05:00
Сериал
05:30
Сериал "Қанотсиз қушлар"
06:10
"Ўғирланмаган келин" фильм
07:45
Миллий сериал "Адолат тарозуси"
08:30
"Қалпоқ" кўрсатуви
09:00
Замон
09:30
"Аждодлар ҳукмдори" мультфильм
11:10
"Ватанга қайтиш" ҳинд фильми
13:00
Замон
14:00
Райҳон концерт дастури
15:10
"Мажнун" миллий фильм
17:00
Замон
17:20
"Шўрданак" ҳажвий кўрсатув
17:45
"Комендиант шоу" кўрсатуви
18:15
"Эслаб, эслаб..." кўрсатуви
19:15
Миллий сериал "Хиёнат"
20:00
Замон
20:30
Миллий сериал "Адолат тарозуси"
21:15
UNISEF "Йўқотилган болалик"
22:30
"Жаҳолат" миллий фильм
23:45
"Ўргимчак одам: уйга қайтиш" АҚШ фильми
05:00
“Kundosh” seriali
06:00
“Kundosh” seriali
07:30
Musiqiy tanaffus
08:00
“Ertalabdan salom” 1-qism
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:30
“Ertalabdan salom” 2-qism
10:00
Multfilm
10:30
“Zo’r bekat”
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
Mening mahallam seriali
15:30
“Sukunat tug’yonlari”
16:30
Musiqiy tanaffus
17:00
Navo shou plus
18:00
O’zbek kino
20:00
“Bu kun” yangiliklar
20:30
“Aristokratlar”
22:30
Kino: “Qotil nishoni” Premyera uzb/rus
23:55
Kino: “Qudrat loyihasi” uzb/rus
01:39
Кino: “Godzilla maxluqlar qiroli” uzb/rus
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya Milliy telekanaliga ishoning!
06:10
Multfilm
07:25
A…kula Takror
08:05
Kuldirgi
08:45
TV - Sale
09:00
Badiiy film (Hind)
11:25
Musiqa
12:20
Gap Takror 24.01.2021
13:00
Online hayot Takror 30.01.2021
13:40
Musiqa
14:00
Meni kechir Takror 24.01.2021
14:40
Badiiy film (Xorij)
16:30
Musiqa
17:30
MTV show kids original
18:25
TV - Sale
18:40
Gap Original
19:20
Ayol briliant Original
20:00
Meni kechir Original
20:40
Baxtlimiz Original
21:20
MTV show
22:10
Badiiy film (Xorij)
00:00
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
06:00
“MY5” телеканали мадҳияси
06:05
Мусиқа
06:20
Видеофильм. “Буни ҳаёт дейдилар”
07:00
“Марказда” кўрсатуви
08:00
Миллий сериал. “Қодирхон”
11:00
Кинофильм
14:00
“Музқаймоқ партй” кўрсатуви
14:45
“Helix” тижорий дастури
15:00
“Юлдуздан совға” кўрсатуви
15:30
“Ажабҳанда” кўрсатуви
16:00
“5+” кўрсатуви
17:00
“Жиддий болалар” кўрсатуви
17:30
“Woman” кўрсатуви
18:15
“Тайёрман” кўрсатуви
18:45
“My shop” тижорий дастури
19:00
“Омад шоу” кўрсатуви
21:00
“Амирхон Умаров” шоуси
22:10
Хориж кино. Премьера
00:00
Хориж кино.
06:00
Миллий кино. «Умид».
07:50
«Аждарҳо мухрининг сири».Б/ф
09:50
«Завқ ».Б/ф.
11:50
«Энола Холмс».Б/ф.
14:10
«Шохидамас баргида».Б/ф.
16:10
«Ўзбеккино» такдим этади: «Новда».
18:00
«Менинг онам». Б/ф.
20:00
Премьера.
22:40
«Шаддод малласоч».Б/ф.
00:30
«Завқ».Б/ф.
02:30
«Шохидамас баргида».Б/ф.
05:00
Миллий сериал: «Аммажоним-аммажон». Т/с
06:00
«Ватанмеҳри».
06:10
«Сўнгги рекордлар»
06:25
«KameRadar».
06:35
«Янгисидан бор».
06:40
«Мусиқа».
07:00
«Соғлом турмуш»
07:05
«Қолгани сиздан». Интеллектуал шоу
08:00
«Янги Давр».
08:10
«Мусиқа».
08:30
«Ҳиндкиноси». «Занжир». Б/ф
11:00
«Жаҳонкиноси». «Ака-укалар». Б/ф
12:00
«Соғлом турмуш» (фильм ичида)3
13:00
«Истеъдодли тенгдошим».
13:10
«Ўйла
14:00
Миллий сериал: «Муҳаббат ва эҳтирос».Т/с Ҳафталик қисмлар.
17:00
«Соғлом турмуш».
17:05
«Мусиқа»
17:20
«Табассум»
17:40
«Ёшлар сиёсати амалда».
18:20
«Еттинчи қадам»
18:55
«TV-маслаҳат».
19:00
«Янги Давр».
19:40
«Гармдори».
20:00
«Югурганникимас
21:00
«Бугун ва Эртага». Ток-шоу
22:00
«Жаҳон киноси». «Шерик». Б/ф
23:50
«Янгисидан бор».
00:30
«Жаҳон киноси». «Башоратчи». Б/ф
02:10
«Ҳикоя» 12 + 3
02:20
«Миллий кино» «93 соат».Б/ф.
03:50
«Озиқ-овқат технологиялари».
04:50
«Телетуҳфа»
05:10
«Чудеса науки» д/ф
05:55
«Ягонасан
06:00
«Ошиқлар» т/с
09:05
«Ошиқлар» т/с
10:00
Миллий кино: «Қайсар севишганлар»
11:35
«Highway»
12:00
«Саодат» миллий сериал
14:05
«Умрнинг ўн лаҳзаси» миллий сериал
15:00
«Супер ошхона»
15:35
«Путешествия Гулливера» х/ф
17:00
«Автомаркет»
17:30
«Highway»
18:00
«Мобильная камера»
18:15
«IQ»
18:50
«Бешбармоқ»
19:00
«Пойтахт йўлларида»
19:30
«Музлик даври»
20:10
Миллий кино: «Йигитали»
21:30
«Келинг бир кулишайлик»
22:00
Мировое кино. SMS голосование:
00:25
«Инсайт» (такрор)
00:55
«Ҳикматли дунё» теленовелла
01:50
«Тунги Тошкент»
02:20
«Чудеса науки» д/ф
03:05
«Человек дождя» х/ф
06:00
“Ватан мадҳи”
06:05
“Телевизион миниатюра”
06:35
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
07:00
“Бирга соғлом бўлайлик”
07:05
“Демак емак”
07:35
“Ретро ҳажвия”
08:00
Миллий кино “Масхарабоз”
09:25
“Hopshop”
09:35
“Етказиб берамиз”
10:00
“Ҳаёт кўзгуси”
10:50
“Hopshop”
11:00
“Осмондан тушган одам” Спектакль
12:25
“Сармишсой” Ҳ/ф
12:45
“HELIX”
13:00
Ретро Б/ф “Одам - амфибия”
14:50
“Hopshop”
15:00
“Барҳаёт наволар”
15:35
“HELIX”
15:50
“Hopshop”
16:00
Ретро Б/ф: “Муҳаббат ҳамиша ғолиб”
18:35
“Имкон маркет”
18:45
“Нуронийлар маслаҳати”
19:40
“Сиз соғинган қўшиқ”
20:35
“Ҳамма уйда”
21:30
“Шўрданак”
22:00
“Фильмдан аввал” Ретро Б/ф: “Сиздан угина
23:35
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
00:00
“Ватан мадҳи”
00:05
“Умр сўқмоқлари”
01:00
Миллий кино “Масхарабоз”
02:15
“Сармишсой” Ҳ/ф
02:30
“Шўрданак”
03:00
Ретро Б/ф: “Муҳаббат ҳамиша ғолиб”
05:05
«Муножат Йўлчиева» Ҳ/ф
05:35
Анонс
05:45
«Юртим жамоли»
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:15
Миллий сериал:«Вақт қадри»
06:50
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Ахборот»
08:55
«Табобат сирлари»
09:00
«Соғинч...»
09:30
«Кунларнинг бирида...»
09:45
«Эски альбом»
09:50
«Мўъжизалар макони»
10:20
«Ўзингни англа» ток-шоу
11:00
«Ассалом
12:00
Анонс
12:10
«Имом Бухорий сабоқлари»
12:40
«Телевидение тарихи»
13:00
«Табобат сирлари»
13:10
«Тақдирим менинг» Б/ф Премьера
14:40
«Ҳидоят сари»
15:25
«Умрнинг бир куни»
15:45
«Ҳунардаги ҳаёт»
16:00
Анонс
16:10
Ўзбеккино: «Абдуллажон»
17:30
«Алёр» (Мусиқий дастур)
18:30
«Ҳикоя»
18:55
Анонс
19:00
«Лойиҳадан натижагача» (Тижорий)
19:30
«Таҳлилнома» /рус/
20:10
Анонс
20:20
«Менинг боғим»
20:45
Анонс
21:00
«Таҳлилнома»
22:00
«Дэвид Копперфилд ҳақида қисса» Б/ф
00:00
Миллий сериал:«Вақт қадри»
00:50
«Соғинч...»
01:20
«Оддий одамлар» телеочерк
01:45
Анонс
02:00
Радиокитоб.«Улуғбек ҳазинаси»
03:00
«Кўнгил ободлиги»
03:30
«Имом Бухорий сабоқлари»
04:00
Радиокитоб. «Фауст»
06:00
Мадҳия.
06:05
«Бадиий жамоалар концерти»
06:40
«Башарият сиймолари»
07:10
«Мерос»
08:10
«Дурдона»
09:00
«Мутойиба»
09:30
«Онлайн репетитор»
10:00
Китоб ва кино. “Кичкина шаҳзода”б/ф
11:30
«Бешинчи ўлчам»
12:00
«Ўзбекистон театрларида»
13:10
«Цирк» (0)
14:00
Миллий кино: “Ажойиб хаёлпараст”
15:20
«Дўстлар даврасида»
16:20
«Мен билган ҳақиқатлар»
17:30
«Онлайн репетитор»
18:00
«Маҳорат дарси»
18:30
«Бағрикенг диёр»
19:00
«Сизга саволим бор»
19:30
«Замондош»
20:00
«Файзли оқшом» Жонли эфир
21:00
«Ёнимизда
22:05
Асл кино. “Ёмғир”.б/ф. (Премьера)
23:45
«Дунёни забт этган китоблар»
00:05
«Тундаликлар»
00:50
«Мусиқий лаҳза»
01:00
Миллий кино: “Ажойиб хаёлпараст”
02:20
«Ёнимизда
03:25
«Сизга саволим бор»
04:00
. Китоб ва кино. “Кичкина шаҳзода”б/ф
06:00
Анонс
06:05
«Like»
06:15
Теленовелла: «Умр йуллари»
06:45
«Еттинчи камерадаги мўъжиза» Б\ф
08:55
«Готовим сами»
09:20
«Beauty Lab»
09:50
Эълонлар/Объявления
10:00
Онлайн консультация (Повтор)
18:00
Анонс
18:05
«Искренне Ваш...» Х\ф
19:25
«Шифобахш ошхона»
19:45
Миллий кино: «Ака»
21:30
«Ҳаёт ва ҳаёл йўллари»
22:10
«Привидение» Х\ф
00:00
Мадхия
00:05
«Қаттиққўл хоним» Б\ф
01:45
«Бекажон»
02:15
«Корсиканец» Х\ф
03:50
Теленовелла: «Умр йуллари»
04:15
«Домашняя энциклопедия»
05:10
«Самодаги шаҳар».Ҳ/ф.
06:00
«Диёр мадҳи».
06:05
«Ажойиб табиат манзаралари».Ҳ/ф.
07:00
«Доим саломат бўлинг!»
07:05
«Норвегияга саёҳат».Ҳ/ф.
08:00
«Дунёнинг гўзал соҳиллари». Ҳ/ф.
09:00
«Экспедиция».
09:30
«All about Uzbekistan»
10:00
Анонс.
10:05
«Номаълум экспедиция».Ҳ/ф.
10:30
«Шаҳардан йироқда».
11:00
«Ландшафт.уз».
12:00
«Доим саломат бўлинг!»
12:05
«Саргузашт завқи».Ҳ/ф.
12:30
«Ов мавсуми».
13:00
«Ғилдираклар садоси остида».Ҳ/ф.
14:00
Анонс.
14:05
«Агротуризм».
14:35
«Қўқон мадрасалари».
15:05
«Спорт-экстрим».
15:35
«Бориб кўрамиз».
16:05
«Астротуризм».Ҳ/ф.
17:00
Анонс.
17:05
«Доим саломат бўлинг!»
17:10
«Бозор куни».Ҳ/ф.
18:00
Кўрсатувлар тартиби.
18:05
«Мана мен...»
18:30
«Номаълум экспедиция».Ҳ/ф.
19:00
Анонс.
19:05
«Эфирда биз».
20:00
Анонс.
20:05
«Балиқ ови».
20:35
«Хуш келибсиз!»
21:05
Анонс.
21:10
«Мазали саёҳат».
21:30
Анонс.
21:35
«Саргузашт завқи».Ҳ/ф.
22:10
«Замбия табиати».Ҳ/ф.
22:40
«Жаҳон бўйлаб».
23:10
«Табиат қўйнидаги ором». Ҳ/ф.
00:00
«Диёр мадҳи».
00:05
«Ландшафт.уз».
01:00
«Полярный медведь». Ҳ/ф.
01:50
«Ов мавсуми».2)
02:20
«Дикая природа Португалии».Ҳ/ф.
03:00
«Астротуризм».Ҳ/ф.
03:45
«Буюк Ипак йўли бўйлаб саёҳат».Ҳ/ф.
04:30
«Необычная еда».Ҳ/ф. .
05:00
Новости (рус.)
06:00
Новости (узб.)
07:00
Mega Airport S01 E04 full (П)
08:00
Mega Airport S01 E05 full (П)
09:00
Bu qanday quriladi S01 E10 (П)
09:30
Bu qanday quriladi S01 E11 (П)
10:00
Новости (узб.)
10:30
Болалар дунёси S01 E12 (О)
11:00
Казан-мангал S02 E02 (П)
12:00
Новости (узб.)
12:30
Onalar va qizlar S01 E12 (П)
13:00
Ретро-тайм (повтор от 27.01)
14:00
Новости (рус.)
14:30
O`ylarim S01 E06 (П)
15:30
Qahramon S01 E32 (П)
16:00
Новости (узб.)
16:30
Аспект. S01 E03 (О)
17:00
Mahallani yayov kezganda (повтор от 30.01)
18:00
Хафта акцентлари
19:00
АПЛ. Брайтон – Тоттенхэм (live)
21:00
Новости (узб.)
21:30
No Сomment S02 E06 О)
22:00
Новости (узб.)
22:30
Навбатчилик кисми S02 E02 (О)
23:00
Новости (рус.)
23:30
Bu qanday quriladi S01 E11 (П)
00:00
Новости (англ.)
01:00
Новости (узб.)
02:00
Новости (рус.)
03:00
Новости (узб.)
04:00
Новости (узб.)
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует