05:00
Сериал
05:00
Сериал "Юраклар жанги"
05:30
"Балли Камолиддин" миллий фильм
08:30
"Севимли кун" кўрсатуви
09:00
Замон
10:00
Сериал "Юраклар жанги"
11:30
"Тенгиз" миллий фильм
13:00
Замон
13:20
"Муннабой 2" ҳинд фильми
17:00
Замон
17:20
"Олов келин" кўрсатуви
18:00
Сериал "Зулейха"
18:45
"Маҳаллада дув-дув гап" кўрсатуви
19:15
Сериал "Қанотсиз қушлар"
20:00
Замон
20:30
Сериал "Адолат тарозуси"
21:15
"Хайирли оқшом" кўрсатуви
21:45
"Тақдирлар" теленовелла
22:30
Сериал "Орият"
23:25
"Спутник" фильм
01:00
"Доктор Стренж" АҚШ фильми
06:00
“Yor-yor”
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:30
Musiqiy tanaffus
10:00
“Qora atirgul 2” seriali
11:00
“Kundosh” seriali
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
“Sukunat yug’yonlari”
13:30
Mening mahallam seriali
14:00
O’zbek kino
16:30
Musiqiy tanaffus
17:00
“Online 360”
17:30
“Dugonalar”
18:00
“Kundosh” seriali
19:00
Cover Radio
20:00
“Bu kun” yangiliklar
20:30
Mening mahallam seriali
21:00
“Qora atirgul 2” seriali
22:00
“25 soat”
22:30
Кino:“Robotlar isyoni” Premyera uzb/rus
23:51
Кino: “600 kg oltin” uzb/rus
01:20
Кino: “Малыш на драйве”
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya Milliy telekanaliga ishoning!
06:10
Bola tilidan Takror
06:20
Ayriliq milliy serial Takror 19-qism
07:10
Olov-olov (Turk) t/s Takror 19-qism
08:10
Musiqa
08:45
Teleinternet Takror
09:00
Badiiy film (O'zbek)
11:05
Multfilm
12:20
Musiqa
13:00
“Aralash quralash”
13:30
Bola tilidan Original
13:40
Musiqa
14:15
“Tv-Sale”
14:30
Serial. “Do'stlar” 80-seriya FINAL
15:15
Folbin 2 milliy serial Takror 19-qism
15:55
Musiqa
16:40
Luni Tyuns kichkintoylari m/s 15-qism
17:00
M-kokteyl Original
17:15
Musiqa
17:35
Hormang
18:00
“TV-Sale”
18:10
Ayriliq milliy serial 20-qism
19:00
TeleInternet Original
19:15
Iqror telenovella Original
20:10
Folbin 2 milliy serial 20-qism
20:50
Olov-olov (Turk) t/s 20-qism
21:50
Badiiy film (Xorij)
23:25
Badiiy film (O'zbek)
01:10
Telekanal madhiyasi
01:15
Tuningiz osuda o’tsin
06:00
“MY5” телеканали мадҳияси
06:05
Мусиқа
06:30
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
07:00
“Марказий студия” кўрсатуви
07:45
Мусиқа
08:15
“Омон-омон” кўрсатуви
09:30
Миллий сериал. “Қодирхон”
10:30
Кинофильм.
12:30
Миллий кино.
14:00
“Ибрат” кўрсатуви
14:30
“My shop” тижорий дастури
14:45
Мусиқа
15:30
Хориж сериал. “Беғуборим”
16:15
“Helix” тижорий дастури
16:30
Мультсериал. “Кунг фу Панда”
17:00
“Ҳудуд” дастури
17:30
Мусиқа
18:00
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
18:30
Қисқа тижорий дастур
18:40
Видеофильм. “Буни ҳаёт дейдилар”
19:15
“My shop” қисқа тижорий дастури
19:30
Миллий сериал. “Эгоист”
20:00
“Марказий студия” кўрсатуви
20:40
Миллий сериал. “Қодирхон”
21:30
Миллий сериал. “Соя”
22:05
Хориж кино.
00:00
Хориж кино.
03:00
Хайрли тун!
06:00
Миллий кино . «Севади
07:40
«Менинг ўғлим». Б/ф.
10:00
Миллий сериал. «Меҳмонхона». Т/с.
11:00
«Тансоқчи». Т/с.
12:30
«Ҳеч ким билмасин». Т/с.
13:30
«Гўзаллик». Б/ф
15:20
«Зодагон оиласи». Б/ф.
17:30
Миллий сериал. «Меҳмонхона». Т/с.Премьера.
18:30
«Тансоқчи». Т/с. Премьера.
20:00
«Ҳеч ким билмасин». Т/с. Премьера.
21:00
«Ирландиялик». Б/ф.
00:30
«Овчилар».Б/ф.
02:20
«Зодагон оиласи». Б/ф.
04:20
«Гўзаллик». Б/ф.
05:05
«Хулоса ўзингиздан»
05:45
«Юртим жамоли»
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:15
Миллий сериал:«Вақт қадри»
06:50
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Ахборот»
08:55
«Табобат сирлари»
09:00
«Ойдин ҳаёт Live» (Тўғридан-тўғри эфир)
10:00
«Руҳшунос» Т/с
10:45
Анонс
11:00
«Ассалом
12:00
«Хулоса ўзингиздан»
12:40
Анонс
13:00
«Табобат сирлари»
13:10
Миллий сериал: «Малак»
13:50
Анонс
14:00
«Янгиланаётган юрт»
14:30
«Агроолам»
14:50
Анонс
14:55
ТВ-шифокор
15:00
«Ойдин ҳаёт Live»
16:00
Анонс
16:10
«Эски альбом»
16:20
«Наўпир»
16:40
«Чинсэн»
17:00
«Табобат сирлари»
17:10
«Кўнгил ободлиги»
17:40
Анонс
17:45
«Ҳидоят сари»
18:30
«Муносабат» ток-шоу (Тўғридан-тўғри эфир)
20:00
«Алёр»
20:10
Миллий сериал: «Малак»
21:00
«Ахборот»
22:00
«Руҳшунос» Т/с
22:50
Анонс
23:00
«Ойдин ҳаёт Live»
00:00
Миллий сериал:«Вақт қадри»
00:35
«Менинг боғим»
01:00
«Имтиҳон»
01:50
Анонс
02:00
Радиокитоб.«Улуғбек ҳазинаси»
03:00
«Ўзингни англа» ток-шоу
03:45
«Муқаддас қадамжолар»
04:00
Радиокитоб. «Болалик хотираларим»
05:10
«Чудеса науки» д/ф
05:55
«Ягонасан
06:00
«Таомнома» (оригинал)
06:30
«Ҳаёт чизгилари»
07:00
«Ҳикматли дунё» теленовелла
08:00
«Toshkent. Live» (жонли эфир)
09:05
«Гап чиқди» (жонли эфир)
10:00
Янгиликлар 24
10:35
Миллий кино: «Нафрат»
12:00
Янгиликлар 24
12:15
«Умрнинг ўн лаҳзаси» миллий сериал
13:00
Янгиликлар 24
13:15
«Toshkent 24- Reportaj »
13:30
«Хайрли бўлсин»
14:00
«Ошиқлар» т/с /
15:00
Янгиликлар 24
15:20
«Соғ бўлинг»
16:00
Янгиликлар 24
16:20
«Элементарно» т/с /
17:00
«Гап чиқди»
18:00
«Мобил камера»
18:10
«Ошиқлар» т/с /Премьера/
18:50
«Бешбармоқ»
19:00
Янгиликлар 24
19:20
«Элементарно» т/с /Премьера/
20:00
«Пойтахт йўлларида»
20:30
«Сифат назорати»
21:00
«Toshkent 24- Reportaj »
21:15
«Умрнинг ўн лаҳзаси» миллий сериал/ Премьера /
22:00
«Пеле. Рождение легенды» х/ф
23:50
«Мобильная камера»
00:05
«Пойтахт йўлларида»
00:35
«Ошиқлар» т/с
01:15
«Тунги Тошкент»
01:40
«Умрнинг ўн лаҳзаси» миллий сериал/
02:20
«Чудеса науки» д/ф
03:10
«Отель “Мэриголд”: Лучший из экзотических» х/ф
05:00
Миллий сериал: «Аммажоним-аммажон». Т/с
06:00
«Ватан меҳри».
06:10
«Муҳаббат ва эҳтирос».Т/с.
06:55
«Янгисидан бор»
07:00
«Соғлом турмуш»
07:05
«Қолгани сиздан». Интеллектуал шоу
08:00
«Янги Давр».
08:10
«Мусиқа».
08:20
«Саломатлик сирлари».
08:30
«Ҳинд киноси».«Она». Б/ф
11:00
«Миллий кино». «Жаноб Ҳеч Ким». Б/ф.
12:00
«Соғлом турмуш» (фильм ичида)3
13:00
«Ўйла
13:50
«Истеъдодли тенгдошим»
14:00
«Янги Давр».
14:10
«Саломатлик сирлари»
14:20
«Муҳаббат ва эҳтирос».Т/с.
15:10
«Ширин найранг».В/ф
16:00
«Ҳар куни миллион». Интеллектуал шоу
17:00
«Соғлом турмуш»
17:05
«Сўнгги рекордлар»
17:30
«Ёшлар сиёсати амалда».
18:00
«Изтопар».Т/с.
18:55
«TV-маслаҳат».
19:00
«Янги Давр».
19:35
«Автопатрул».
20:10
«Югурганникимас
21:10
«Янги Шерлок Холмс». Т/с
22:00
«Жаҳон киноси». «Тўқнашув». Б/ф.
00:40
«Изтопар».Т/с.
01:40
«Чегарадаги қишлоқ».Т/с
02:40
«Янги Шерлок Холмс». Т/с
03:10
«Кадр орти заҳматкашлари».
03:40
«Озиқ-овқаттехнологиялари».
04:10
«Шаҳзода».Т/с.
05:00
“Истеъмолчи”
05:30
“Фильм чизаётган мусаввир” Ҳ/ф
06:00
“Ватан мадҳи”
06:05
“Ҳа
06:35
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
07:00
“Бирга соғлом бўлайлик”
07:05
Миллий сериал “Қадрдон қўшнилар”
07:35
“Ретро хажвия”
08:05
“Ҳаёт ҳақиқатлари”
09:00
“Диёр янгиликлари”
09:10
“Hopshop”
09:20
Миллий сериал “Эзгулик ҳудуди”
10:00
“Диёр янгиликлари”
10:10
“Тиббиёт сирлари”
10:20
“Hopshop”
10:30
“Соғлом ҳаёт”
10:50
“Biolam”
11:00
“Диёр янгиликлари”
11:15
“Халқ билан мулоқот”
12:00
“Диёр янгиликлари”
12:10
“Hopshop”
12:20
“Истеъмолчи”
12:45
“HELIX”
13:00
“Диёр янгиликлари”
13:10
Ретро Б/ф “Ишбилармон кишилар”
14:40
“Сойиб Хўжаев”
15:00
“Диёр янгиликлари”
15:10
“Hopshop”
15:20
“Ретро ҳажвия”
15:35
“Biolam”
15:45
“HELIX”
16:00
Ретро вақти: “Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
17:00
“Тиббиёт сирлари”
17:10
“Hopshop”
17:20
“Соғлом ҳаёт”
17:30
Миллий сериал “Қадрдон қўшнилар”
18:05
“Одамийлик” Ток-шоу
19:00
“Репортёр”
19:25
“Имкон-маркет”
19:30
“Одоб дурдоналари”
20:05
“Қишлоқ ҳаёти”
20:35
“Халқ юраги” Ҳ/ф
21:00
Ретро вақти: “Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
22:00
Миллий кино “Кўзларим йўлингда”
23:30
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
00:00
“Ватан мадҳи”
00:05
“Одамийлик” Ток-шоу
01:00
“Одоб дурдоналари”
01:30
Миллий сериал “Эзгулик ҳудуди”
02:10
“Репортёр”
02:30
Ретро вақти: “Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
03:30
“Ретро хажвия”
04:00
“Завқли онлар”
04:30
“Демак емак”
05:35
«Мутойиба»
06:00
Мадҳия.
06:05
«Мақом»
06:45
«Шеър сеҳри»
07:00
«Рақс ва машқ»
07:10
«Тонг нафаси»
07:50
«Тақвим»
08:00
«Маданий ҳаёт»
08:10
«Дурдона»
09:00
“Мария Каллас”. ҳ/ф. 1-қ.
10:00
«Онлайн репетитор»
10:30
«Бугуннинг гапи»
11:05
«Онлайн мушоира»
11:10
«Башарият сиймолари»
11:45
«Мангу лаҳза»
12:00
У.Коллинз. “Оқ либосли аёл”.т/с
13:00
«Мерос»
14:00
Спектакль. “Шумбола”
15:20
«Умр дафтари»
16:00
«Она замин оҳанглари»
16:30
«Мутолаа»
17:00
«Халқ достонлари»
17:30
«Онлайн репетитор»
18:00
“Мария Каллас”. ҳ/ф.Премьера. 2-қ.
19:00
«Маданий ҳаёт»
19:10
«Миллий таълим»
20:00
У.Коллинз. “Оқ либосли аёл”.т/с.
21:00
«Интеллект шоу»
21:50
«Дунёни забт этган китоблар»
22:00
“Ушалмаган орзу”.б/ф.Премьера.
00:15
«Халқ достонлари»
00:45
«Миллий таълим»
01:35
«Мутолаа»
02:10
«Интеллект шоу»
03:00
«Мерос»
04:00
Спектакль. “Шумбола”
05:15
«Жажжи Доррит» Т\с
06:00
Анонс
06:05
«Город мастериц»
06:30
Национальный сериал: «Вальс жизни»
07:05
«Тв-гимнастика»
07:10
«Шифобахш ошхона»
07:30
«Оқсуяк изқувар» Т\с
08:15
Эълонлар/Объявления
08:25
Теленовелла: «Умр йуллари»
08:50
«Like»
09:00
«Кун тартиби» ориг
09:30
«Болалик чоғларимда»
09:50
Эълонлар/Объявления
10:00
Повтор
12:00
Online консультация прямой ориг
14:00
Повтор
16:00
Online консультация прямой
18:00
Анонс
18:05
«Город мастериц»
18:30
Национальный сериал: «Вальс жизни»
19:00
Теленовелла: «Умр йуллари»
19:30
«Оқсуяк изқувар» Т\с
20:15
«Аптека слушает»
20:45
«Пинхона дил изхори» Б\ф
22:00
«Домашний сад» 1
22:25
«Формула любви» Х\ф
00:00
Мадҳия
00:05
«Ўтмишга саёҳат» Б\ф
01:45
Теленовелла: «Умр йуллари»
02:15
«Красота в деталях»
02:55
«Like»
03:05
«Письмо для короля» Х\ф
04:35
«Ҳаёт ва хаёл йўллари»
05:10
«Ҳаво шарида саёҳат».Ҳ/ф.
06:00
«Диёр мадҳи».
06:05
«Ер сайёрасида ўтган бир кун».Ҳ/ф.
07:00
«Доим саломат бўлинг!»
07:05
«Инфо нигоҳ».
07:20
«Викторина».
07:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
08:00
«Турмуш тарзи ».Ҳ/ф.
08:55
«Хуш келибсиз!»
09:30
«Тафаккур чегараси».
10:00
Анонс.
10:05
«Номаълум экспедиция».Ҳ/ф.
10:30
«Миллий география».
11:00
«Самодаги шаҳар».Ҳ/ф.
12:00
«Доим саломат бўлинг!»
12:05
«Саргузашт завқи».Ҳ/ф.
12:30
«Велосипедда саёҳат».Ҳ/ф.
13:00
«Ғилдираклар садоси остида».Ҳ/ф.
14:00
Анонс.
14:05
«Инфо нигоҳ».
14:20
«Бизнес-ревю».
14:50
«10та факт».
15:00
«Имом Мотуридий».Ҳ/ф.
15:30
«Тафаккур чегараси».
16:00
«Астротуризм».Ҳ/ф.
17:00
Анонс.
17:05
«Доим саломат бўлинг!»
17:10
«Мазали саёҳат».
17:30
«All about Uzbekistan».
17:55
«Кимё олами».
18:00
Кўрсатувлар тартиби .
18:05
«Номаълум экспедиция».Ҳ/ф.
18:30
«Йўл бўйлаб».
19:00
Анонс.
19:05
«Инфо нигоҳ».
19:20
«Жараён».
19:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
20:00
Анонс.
20:05
«Соғлом турмуш формуласи».
21:05
Анонс.
21:10
«Саргузашт завқи».Ҳ/ф.
21:40
Анонс.
21:45
«Япония табиати».Ҳ/ф.
22:20
«Экспедиция».
23:00
«Эман аҳли». Ҳ/ф.
00:00
«Диёр мадҳи».
00:05
«Имом Мотуридий».Ҳ/ф.
00:35
«Мазали саёҳат».2)
01:00
«Великая синяя бездна». Ҳ/ф.
01:50
«All about Uzbekistan».
02:20
«Блистательные стрекозы».Ҳ/ф.
03:00
«Астротуризм».Ҳ/ф.
03:45
«Буюк Ипак йўли бўйлаб саёҳат».Ҳ/ф.
04:30
«Необычная еда».Ҳ/ф.
05:00
Новости (рус.)
06:00
Новости (узб.)
07:00
Новости (узб.)
07:30
Vaqt Mashinasi S01 E10 (П)
08:00
Утреннее шоу «Файзли тонг” (live)
09:30
Megashipbuilders S01 E01_1 (П)
10:00
Новости (узб.)
10:30
Megashipbuilders S01 E01_2 (П)
11:00
Новости (рус.)
11:20
G'aroyib muhandislik S01 E02_1 (П)
12:00
Новости (узб.)
12:20
G'aroyib muhandislik S01 E02_2 (П)
12:50
Новости Uzex (узб.)
13:00
Новости (узб.)
13:30
Bu qanday quriladi S01 E11 (П)
14:00
Новости (рус.)
14:30
Etiket S01 E09 (П)
14:50
Новости Uzex (англ.)
15:00
Новости (узб.)
15:30
Megashipbuilders S01 E01_1 (П)
16:00
Новости (узб.)
16:30
Megashipbuilders S01 E01_2 (П)
17:00
Новости (узб.)
17:30
No Сomment S02 E07 (П)
18:00
Новости (узб. сурдо)
18:30
Битмас хазина (О)
19:00
Новости (узб.)
19:30
Новости (рус.)
20:00
Казан-мангал S02 E02 (О)
20:50
Новости Uzex рус.)
21:00
O`ylarim S01 E06 (О)
22:00
Новости (узб.)
22:30
Bu qanday quriladi S01 E11 (П)
23:00
Новости (рус.)
23:30
Vaqt Mashinasi S01 E09 (П)
00:00
Новости (англ.)
01:00
Новости (узб.)
02:00
Новости (рус.)
03:00
Новости (узб.)
04:00
Новости (узб.)
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует