҳ/ф.
11:00
Анонс.
11:05
«Эфирда биз».
12:00
«Доим саломат бўлинг!»
12:05
«Сўлим боғларга саёҳат».Ҳ/ф.
12:35
«Манзилни топ!»
13:00
«Жонли эфирда».
14:00
Анонс.
14:05
«Всё о туризме».
15:00
«Балиқ ови».
15:35
«Телесаёҳат».
16:05
«Ёш табиатшунослар ».
16:30
«Хуш келибсиз!»
17:00
Анонс.
17:05
«Доим саломат бўлинг!»
17:10
Тижорат дастури. Реклама.
17:30
«Сув ости дунёси».Ҳ/ф.
17:55
«Кимё олами»
18:00
Кўрсатувлар тартиби.
18:05
«Темир йўлдаги саёҳат».Ҳ/ф.
18:30
«Орзу даги саёҳат».
19:00
Анонс.
19:05
«Инфо нигоҳ».
19:20
«Советы профессионала».
19:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
20:00
Анонс.
20:05
«Миллий география ».
20:35
«Иффатли аёл».
21:05
Анонс.
21:10
«Самолардан кўринган замин ».Ҳ/ф.
21:40
Анонс.
21:45
«Она сайёра».Ҳ/ф.
22:25
«Тафаккур чегараси».
23:00
«Вулқонлар қудрати». Ҳ/ф.
00:00
«Диёр мадҳи».
00:05
«Эфирда биз».
01:00
«Всё о туризме ».
01:50
«Хуш келибсиз!»
02:20
«Великие океаны».Ҳ/ф. .
03:10
«Балиқ ови».
03:45
«Австралия саёҳати».Ҳ/ф. .
04:30
«Телесаёҳат».
07:00
«Ассалом
08:00
«Мультипанорама»
08:40
«Билағон болажон»
09:10
«Мультипанорама»
09:50
«Илк қадам»
10:10
«Болалар учун фильм»
11:30
«Fairy tales»
11:50
«Мультипанорама»
13:10
«Зийрак болажон»
13:30
«Болалар учун фильм»
14:50
«Миттивойлар мусобақаси»
15:10
«Мультипанорама»
15:50
«Илк қадам»
16:10
«Болалар учун фильм»
17:30
«Доно бобо даврасида»
17:50
«Мультипанорама»
19:00
«Эълонлар»
19:10
«Болалар учун фильм»
20:25
«Эълонлар»
20:30
«Мультипанорама»
21:00
«Спортчи болажон»
21:10
«Мультипанорама»
21:50
«Хайрли тун»
06:00
«Мадҳия»
06:10
«Мусиқий гулдаста»
07:10
«Ностальжи»
08:00
«Дилбар наволар»
09:20
«Навобахш»
09:50
«Skyshop»
10:10
«Сен зўрсан!»
11:00
«Жозиба»
12:00
«Наво нашидаси»
13:00
«Skyshop»
13:20
«Жозиба»
14:10
«Навобахш»
15:10
«Дилбар наволар»
16:10
«Навоstudio»
17:00
«Skyshop»
17:20
«Жозиба»
18:10
«Ретронаво»
19:00
«СУПЕРЛОТО»
19:10
«Дил дафтари»
20:00
«Жозиба»
21:00
«Наво нашидаси»
22:00
«Дилбар наволар»
23:10
«Жозиба»
00:00
«Мадҳия»
00:10
«Марафон»
02:50
«Мусиқий гулдаста»
04:10
«Ретронаво»
05:00
Новости (рус.)
06:00
Новости (узб.)
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует