05:00
Сериал "Юраклар жанги"
05:00
Сериал
05:30
"Лафзи ҳалоллар" миллий фильм
08:30
"Севимли кун" кўрсатуви
09:00
Замон
10:00
Сериал "Юраклар жанги"
11:30
"Демак севасан" миллий фильм
13:00
Замон
13:20
"Тақдирми ё тасодиф 2" турк фильми
17:00
Замон
17:20
"Олов келин" кўрсатуви
18:00
Сериал "Зулейха"
18:45
"Маҳаллада дув-дув гап" кўрсатуви
19:15
Сериал "Қанотсиз қушлар"
20:00
Замон
20:30
Сериал "Иккинчи хотин"
21:15
"Хайирли оқшом" кўрсатуви
21:45
"Тақдирлар" теленовелла
22:30
Сериал "Орият"
23:25
"Чегарасиз 3" фильм
01:00
"Галлактика қўриқчилари" АҚШ фильми
06:00
“Yor-yor”
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:30
Musiqiy tanaffus
10:00
“Qora atirgul 2” seriali
11:00
“Kundosh” seriali
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
“Elchining qizi” seriali
13:30
Mening mahallam seriali
14:00
O’zbek kino
16:00
“Yig’lamagin”
16:30
Musiqiy tanaffus
17:00
Konsert!
18:00
“Kundosh” seriali
19:00
“Elchining qizi” seriali
20:00
“Bu kun” yangiliklar
20:30
Mening mahallam seriali
21:00
“Qora atirgul 2” seriali
22:20
“25 soat”
22:30
Кino: “Odamlardan yiroqda” uzb
00:42
Кino: “Qonga tashna pullar” uzb/rus
02:09
Кino: “Небоскрёб”
03:39
Konsert!
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya Milliy telekanaliga ishoning!
06:10
Bola tilidan Takror
06:20
Ayriliq milliy serial Takror 16-qism
07:10
Olov-olov (Turk) t/s Takror 16-qism
08:10
Musiqa
08:45
Teleinternet Takror
09:00
Badiiy film (O'zbek)
11:00
Multfilm
12:25
Musiqa
13:00
“Aralash quralash”
13:30
Bola tilidan Original
13:40
Musiqa
14:15
“Tv-Sale”
14:30
Serial. “Do'stlar” 77-seriya
15:15
Folbin 2 milliy serial Takror 16-qism
15:55
Musiqa
16:40
Luni Tyuns kichkintoylari m/s 12-qism
17:00
M-kokteyl Takror
17:15
Musiqa
17:35
Hormang
18:00
“TV-Sale”
18:10
Ayriliq milliy serial 17-qism
19:00
TeleInternet Original
19:15
Iqror telenovella Original
20:10
Folbin 2 milliy serial 17-qism
20:50
Olov-olov (Turk) t/s 17-qism
21:50
Badiiy film (Xorij)
23:55
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
01:00
Tuningiz osuda o’tsin
06:00
“MY5” телеканали мадҳияси
06:05
Мусиқа
06:30
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
07:00
“Марказий студия” кўрсатуви
07:45
Мусиқа
08:15
“Омон-омон” кўрсатуви
09:30
Миллий сериал. “Қодирхон”
10:30
Кинофильм.
12:30
Миллий кино.
14:00
“Woman” кўрсатуви
14:30
“My shop” тижорий дастури
14:45
Мусиқа
15:30
Хориж сериал. “Беғуборим”
16:15
“Helix” тижорий дастури
16:30
Мультсериал. “Кунг фу Панда”
17:00
“Ҳудуд” дастури
17:30
Мусиқа
18:00
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
18:30
Қисқа тижорий дастур
18:40
Видеофильм. “Буни ҳаёт дейдилар”
19:15
“My shop” қисқа тижорий дастури
19:30
Миллий сериал. “Эгоист”
20:00
“Марказий студия” кўрсатуви
20:40
Миллий сериал. “Қодирхон”
21:30
Миллий сериал. “Соя”
22:05
Хориж кино.
00:00
Хориж кино.
03:00
Хайрли тун!
06:00
Миллий кино. «Келинлар қўзғалони».
07:30
«Тангри яратган жуфтлик».Б/ф.
10:00
Миллий сериал.«Меҳмонхона». Т/с.
11:00
«Тансоқчи». Т/с.
12:30
«Ҳеч ким билмасин». Т/с.
13:30
«Юлдузлар жанги».Б/ф.
15:50
«Огоҳлантириб севиш».Б/ф.
17:30
Миллий сериал. «Меҳмонхона». Т/с.Премьера.
18:30
«Тансоқчи». Т/с.Премьера.
20:00
«Ҳеч ким билмасин». Т/с.Премьера.
21:00
«Ғаройиб аёл 1984». Б/ф.
23:40
«Рой».Б/ф.
01:50
«Юлдузлар жанги».Б/ф.
04:20
«Огоҳлантириб севиш».Б/ф
05:00
Анонс
05:15
«Кўнгил ободлиги»
05:45
«Юртим жамоли»
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:15
Миллий сериал:«Вақт қадри»
06:50
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Ахборот»
08:55
«Табобат сирлари»
09:00
«Ойдин ҳаёт Live» (Тўғридан-тўғри эфир)
10:00
«Руҳшунос» Т/с
10:45
Анонс
11:00
«Ассалом
12:00
«Соғинч...»
12:25
«Менинг боғим»
13:00
«Табобат сирлари»
13:10
Миллий сериал: «Малак»
13:50
«Эски альбом»
14:00
«Ҳунардаги ҳаёт»
14:15
«Янгиланаётган юрт»
14:45
Анонс
14:55
ТВ-шифокор
15:00
«Ойдин ҳаёт Live»
16:00
Анонс
16:10
«Номаълум кимса» Б/ф
18:10
«Одил судлов»
18:30
«Ибратга йўғрилган умр»
19:00
Анонс
19:10
«Келажакка йўл»
19:30
«Менинг ҳуқуқим»
19:50
Анонс
20:00
«Алёр»
20:10
Миллий сериал: «Малак»
21:00
«Ахборот»
22:00
«Руҳшунос» Т/с
23:00
«Ойдин ҳаёт Live»
00:00
Миллий сериал:«Вақт қадри»
00:35
«Муносабат» ток-шоу
02:00
Радиокитоб.«Улуғбек ҳазинаси»
03:00
«Мўъжизалар макони»
03:30
«Оддий одамлар» телеочерк
04:00
Радиокитоб. «Болалик хотираларим»
05:00
«Мобильная камера»
05:10
«Чудеса науки» д/ф
05:55
«Ягонасан
06:00
«Кўзгудаги Биз»
06:30
«Тошкентнома»
07:00
«Ҳикматли дунё»
08:00
«Toshkent. Live» (жонли эфир)
09:05
«Гап чиқди» (жонли эфир)
10:35
Миллий кино: «Оқибат» х/ф
12:15
«Саодат» миллий сериал
13:00
Янгиликлар 24
13:25
«Toshkent 24- Reportaj»
13:45
«Highway»
14:00
«Ошиқлар» т/с
15:00
Янгиликлар 24
15:15
«Таомнома»
15:50
«Бешбармоқ»
16:00
Янгиликлар 24
16:20
«Элементарно» т/с /
17:00
«Гап чиқди»
18:00
«Мобил камера»
18:10
«Ошиқлар» т/с /Премьера/
18:50
«Hi-Tech»
19:00
Янгиликлар 24
19:20
«Элементарно» т/с /Премьера/
20:00
«Муросаю мадора» (жонли эфир)
21:15
«Саодат» миллий сериал
22:00
«Неудержимые 3» х/ф
00:05
«Кўзгудаги Биз»
00:35
«Хайрли бўлсин»
01:05
«Мобил камера»
01:15
«Саодат» миллий сериал
02:00
«Тунги Тошкент»
02:30
«Чудеса науки» д/ф
03:10
«И грянул шторм» х/ф
01:20
«Релакс»
02:40
«Янги Шерлок Холмс». Т/с
03:10
«Озиқ-овқаттехнологиялари».
04:00
«Шаҳзода».Т/с.
05:30
“Тақдирлар”
06:00
“Ватан мадҳи”
06:05
“Рўзғорга барака”
06:35
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
07:00
“Бирга соғлом бўлайлик”
07:05
Миллий сериал “Қадрдон қўшнилар”
07:35
“Ретро хажвия”
08:05
“Одамийлик” Ток-шоу
09:00
“Диёр янгиликлари”
09:10
“Hopshop”
09:20
Миллий сериал “Эзгулик ҳудуди”
10:00
“Диёр янгиликлари”
10:10
“Тиббиёт сирлари”
10:20
“Hopshop”
10:30
“Соғлом ҳаёт”
10:40
“Менимча”
10:50
“Biolam”
11:00
“Диёр янгиликлари”
11:10
“Маҳаллада гурунг”
12:00
“Диёр янгиликлари”
12:10
“Hopshop”
12:20
“Архив – мозий гувоҳи”
12:45
“HELIX”
13:00
“Диёр янгиликлари”
13:10
Миллий кино “Нотаниш полвон”
15:00
“Диёр янгиликлари”
15:10
“Hopshop”
15:20
“Ретро ҳажвия”
15:35
“Biolam”
15:45
“HELIX”
16:00
“Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
17:00
“Тиббиёт сирлари”
17:10
“Hopshop”
17:20
“Соғлом ҳаёт”
17:30
Миллий сериал “Қадрдон қўшнилар”
18:05
“Китобхон”
18:15
“Пултопар”
19:00
“Репортёр”
19:25
“Имкон-маркет”
19:30
“Истеъмолчи”
20:00
“Завқли онлар”
20:30
“Оила” Ҳ/ф
21:00
“Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
22:00
Ретро Б/ф “Дерсу узала”
23:10
Ретро мусиқа: “Умрбоқий қўшиқлар”
23:35
“Йиллар ва йўллар”
00:00
“Ватан мадҳи”
00:05
“Пултопар”
00:45
“Архив – мозий гувоҳи” Ҳ/ф
01:05
“Истеъмолчи”
01:30
Миллий сериал “Эзгулик ҳудуди”
02:10
“Репортёр”
02:30
“Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
03:30
“Ретро ҳажвия”
04:00
“Завқли онлар”
04:25
“Ҳаёт кўзгуси”
06:00
Мадҳия
06:05
Кўрсатувлар тартиби
06:10
“Худуд вақти”
06:30
“Соғлом турмуш тарзи”
06:50
“Бундеслига голлари”
07:00
Бадантарбия
07:10
“Худуд вақти”
07:30
Спорт янгиликлари
07:50
“Бундеслига голлари”
08:00
“Спорт вақти”.Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
10:05
“Суперлига голлари”
10:15
Футбол. Германия чемпионати
11:55
Рақамлар
12:00
Бадантарбия
12:10
Футбол. Германия чемпионати
13:50
“Бундеслига голлари”
14:00
“Fitnes sirlari”
14:25
Футзал. Ўзбекистон чемпионати
16:00
Спорт янгиликлари
16:10
“Бизнинг легионерлар”
16:25
“Отам
16:50
“Бундеслига голлари”
17:00
Бадантарбия
17:10
Футзал. Ўзбекистон чемпионати
18:40
Кўрсатувлар тартиби
18:45
Футбол. Германия чемпионати.”Боруссия М” – “Боруссия Д”
20:25
“СПОРТ – МАРКЕТ”
20:30
Спорт янгиликлари
20:55
Футбол. Германия чемпионати
22:40
ММА. Андижон вилояти хоким кубоги
23:45
“Худуд вақти”
00:00
Мадҳия
00:05
Футзал. Ўзбекистон чемпионати
01:40
“Бундеслига голлари”
01:50
Футзал. Ўзбекистон чемпионати
03:25
“Суперлига голлари”
03:35
“Юлдузли оқшом”
04:05
“Бундеслига голлари”
04:15
Футбол. Германия чемпионати.”Боруссия М” – “Боруссия Д”
05:45
«Дунёни забт этган китоблар»
06:00
Мадҳия.
06:05
«Мақом»
06:45
«Шеър сеҳри»
07:00
«Рақс ва машқ»
07:10
«Тонг нафаси»
07:50
«Тақвим»
08:00
«Маданий ҳаёт»
08:10
«Дурдона»
09:00
“Японлар турмушида нафис санъат”. ҳ/с.
10:00
«Онлайн репетитор»
10:30
«Сайқал»
11:00
«Миллий таълим»
12:00
У.Коллинз. “Оқ либосли аёл”.т/с.
13:00
«Мерос»
14:00
«Шеърият кечаси»
14:50
«Умр дафтари»
15:30
«Файзли оқшом»
16:30
«Мутолаа»
17:00
«Халқ достонлари»
17:30
«Онлайн репетитор»
18:00
“Японлар турмушида нафис санъат”. ҳ/с.
19:00
«Маданий ҳаёт»
19:15
«Мусиқий лаҳза»
19:25
«Бугуннинг гапи»
20:00
У.Коллинз. “Оқ либосли аёл”.т/с.
21:00
«Дунё адабиёти
21:40
«Онлайн мушоира»
21:50
«Мангу лаҳза»
22:00
“Орзулар фабрикаси”.б/ф.Премьера.
00:05
«Халқ достонлари»
00:40
«Бугуннинг гапи»
01:15
«Мангу лаҳза»
01:25
«Мутолаа»
02:00
«Дунё адабиёти»
02:30
«Сайқал»
03:00
«Мерос»
04:05
“Орзулар фабрикаси”.б/ф.
05:15
«Жажжи Доррит» Т\с
06:00
Анонс
06:05
«Бекажон»
06:35
Национальный сериал: «Вальс жизни»
07:05
«Тв-гимнастика»
07:10
«Оқсуяк изқувар» Т/с
08:00
«Город мастериц»
08:25
Теленовелла «Умр йуллари»
08:50
Эълонлар/Объявления
09:00
«Кун тартиби» ориг
09:30
«Шифобахш ошхона»
09:50
Эълонлар/Объявления
10:00
Повтор
12:00
Online консультация прямой ориг
14:00
Повтор
16:00
Online консультация прямой
18:00
Анонс
18:05
«Город мастериц»
18:30
Национальный сериал: «Вальс жизни»
19:05
«Бекажон»
19:35
«Оқсуяк изқувар» Т\с
20:20
Теленовелла: «Умр йўллари»
20:45
«Оила мундарижаси»
21:45
Индийское кино: «Танцуй
00:00
Мадҳия
00:05
«Болалик чоғларимда»
00:30
«Гаровдаги мухаббат» Б\ф
02:15
«Девичник»
03:15
«В моих снах» Х\ф
04:50
«Готовим сами»
05:10
«Кемадаги саёҳат».Ҳ/ф.
06:00
«Диёр мадҳи».
06:05
«Тайга».Ҳ/ф.
07:00
«Доим саломат бўлинг!»
07:05
«Инфо нигоҳ».
07:20
«Жараён».
07:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
08:00
«Турмуш тарзи ».Ҳ/ф.
08:45
«Дунё кўллари».Ҳ/ф.
09:30
«Тафаккур чегараси».
10:00
Анонс.
10:05
«Номаълум экспедиция».Ҳ/ф.
10:30
«Ландшафт.уз ».
11:30
«Дух приключений».
12:00
«Доим саломат бўлинг!»
12:05
«Саргузашт завқи».Ҳ/ф.
12:30
«Велосипедда саёҳат».Ҳ/ф.
13:00
«Ғилдираклар садоси остида».Ҳ/ф.
14:00
Анонс.
14:05
«Инфо нигоҳ».
14:20
«Жараён».
14:50
«Spectacular Uzbekistan».
15:00
«1га 1».
15:30
«Всё о туризме».
16:30
«Юксалаётган Корея».
17:00
Анонс.
17:05
«Доим саломат бўлинг!»
17:10
«Кемадаги саёҳат».Ҳ/ф.
18:00
Кўрсатувлар тартиби.
18:05
«Номаълум экспедиция».Ҳ/ф.
18:30
«Экспедиция».
19:00
Анонс.
19:05
«Инфо нигоҳ».
19:20
«Викторина».
19:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
20:00
Анонс.
20:05
«Дух приключений».
20:30
«Миллий география».
21:00
Анонс.
21:05
«Саргузашт завқи».Ҳ/ф.
21:35
Анонс.
21:40
«Сирли сайёра».Ҳ/ф.
22:35
«Тафаккур чегараси
23:10
«Азим дарёлар мансаби». Ҳ/ф.
00:00
«Диёр мадҳи».
00:05
«Ландшафт.уз ».
01:00
«Великая синяя бездна». Ҳ/ф.
01:50
«Юксалаётган Корея».
02:20
«Живая природа островов Юго-Восточной Азии».Ҳ/ф.
03:00
«Всё о туризме».
03:45
«Ёввойи оламга хуш келибсиз».Ҳ/ф.
04:30
«Необычная еда».Ҳ/ф.
06:00
«Мадҳия»
06:10
«Дилбар наволар»
07:00
«Йил хит паради»
08:00
«Кўнгил куйлайди»
09:00
«Навобахш»
09:20
«Ностальжи»
10:10
«Наво нашидаси»
11:10
«Жозиба»
12:10
«Дил дафтари»
13:00
«Skyshop»
13:20
«Навобахш»
14:00
«Наво нашидаси»
15:10
«Жозиба»
16:10
«Кўнгил куйлайди»
17:00
«Skyshop»
17:20
«Ностальжи»
18:00
«Наво нашидаси»
19:00
«Унутилмас оҳанглар»
19:10
«Жозиба»
20:10
«Дил дафтари»
21:10
«Наво нашидаси»
22:20
«Жозиба»
23:20
«Ностальжи»
00:00
«Мадҳия»
00:10
«Жаҳон эстрадаси»
01:30
«Кўнгил қўшиқ истайди»
02:50
«Мумтоз наволар»
05:00
Новости (рус.)
06:00
Новости (узб.)
07:00
Новости (узб.)
07:30
Bu qanday quriladi S01 E11 (П)
08:00
Утреннее шоу «Файзли тонг” (live)
09:30
Vaqt Mashinasi S01 E09 (П)
10:00
Новости (узб.)
10:30
Building the Brand S01 E03_01 (П)
11:00
Новости (рус.)
11:30
Building the Brand S01 E03_02 (П)
12:00
Новости (узб.)
12:20
Etiket S01 E08 (П)
12:50
Новости Uzex (узб.)
13:00
Новости (узб.)
13:30
Megashipbuilders S01 E01_1 (П)
14:00
Новости (рус.)
14:20
Megashipbuilders S01 E01_2 (П)
14:50
Новости Uzex (англ.)
15:00
Новости (узб.)
15:30
Vaqt Mashinasi S01 E09 (П)
16:00
Новости (узб.)
16:20
Etiket S01 E08 (П)
16:45
Обзор мировых рынков S33
17:00
Новости (узб.)
17:30
Mega Airport S01 E04_1 (П)
18:00
Новости (узб. сурдо)
18:30
Mega Airport S01 E04_2 (П)
19:00
Новости (узб.)
19:30
Новости (рус.)
20:00
Новости (узб.)
20:20
Навбатчилик кисми S02 E02 (П)
20:50
Новости Uzex (рус.)
21:00
Новости (узб.)
21:30
No Сomment S02 E06 (П)
22:00
Новости (узб.)
22:30
Megashipbuilders S01 E01_1 (П)
23:00
Новости (рус.)
23:30
Megashipbuilders S01 E01_2 (П)
00:00
Новости (англ.)
01:00
Новости (узб.)
02:00
Новости (рус.)
03:00
Новости (узб.)
04:00
Новости (узб.)
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует