05:00
Сериал
05:00
Сериал "Юраклар жанги"
05:30
"Ёлғон дунё" миллий фильм
08:30
"Севимли кун" кўрсатуви
09:00
Замон
10:00
Сериал "Юраклар жанги"
11:30
"Жоним йиғлоқи" миллий фильм
13:00
Замон
13:20
"Муннабой" ҳинд фильми
17:00
Замон
17:20
"Олов келин" кўрсатуви
18:00
Сериал "Зулейха"
18:45
"Маҳаллада дув-дув гап" кўрсатуви
19:15
Сериал "Қанотсиз қушлар"
20:00
Замон
20:30
Сериал "Иккинчи хотин"
21:15
"Хайирли оқшом" кўрсатуви
21:45
"Тақдирлар" теленовелла
22:30
Сериал "Орият"
23:25
"Остонадаги одам" фильм
01:00
"Чумоли одам" АҚШ фильми
06:00
“Yor-yor”
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:30
Musiqiy tanaffus
10:00
“Qora atirgul 2” seriali
11:00
“Kundosh” seriali
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
“Elchining qizi” seriali
13:30
Mening mahallam seriali
14:00
O’zbek kino
16:00
“Sketch shou”
16:30
Musiqiy tanaffus
17:00
“Yor-yor”
18:00
“Kundosh” seriali
19:00
“Elchining qizi” seriali
20:00
“Bu kun” yangiliklar
20:30
Mening mahallam seriali
21:00
“Qora atirgul 2” seriali
22:00
“25 soat”
22:30
Кino: “Ikki tomonlama zarba” uzb/rus
00:04
Кino: “Forsaj 7” uzb/rus
01:59
Кino: “Born ustunligi” uzb/rus
03:35
Konsert!
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya Milliy telekanaliga ishoning!
06:10
Bola tilidan Takror
06:20
Ayriliq milliy serial Takror 17-qism
07:10
Olov-olov (Turk) t/s Takror 17-qism
08:10
Musiqa
08:45
Teleinternet Takror
09:00
Badiiy film (O'zbek)
11:00
Multfilm
12:30
Musiqa
13:00
“Aralash quralash”
13:30
Bola tilidan Original
13:40
Musiqa
14:15
“Tv-Sale”
14:30
Serial. “Do'stlar” 78-seriya
15:15
Folbin 2 milliy serial Takror 17-qism
15:55
Musiqa
16:40
Luni Tyuns kichkintoylari m/s 13-qism
17:00
M-kokteyl Original
17:15
Musiqa
17:35
Hormang
18:00
“TV-Sale”
18:10
Ayriliq milliy serial 18-qism
19:00
TeleInternet Original
19:15
Iqror telenovella Original
20:10
Folbin 2 milliy serial 18-qism
20:50
Olov-olov (Turk) t/s 18-qism
21:50
Badiiy film (Xorij)
00:10
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
01:00
Tuningiz osuda o’tsin
06:00
“MY5” телеканали мадҳияси
06:05
Мусиқа
06:30
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
07:00
“Марказий студия” кўрсатуви
07:45
Мусиқа
08:15
“Омон-омон” кўрсатуви
09:30
Миллий сериал. “Қодирхон”
10:30
Кинофильм.
12:30
Миллий кино.
14:00
“Хуш кўрдик” кўрсатуви
14:30
“My shop” тижорий дастури
14:45
Мусиқа
15:30
Хориж сериал. “Беғуборим”
16:15
“Helix” тижорий дастури
16:30
Мультсериал. “Кунг фу Панда”
17:00
“Ҳудуд” дастури
17:30
Мусиқа
18:00
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
18:30
Қисқа тижорий дастур
18:40
Видеофильм. “Буни ҳаёт дейдилар”
19:15
“My shop” қисқа тижорий дастури
19:30
Миллий сериал. “Эгоист”
20:00
“Марказий студия” кўрсатуви
20:40
Миллий сериал. “Қодирхон”
21:30
Миллий сериал. “Соя”
22:05
Хориж кино.
00:00
Хориж кино.
03:00
Хайрли тун!
06:00
Миллий кино. «Мафтун бўлдим». Б/ф.
07:50
«Ритмни сақла». Б/ф.
10:00
Миллий сериал. «Меҳмонхона». Т/с.
11:00
«Тансоқчи». Т/с.
12:30
«Ҳеч ким билмасин». Т/с.
13:30
«Қариндошлар». Б/ф.
15:30
«Гренландия». Б/ф.
17:30
Миллий сериал. « Меҳмонхона». Т/с. Премьера.
18:30
«Тансоқчи». Т/с. Премьера.
20:00
«Ҳеч ким билмасин ». Т/с. Премьера.
21:00
«Алвидо
22:50
«Ричард Жуэл иши». Б/ф.
01:10
«Гренландия». Б/ф.
03:10
«Оила қадри. Б/ф.
04:40
«Инспектор Гажет». Б/ф.
05:00
«Ҳидоят сари»
05:45
«Юртим жамоли»
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:15
Миллий сериал:«Вақт қадри»
06:50
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Ахборот»
08:55
«Табобат сирлари»
09:00
«Ойдин ҳаёт Live» (Тўғридан-тўғри эфир)
10:00
«Руҳшунос» Т/с
10:45
Анонс
11:00
«Ассалом
12:00
«Бунёдкорлик йўлида»
12:20
«Ҳаёт қайиғи» Ҳ/ф
12:50
Анонс
13:00
«Табобат сирлари»
13:10
Миллий сериал: «Малак»
13:45
«Ибратга йўғрилган умр»
14:15
«Менинг ҳуқуқим»
14:35
«Одил судлов»
14:55
ТВ-шифокор
15:00
«Ойдин ҳаёт Live»
16:00
Анонс
16:10
«Маъсумлик ортидаги шижоат» Ҳ/ф
16:50
Анонс
17:00
«Табобат сирлари»
17:10
«Ўзбекистон – умумий уйимиз»
17:30
«Ҳидоят сари»
18:15
Анонс
18:30
«Муносабат» ток-шоу (Тўғридан-тўғри эфир)
20:00
«Алёр»
20:10
Миллий сериал: «Малак»
21:00
«Ахборот»
22:00
«Руҳшунос» Т/с
22:50
Анонс
23:00
«Ойдин ҳаёт Live»
00:00
Миллий сериал:«Вақт қадри»
00:35
«Менинг боғим»
00:55
«Ҳидоят сари»
01:40
«Соғинч...»
02:00
Радиокитоб.«Улуғбек ҳазинаси»
03:00
«Ўзингни англа» ток-шоу
03:40
«Телевидение тарихи»
04:00
Радиокитоб. «Болалик хотираларим»
05:10
«Чудеса науки» д/ф
05:55
«Ягонасан
06:00
«Тошкентнома»
06:30
«Хайрли булсин»
07:00
«Ҳикматли дунё»
08:00
«Toshkent. Live» (жонли эфир)
09:05
«Гап чиқди» (жонли эфир)
10:00
Янгиликлар 24
10:35
Миллий кино: «Мунчоғим» х/ф
12:15
«Саодат» миллий сериал
13:00
Янгиликлар 24
13:15
«Инсайт»
13:45
«Toshkent 24- Reportaj »
14:00
«Ошиқлар» т/с
15:00
Янгиликлар 24
15:20
«Сифат назорати»
16:00
Янгиликлар 24
16:20
«Элементарно» т/с
17:00
«Гап чиқди»
18:00
«Мобил камера»
18:10
«Ошиқлар» т/с /Премьера/
18:50
«Hi-Tech»
19:00
Янгиликлар 24
19:20
«Элементарно» т/с /Премьера/
20:00
«Кўзгудаги Биз»
20:30
«Киноранда»
21:00
«Toshkent 24- Reportaj »
21:15
«Умрнинг ўн лаҳзаси» миллий сериал / Премьера /
22:00
«Основатель» х/ф
00:05
«Муросаю мадора»
01:15
«Тунги Тошкент»
01:45
«Умрнинг ўн лаҳзаси» миллий сериал /
02:25
«Чудеса науки» д/ф
03:05
«Игры разумов» х/ф
05:00
Миллий сериал: «Аммажоним-аммажон». Т/с
06:00
«Ватан меҳри».
06:10
« Муҳаббат ва эҳтирос».Т/с.
07:00
«Соғлом турмуш»
07:05
«Қолгани сиздан». Интеллектуал шоу
08:00
«Янги Давр».
08:10
«Мусиқа».
08:20
«Саломатлик сирлари».
08:30
«Ҳинд киноси».«Деярли ёлғизлар». Б/ф.
11:00
«Миллий кино». «Учар қиз». Б/ф.
12:00
«Соғлом турмуш» (фильм ичида)
13:00
«Ўйла
13:50
«Истеъдодли тенгдошим».
14:00
«Янги Давр».
14:10
«Саломатлик сирлари».
14:20
«Муҳаббат ва эҳтирос».Т/с.
15:00
«Янгисидан бор». 12 +3
15:10
Миллий сериал: «Чегарадаги қишлоқ».Т/с
16:00
«Ҳар куни миллион». Интеллектуал шоу
17:00
«Соғлом турмуш»
17:05
«Bollywood news».
17:30
«Ёшлар сиёсати амалда».
18:00
«Изтопар».Т/с.
18:45
«Сўнгги рекордлар»
19:00
«Янги Давр».
19:40
«Ҳаёт чорраҳаларида».Т/с
20:10
«Югурганникимас
21:10
«Янги Шерлок Холмс». Т/с
22:00
«Жаҳон киноси». «Спенсер адолати». Б/ф
00:10
«Ҳикоя».
00:20
«Изтопар».Т/с.
01:10
«Бу қандай ясалган?».
01:40
Миллий сериал: «Чегарадаги қишлоқ».Т/с
02:30
«Телетуҳфа» 12 +3
02:40
«Янги Шерлок Холмс». Т/с Англия.
03:10
«Бу қандай ясалган?»
04:00
«Шаҳзода».Т/с.
05:05
“Шўрданак”
05:35
“Оила” Ҳ/ф
06:00
“Ватан мадҳи”
06:05
“Тақдирлар”
06:35
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
07:00
“Бирга соғлом бўлайлик”
07:05
Миллий сериал “Қадрдон қўшнилар”
07:35
“Ретро хажвия”
08:00
“Завқли онлар”
08:30
“Истеъмолчи”
09:00
“Диёр янгиликлари”
09:10
“Hopshop”
09:20
Миллий сериал “Эзгулик ҳудуди”
10:00
“Диёр янгиликлари”
10:10
“Тиббиёт сирлари”
10:20
“Hopshop”
10:30
“Соғлом ҳаёт”
10:40
“Китобхон”
10:50
“Biolam”
11:00
“Диёр янгиликлари”
11:15
“Пултопар”
12:00
“Диёр янгиликлари”
12:10
“Hopshop”
12:20
“Шўрданак”
12:45
“HELIX”
13:00
“Диёр янгиликлари”
13:10
Ретро Б/ф “Дерсу узала”
14:30
“Демак емак”
15:00
“Диёр янгиликлари”
15:10
“Hopshop”
15:20
“Ретро ҳажвия”
15:35
“Biolam”
15:45
“HELIX”
16:00
Ретро вақти: “Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
17:00
“Тиббиёт сирлари”
17:10
“Hopshop”
17:20
“Соғлом ҳаёт”
17:30
Миллий сериал “Қадрдон қўшнилар”
18:10
“Ўзимизнинг маҳсулот”
18:35
“Бу жуда осон”
19:00
“Репортёр”
19:25
“Имкон-маркет”
19:30
“Журналист нигоҳида”
20:10
“Ҳиёнат ботқоғи”
21:00
Ретро вақти: “Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
22:00
Ретро Б/ф “Дерсу узала”
23:10
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
23:35
“Ҳа-ҳа-ҳа”
00:00
“Ватан мадҳи”
00:05
“Одоб дурдоналари”
00:35
“Ўзимизнинг маҳсулот”
01:00
“Бу жуда осон”
01:30
Миллий сериал “Эзгулик ҳудуди”
02:10
“Репортёр”
02:30
Ретро вақти: “Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
03:30
“Ретро ҳажвия”
04:00
“Одамийлик” Ток-шоу
06:00
Мадҳия
06:05
Кўрсатувлар тартиби
06:10
“Худуд вақти”
06:30
“Соғлом турмуш тарзи”
06:00
Мадҳия.
06:05
«Мақом»
06:45
«Шеър сеҳри»
07:00
«Рақс ва машқ»
07:10
«Тонг нафаси»
07:50
«Тақвим»
08:00
«Маданий ҳаёт»
08:10
«Дурдона»
09:00
“Японлар турмушида нафис санъат”. ҳ/с.
10:00
«Онлайн репетитор»
10:30
«Бугуннинг гапи»
11:00
«КиноПРО»
12:00
У.Коллинз. “Оқ либосли аёл”.т/с.
13:00
«Мерос»
14:00
Спектакль. “Кўчки”.
15:40
«Дунё адабиёти»
16:15
«Мангу лаҳза»
16:30
«Мутолаа»
17:00
«Халқ достонлари»
17:30
«Онлайн репетитор»
18:00
“Японлар турмушида нафис санъат”. ҳ/с.
19:00
«Маданий ҳаёт»
19:10
«Кроссворд+»
20:00
У.Коллинз. “Оқ либосли аёл”.т/с.
21:00
«Соясиз юлдузлар»
21:50
«Дунёни забт этган китоблар»
22:00
Китоб ва кино. “Обломов”б/ф. Премьера.
00:25
«Халқ достонлари»
01:00
«Соясиз юлдузлар»
01:40
«Мутолаа»
02:10
«Кроссворд+»
03:10
«Мерос»
04:10
Спектакль. “Кўчки”.
05:15
«Жажжи Доррит» Т\с
06:00
Анонс
06:05
Теленовелла: «Умр йўллари»
06:30
Национальный сериал: «Вальс жизни»
07:00
«Тв-гимнастика»
07:05
«Еда в деталях»
07:35
«Оқсуяк изқувар» Т\с
08:25
«Домашний сад»
08:50
Эълонлар/Объявления
09:00
«Кун тартиби» ориг
09:30
«Уй-рўзғор энциклопедияси»
09:40
«Like»
09:50
Эълонлар/Объявления
10:00
Повтор
12:00
Online консультация прямой ориг
14:00
Повтор
16:00
Online консультация прямой ориг
18:00
Анонс
18:05
Теленовелла: «Умр йуллари»
18:30
Национальный сериал: «Вальс жизни»
19:00
«Оилангиз шифокори» ориг
19:15
«Оқсуяк изқувар» Т\с
20:00
«Хукукий химоя»
20:30
«Уй-рузгор энциклопедияси»
20:40
«Оила мундарижаси» ориг
21:40
«Like»
21:50
Классика узбекского кино:«Али Баба и сорок разбойников»
00:00
Мадҳия
00:05
«Домашний сад»
00:30
«Фақат ҳа
02:10
Теленовелла: «Умр йуллари»
02:40
«Мой ласковый и нежный зверь» Х\ф
04:20
«Готовим сами»
04:45
«Beauty Lab»
05:10
«Кемадаги саёҳат».Ҳ/ф
06:00
«Диёр мадҳи».
06:05
«Тайга».Ҳ/ф.
07:00
«Доим саломат бўлинг!»
07:05
«Инфо нигоҳ».
07:20
«Викторина».
07:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
08:00
«Турмуш тарзи ».Ҳ/ф.
08:45
«Дунё кўллари».Ҳ/ф.
09:30
«Тафаккур чегараси».
10:00
Анонс.
10:05
«Номаълум экспедиция».Ҳ/ф.
10:30
«Соғлом турмуш формуласи».
11:30
«Дух приключений».
12:00
«Доим саломат бўлинг!»
12:05
«Жонли эфирда».
13:00
«Саргузашт завқи».Ҳ/ф.
13:30
«Велосипедда саёҳат».Ҳ/ф.
14:00
Анонс.
14:05
«Инфо нигоҳ».
14:20
«Балиқ ови».
15:00
«Экспедиция».
15:30
«Всё о туризме».
16:30
«Миллий география».
17:00
Анонс.
17:05
«Доим саломат бўлинг!»
17:10
«Кемадаги саёҳат».Ҳ/ф.
17:55
«Кимё олами
18:00
Кўрсатувлар тартиби.
18:05
«Номаълум экспедиция».Ҳ/ф.
18:30
«Телепорт».
19:00
Анонс
19:05
«Инфо нигоҳ».
19:20
«Жараён».
19:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
20:00
Анонс.
20:05
«Дух приключений».
20:30
«Профи
21:00
Анонс.
21:05
«Спорт-экстрим».
21:40
«Сирли сайёра».Ҳ/ф.
21:40
Анонс.
22:25
«Тафаккур чегараси
23:00
«Азим дарёлар мансаби». Ҳ/ф.
00:00
«Диёр мадҳи».
00:05
«Соғлом турмуш формуласи».
01:00
«Великая синяя бездна». Ҳ/ф.
01:50
«Балиқ ови».
02:20
«Покорители пустыни».Ҳ/ф.
03:00
«Всё о туризме».
03:45
«Ёввойи оламга хуш келибсиз».Ҳ/ф.
04:30
«Необычная еда».Ҳ/ф.
06:00
«Мадҳия»
06:10
«Дилбар наволар»
07:00
«Йил қўшиғи»
08:00
«Кўнгил куйлайди»
09:00
«Навобахш»
09:20
«Ностальжи»
10:10
«Наво нашидаси»
11:10
«Жозиба»
12:10
«Дил дафтари»
13:00
«Skyshop»
13:20
«Навобахш»
14:00
«Наво нашидаси»
15:10
«Жозиба»
16:10
«Кўнгил куйлайди»
17:00
«Skyshop»
17:20
«Ностальжи»
18:00
«Наво нашидаси»
19:00
«ШАРҚОНА-ЛОТО»
19:10
«Жозиба»
20:10
«Дил дафтари»
21:10
«Наво нашидаси»
22:20
«Жозиба»
23:20
«Ностальжи»
05:00
Новости (рус.)
06:00
Новости (узб.)
07:00
Новости (узб.)
07:30
Vaqt Mashinasi S01 E09 (П)
08:00
Утреннее шоу «Файзли тонг” (live)
09:30
Mega Airport S01 E05_1 (П)
10:00
Новости (узб.)
10:30
Mega Airport S01 E05_2 (П)
11:00
Новости (рус.)
11:30
Vaqt Mashinasi S01 E09 (П)
12:00
Новости (узб.)
12:20
G'aroyib muhandislik S01 E02_1 (П)
12:50
Новости Uzex (рус.)
13:00
Новости (узб.)
13:30
G'aroyib muhandislik S01 E02_2 (П)
14:00
Новости (рус.)
14:20
Building the Brand S01 E03_01 (П)
14:50
Новости Uzex (узб.)
15:00
Новости (узб.)
15:30
Building the Brand S01 E03_02 (П)
16:00
Mahallani yayov kezganda (live)
17:00
Новости (узб.)
17:30
Etiket S01 E09 (О)
17:45
Обзор мировых рынков S33
18:00
Новости (узб. сурдо)
18:30
Навбатчилик кисми S02 E02 (П)
19:00
Новости (узб.)
19:30
Новости (рус.)
20:00
Новости (узб.)
20:20
No Сomment S02 E07 (О)
20:50
Новости Uzex (рус.)
21:00
Ретро-тайм (live)
22:00
Новости (узб.)
22:30
Building the Brand S01 E03_01 (П)
23:00
Новости (рус.)
23:30
Building the Brand S01 E03_02 (П)
00:00
Новости (англ.)
01:00
Новости (узб.)
02:00
Новости (рус.)
03:00
Новости (узб.)
04:00
Новости (узб.)
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует