05:00
Сериал "Юраклар жанги"
05:30
"Кечиккан ҳаёт" миллий фильм
05:30
Сериал "Қанотсиз қушлар"
08:30
"Севимли кун" кўрсатуви
09:00
Замон
10:00
Сериал "Юраклар жанги"
11:30
"Муҳайё, Сурайё, Раъно, Муқаддас" миллий фильм
13:00
Замон
13:20
"Қудалар" қозоқ фильми
17:00
Замон
17:20
"Олов келин" кўрсатуви
18:00
Сериал "Зулейха"
18:45
"Маҳаллада дув-дув гап" кўрсатуви
19:15
Сериал "Қанотсиз қушлар"
20:00
Замон
20:30
Сериал "Адолат тарозуси"
21:15
"Хайирли оқшом" кўрсатуви
21:45
"Тақдирлар" теленовелла
22:30
Сериал "Орият"
23:25
"Ёлғиз" фильм ҳинд фильми
01:00
"Биринчи қасоскор 3" АҚШ фильми
06:00
“Bojalar Communitiy”
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:30
Musiqiy tanaffus
10:00
“Qora atirgul 2” seriali
11:00
“Kundosh” seriali
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
“Elchining qizi” seriali
13:30
Mening mahallam seriali
14:00
O’zbek kino
16:30
Musiqiy tanaffus
17:00
Navo shou plus
18:00
“Kundosh” seriali
19:00
“Real xit”
19:30
Kulgi konsert!
20:00
“Bu kun” yangiliklar
20:30
Mening mahallam seriali
21:00
“Qora atirgul 2” seriali
22:00
“25 soat”
22:30
Кino: “Uddalab bo’mas topshiriq 5” uzb/rus
23:51
Кino: “Korrupsiyachi” uzb/rus
01:20
Кino: “Лузеры”
03:02
Konsert!
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya Milliy telekanaliga ishoning!
06:10
Bola tilidan Takror
06:20
Ayriliq milliy serial Takror 18-qism
07:10
Olov-olov (Turk) t/s Takror 18-qism
08:10
Musiqa
08:45
Teleinternet Takror
09:00
Badiiy film (O'zbek)
11:20
Multfilm
12:35
Musiqa
13:00
“Aralash quralash”
13:30
Bola tilidan Original
13:40
Musiqa
14:15
“Tv-Sale”
14:30
Serial. “Do'stlar” 79-seriya
15:15
Folbin 2 milliy serial Takror 18-qism
15:55
Musiqa
16:40
Luni Tyuns kichkintoylari m/s 14-qism
17:00
M-kokteyl Takror
17:15
Musiqa
17:35
Hormang
18:00
“TV-Sale”
18:10
Ayriliq milliy serial 19-qism
19:00
TeleInternet Original
19:15
Iqror telenovella Original
20:10
Folbin 2 milliy serial 19-qism
20:50
Olov-olov (Turk) t/s 19-qism
21:50
Badiiy film (Xorij)
23:25
Badiiy film (O'zbek)
01:15
Telekanal madhiyasi
01:20
Tuningiz osuda o’tsin
06:00
“MY5” телеканали мадҳияси
06:05
Мусиқа
06:30
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
07:00
“Марказий студия” кўрсатуви
07:45
Мусиқа
08:15
“Омон-омон” кўрсатуви
09:30
Миллий сериал. “Қодирхон”
10:30
Кинофильм.
12:30
Миллий кино.
14:00
“Тайёрман” кўрсатуви
14:30
“My shop” тижорий дастури
14:45
Мусиқа
15:30
Хориж сериал. “Беғуборим”
16:15
“Helix” тижорий дастури
16:30
Мультсериал. “Кунг фу Панда”
17:00
“Ҳудуд” дастури
17:30
Мусиқа
18:00
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
18:30
Қисқа тижорий дастур
18:40
Видеофильм. “Буни ҳаёт дейдилар”
19:15
“My shop” қисқа тижорий дастури
19:30
Миллий сериал. “Эгоист”
20:00
“Марказий студия” кўрсатуви
20:40
Миллий сериал. “Қодирхон”
21:30
Миллий сериал. “Соя”
22:05
Хориж кино.
00:00
Хориж кино.
03:00
Хайрли тун!
06:00
Миллий кино . «Садоқат». Б/ф.
07:40
«Гулабо ва Ситабо». Б/ф.
10:00
Миллий сериал. «Меҳмонхона». Т/с.
11:00
«Тансоқчи». Т/с.
12:30
«Ҳеч ким билмасин ». Т/с.
13:30
«Хатарли ўйин». Б/ф.
15:50
«Зўраки миллионер». Б/ф.
17:30
Миллий сериал. «Меҳмонхона». Т/с. Премьера.
18:30
«Тансоқчи». Т/с. Премьера.
20:00
«Ҳеч ким билмасин». Т/с. Премьера.
21:00
«Кингсман. Махфий хизмат». Б/ф.
23:10
«Кома». Б/ф.
01:10
«Дўстлар». Б/ф.
03:40
«Хатарли ўйин». Б/ф.
05:00
Анонс
05:15
«Кўнгил ободлиги»
05:45
«Юртим жамоли»
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:15
Миллий сериал:«Вақт қадри»
06:50
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Ахборот»
08:55
«Табобат сирлари»
09:00
«Ойдин ҳаёт Live» (Тўғридан-тўғри эфир)
10:00
«Руҳшунос» Т/с
10:45
Анонс
11:00
«Ассалом
12:00
«Ҳидоят сари»
12:45
«Ҳунардаги ҳаёт»
13:00
«Табобат сирлари»
13:10
Миллий сериал: «Малак»
13:50
«Келажакка йўл»
14:10
«Парламент ҳаёти»
14:30
«Инновация ва рақамли ривожланиш»
14:50
ТВ-шифокор
15:00
«Ойдин ҳаёт Live»
16:00
Анонс
16:10
Ўзбеккино: «Исҳоқхон Ибрат»
18:15
«Агроинновация»
19:15
«Янгиланаётган юрт»
19:45
«Аёл борки...»
20:10
Миллий сериал: «Малак»
21:00
«Ахборот»
22:00
«Руҳшунос» Т/с
22:50
Анонс
23:00
«Ойдин ҳаёт Live»
00:00
Миллий сериал:«Вақт қадри»
00:35
«Муносабат» ток-шоу
02:00
Радиокитоб. «Улуғбек ҳазинаси»
03:00
«Зиё студияси»
03:45
«Муқаддас қадамжолар»
04:00
Радиокитоб. «Болалик хотираларим»
05:10
«Чудеса науки» д/ф
05:55
«Ягонасан
06:00
«Соғ бўлинг»
06:30
«Таомнома»
07:00
«Ҳикматли дунё»
08:00
«Toshkent. Live» (жонли эфир)
09:05
«Гап чиқди» (жонли эфир)
10:00
Янгиликлар 24
10:35
Миллий кино: «Акам бўйдоқ» х/ф
12:00
Янгиликлар 24
12:15
«Умрнинг ўн лаҳзаси» миллий сериал
13:00
«Адолат овози» (жонли эфир)
14:00
«Ошиқлар» т/с /
15:00
Янгиликлар 24
15:15
«Аёлларга маслаҳат»
16:00
Янгиликлар 24
16:20
«Элементарно» т/с /
17:00
«Гап чиқди»
18:00
«Мобил камера»
18:10
«Ошиқлар» т/с /Премьера
18:50
«Hi-Tech»
19:00
Янгиликлар 24
19:20
«Элементарно» т/с /Премьера/
20:00
«Tаshkent city»
20:45
«Highway»
21:00
«Toshkent 24- Reportaj »
21:15
«Умрнинг ўн лаҳзаси» миллий сериал / Премьера /
22:00
«Черное и синее» х/ф
23:45
«Highway»
00:05
«Адолат овози»
01:05
«Тунги Тошкент»
01:35
«Умрнинг ўн лаҳзаси» миллий сериал
02:15
«Чудеса науки» д/ф
03:00
«Дом из песка и тумана» х/ф
05:00
Миллий сериал: «Аммажоним-аммажон».Т/с
06:00
«Ватан меҳри».
06:10
«Муҳаббат ва эҳтирос».Т/с
07:00
«Соғлом турмуш»
07:05
«Қолгани сиздан». Интеллектуал шоу
08:00
«Янги Давр».
08:10
«Мусиқа».
08:20
«Саломатлик сирлари».
08:30
«Ҳинд киноси».«Соҳибжамол». Б/ф
10:55
«TV-маслаҳат».
11:00
«Миллий кино».«Қутқаринг
12:00
«Соғлом турмуш» (фильм ичида)3
13:00
«Ўйла
13:50
«Истеъдодли тенгдошим».
14:00
«Янги Давр».
14:10
«Саломатлик сирлари».
14:20
«Муҳаббат ва эҳтирос».Т/с
15:00
«TV-маслаҳат».
15:10
Миллий сериал: «Чегарадаги қишлоқ».Т/с
16:00
«Ҳар куни миллион». Интеллектуал шоу
17:00
«Соғлом турмуш»
17:05
«Кадр орти заҳматкашлари».
17:30
«Ёшлар сиёсати амалда».
18:00
«Изтопар».Т/с.
18:55
«Янгисидан бор».
19:00
«Янги Давр».
19:40
«Ҳаёт чорраҳаларида».Т/с
20:10
«Югурганникимас
21:00
«Янги Шерлок Холмс». Т/с
22:00
«Жаҳонкиноси». «Сотқин». Б/ф
00:20
«Изтопар».Т/с.
01:00
«Релакс»
01:40
Миллий сериал: «Чегарадаги қишлоқ».Т/с
02:30
«Ҳикоя»
02:40
«Янги Шерлок Холмс». Т/с Англия.
03:10
«Телетуҳфа»
03:20
«Озиқ-овқат технологиялари».
04:00
«Шаҳзода».Т/с.
05:00
“Ҳиёнат ботқоғи”
06:00
“Ватан мадҳи”
06:05
“Бу жуда осон”
06:30
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
07:00
“Бирга соғлом бўлайлик”
07:05
Миллий сериал “Қадрдон қўшнилар”
07:35
“Ретро хажвия”
08:00
“Муқаддас қадамжолар” ал Бухорий
08:30
“Журналист нигоҳида ”
09:00
“Диёр янгиликлари”
09:10
“Hopshop”
09:20
Миллий сериал “Эзгулик ҳудуди”
10:00
“Диёр янгиликлари”
10:10
“Тиббиёт сирлари”
10:20
“Hopshop”
10:30
“Соғлом ҳаёт”
10:50
“Biolam”
11:00
“Диёр янгиликлари”
11:10
“Ҳиёнат ботқоғи”
12:00
“Диёр янгиликлари”
12:10
“Hopshop”
12:20
“Демак емак”
12:45
“HELIX”
13:00
“Диёр янгиликлари”
13:10
Ретро Б/ф “Дерсу узала”
14:30
“Рўзғорга барака”
15:00
“Диёр янгиликлари”
15:10
“Hopshop”
15:20
“Ретро ҳажвия”
15:35
“Biolam”
15:45
“HELIX”
16:00
“Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
17:00
“Тиббиёт сирлари”
17:10
“Hopshop”
17:20
“Соғлом ҳаёт”
17:30
Миллий сериал “Қадрдон қўшнилар”
18:05
“Халқ билан мулоқот”
18:45
“Сойиб Хўжаев”
19:00
“Репортёр”
19:25
“Имкон-маркет”
19:35
“Ҳаёт ҳақиқатлари”
20:30
“Фильм чизаётган мусаввир” Ҳ/ф
21:00
“Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
22:00
Ретро Б/ф “Ишбилармон кишилар”
23:30
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
00:00
“Ватан мадҳи”
00:05
“Муқаддас қадамжолар” ал Бухорий
00:30
“Ҳамма уйда”
01:30
Миллий сериал “Эзгулик ҳудуди”
02:10
“Репортёр”
02:30
“Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
03:30
“Ретро ҳажвия”
04:00
“Ҳаёт ҳақиқатлари”
05:45
«Дунёни забт этган китоблар»
06:00
Мадҳия.
06:05
«Мақом»
06:45
«Шеър сеҳри»
07:00
«Рақс ва машқ»
07:10
«Тонг нафаси»
07:50
«Тақвим»
08:00
«Маданий ҳаёт»
08:10
«Дурдона»
09:00
“Японлар турмушида нафис санъат”. ҳ/с.
10:00
«Онлайн репетитор»
10:30
«Соясиз юлдузлар»
11:10
«Шеърият кечаси»
12:00
У.Коллинз. “Оқ либосли аёл”.т/с.
13:00
«Мерос» 60 м.
14:00
«Кроссворд+»
15:00
«Мутойиба»
15:35
«Дўстлар даврасида»
16:30
«Мутолаа»
17:00
«Халқ достонлари»
17:30
«Онлайн репетитор».
18:00
“Мария Каллас”. ҳ/ф.Премьера. 1-қ.
19:00
«Маданий ҳаёт»
19:15
«Мусиқий лаҳза»
19:25
«Бугуннинг гапи»
20:00
У.Коллинз. “Оқ либосли аёл”.т/с.
21:00
«Башарият сиймолари»
21:40
«Онлайн мушоира»
21:50
«Мангу лаҳза»
22:00
“Ота”.б/ф.Премьера.
23:35
«Она замин оҳанглари»
00:05
«Халқ достонлари»
00:35
«Сайқал»
01:10
«Бугуннинг гапи»
01:40
«Мутолаа»
02:10
«Башарият сиймолари»
02:45
«Мангу лаҳза»
03:00
«Мерос»
04:00
“Ота”.б/ф.
05:15
«Жажжи Доррит» Т\с
06:00
Анонс
06:05
«Город мастериц»
06:30
Национальный сериал: «Вальс жизни»
07:00
«Тв-гимнастика»
07:05
Теленовелла: «Умр йўллари»
07:35
«Оқсуяк изқувар» Т\с
08:20
«Красота в деталях»
09:00
«Кун тартиби» ориг
09:30
«Ҳуқуқий ҳимоя»
09:55
Эълонлар/Объявления
10:00
Повтор
12:00
Online консультация прямой
14:00
Повтор
16:00
Online консультация прямой
18:00
Анонс
18:05
«Болалик чоғларимда»
18:30
Национальный сериал: «Вальс жизни»
19:05
«Оила шаъни»
19:30
Теленовелла: «Умр йўллари»
20:00
«Оқсуяк изқувар» Т\с
20:45
«Оила мундарижаси» ориг
21:45
«Бекажон»
22:15
«Мимино» Х\ф
23:50
«Сувости дунёси»
00:00
Мадҳия
00:05
«Боғбон билан суҳбат» Б\ф
01:50
Теленовелла: «Умр йуллари»
02:20
«Эта прекрасная жизнь» Х\ф
04:25
«Еда в деталях»
04:55
«Беклар мактаби»
05:10
«Кемадаги саёҳат».Ҳ/ф.
06:00
«Диёр мадҳи»
06:05
«Ер сайёрасида ўтган бир кун».Ҳ/ф.
07:00
«Доим саломат бўлинг!»
07:05
«Инфо нигоҳ».
07:20
«Жараён».
07:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
08:00
«Турмуш тарзи ».Ҳ/ф.
09:00
«Спорт-экстрим».
09:30
«Тафаккур чегараси».
10:00
Анонс.
10:05
«Номаълум экспедиция».Ҳ/ф.
10:30
«Профи».
11:00
«Телепорт».
11:30
«Дух приключений».
12:00
«Доим саломат бўлинг!»
12:05
«Тарих тилсимлари».Ҳ/ф.
12:30
«Велосипедда саёҳат».Ҳ/ф.
13:00
«Ғилдираклар садоси остида».Ҳ/ф.
14:00
Анонс.
14:05
«Инфо нигоҳ».
14:20
«Жараён».
14:50
«10та факт».
15:00
«Сафардан эсдалик».
15:30
«Франция соҳиллари бўйлаб».Ҳ/ф.
16:30
«Йўл бўйлаб».
17:00
Анонс.
17:05
«Доим саломат бўлинг!»
17:10
«Ҳаво шарида саёҳат».Ҳ/ф.
18:00
Кўрсатувлар тартиби.
18:05
«Номаълум экспедиция».Ҳ/ф.
18:30
«Бизнес-ревю».
19:00
Анонс
19:05
«Инфо нигоҳ».
19:20
«Викторина».
19:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
20:00
Анонс.
20:05
«Имом Мотуридий».Ҳ/ф
20:35
«Миллий география»
21:05
Анонс.
21:10
«Саргузашт завқи».Ҳ/ф.
21:35
Анонс.
21:40
«Сирли сайёра».Ҳ/ф.
22:25
«Тафаккур чегараси».
23:00
«Парвоз». Ҳ/ф.
00:00
«Диёр мадҳи».
00:05
«Профи».
00:35
«Телепорт».
01:05
«Великая синяя бездна». Ҳ/ф.
01:50
«Йўл бўйлаб».
02:20
«Фридайвинг на Большом Барьерном рифе».Ҳ/ф.
03:00
«Сафардан эсдалик».
03:35
«10та факт».
03:45
«Ёввойи оламга хуш келибсиз».Ҳ/ф.
04:30
«Необычная еда».Ҳ/ф. .
05:00
Новости (рус.)
06:00
Новости (узб.)
07:00
Новости (узб.)
07:30
Afsonaviy manzillar S01 E14 (П)
08:00
Утреннее шоу «Файзли тонг” (live)
09:30
G'aroyib muhandislik S01 E02_1 (П)
10:00
Новости (узб.)
10:30
G'aroyib muhandislik S01 E02_2 (П)
11:00
Новости (рус.)
11:30
Bu qanday quriladi S01 E11 (П)
12:00
Новости (узб.)
12:30
Etiket S01 E09 (П)
12:50
Новости Uzex (англ.)
13:00
Новости (узб.)
13:30
Mega Airport S01 E05_1 (П)
14:00
Новости (рус.)
14:20
Mega Airport S01 E05_2 (П)
14:50
Новости Uzex (узб.)
15:00
Новости (узб.)
15:30
Vaqt Mashinasi S01 E09 (П)
16:00
Новости (узб.)
16:20
Etiket S01 E09 (П)
16:45
Обзор мировых рынков S33
17:00
Mahallani yayov kezganda (повтор от 27.01)
18:00
Новости (узб. сурдо)
18:30
Shahar oqshomi (live)
19:00
Новости (узб.)
19:30
Новости (рус.)
20:00
Новости (узб.)
20:20
Etiket S01 E09(П)
20:50
Новости Uzex (узб.)
21:00
Новости (узб.)
21:30
Qahramon S01 E13 (О)
22:00
Новости (узб.)
22:30
Mega Airport S01 E05_1 (П)
23:00
Новости (рус.)
23:30
Mega Airport S01 E05_2 (П)
00:00
Новости (англ.)
01:00
Новости (узб.)
02:00
Новости (рус.)
03:00
Новости (узб.)
04:00
Новости (узб.)
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует