05:00
Мусиқа
05:00
Мусиқа
05:30
Сериал "Қанотсиз қушлар"
06:10
"Зурриёт" фильм
08:30
"Қалпоқ" кўрсатуви
09:00
Замон
09:20
"Куйла" мультфильм
11:05
"Бўзқир" турк фильми
13:00
Замон
13:20
"Йўқотилган болалик" UNISEF
14:20
"Ичкиёв" миллий фильм
16:10
"Ҳандалак" яхши кайфият
17:00
Замон
17:20
"Шўрданак" кўрсатув
18:00
ВВС дунё
18:15
"Ҳар нафасда уйғоқман" кўрсатув
19:15
Сериал "Қанотсиз қушлар"
20:00
Замон
20:30
Сериал "Иккинчи хотин"
21:15
"Тақдирлар" теленовелласи
22:15
"Сув исканжасида" фильм (премьера)
00:00
"Темир одам-3" фильм (премьера)
01:50
"Ёлғиз бўри" миллий фильм
06:00
“Online 360”
06:30
“Dugonalar”
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:30
Musiqiy tanaffus
10:00
O’zbek kino
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
“Qora atirgul 2” seriali
16:30
Musiqiy tanaffus
17:00
Konsert!
18:00
“Yig’lamagin”
18:30
“Sketch shou”
19:00
“Aldama meni”
20:00
“Bu kun” yangiliklar
20:30
“Zo’r bekat”
22:00
“Xafa bo’lish yo’q”
22:30
“Avto Tuning”
23:30
Кino: “Terminator 6” uzb/rus
00:21
Кino: “Qo’riqchi farishta” uzb/rus
02:26
Кino: “Сорвиголова”
03:57
Konsert!
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya Milliy telekanaliga ishoning!
06:10
Musiqa
06:30
Multfilm
07:45
Musiqa
08:00
Sayr.uz original
08:40
Muhojir rolik
08:45
Teleinternet Takror
09:00
TV - Sale
09:15
Badiiy film (Xorij)
11:00
Musiqa
11:30
Baxtlimiz Takror 17.01.2021
12:10
Hind filmi
15:00
Musiqa
15:40
Ayol briliant Takror 17.01.2021
16:20
Ovsinlar Takror 16.01.2021
17:00
Kuldirgi
17:40
Musiqa
18:00
TV - Sale
18:20
A…kula
19:00
Ovsinlar Original
19:40
Online hayot
20:20
Unutmoq osonmas sizlarni Takror 16.01.2021
21:20
MTV show Original
22:10
Badiiy film (Xorij)
23:50
Badiiy film (Xorij)
01:30
Telekanal madhiyasi
01:35
Tuningiz osuda o'tsin
06:00
“MY5” телеканали мадҳияси
06:05
Мусиқа
06:20
Видеофильм. “Буни ҳаёт дейдилар”
07:00
“Марказий студия” кўрсатуви
08:00
Миллий сериал. “Эгоист”
10:30
Мультфильм.
12:00
“Омад шоу” кўрсатуви
13:45
“Helix” тижорий дастури
14:00
Мусиқа
14:30
“My shop” тижорий дастури
15:30
Кинофильм.
17:00
“Хуш кўрдик” кўрсатуви
17:30
Мусиқа
18:00
“Тайёрман” кўрсатуви
18:30
“Юлдуздан совға” кўрсатуви
19:10
“My shop” тижорий дастури
19:15
“Музқаймоқ партй” кўрсатуви
20:00
“Марказда” таҳлилий дастури
21:00
“Амирхон Умаров” шоуси
22:10
Ҳинд кино. Премъера
01:00
Хориж кино.
03:00
Хайрли тун!
06:00
Миллий кино. «Жодугар» Б/ф.
08:00
«Мия ва оқ шер» Б/ф.
09:50
«Бхарат» Б/ф.
12:20
«Италянча иш» Б/ф.
14:20
«Азамат еттовлон» Б/ф.
16:50
«Сиэттллик бедорлар» Б/ф.
18:50
«Гренландия» Б/ф.
21:00
Жаҳон киноси. Премьера.
23:30
«Механик 2» Б/ф.
01:20
«Бхарат» Б/ф.
03:40
«Самовий жанг 9» Б/ф.
05:00
«Ҳидоят сари»
05:45
«Юртим жамоли»
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:15
Миллий сериал:«Вақт қадри»
06:50
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Ахборот»
08:55
«Табобат сирлари»
09:00
«Кўнгил ободлиги»
09:30
«Кунларнинг бирида...»
09:45
«Аёл борки...»
10:10
Анонс
10:15
«Ҳунардаги ҳаёт»
10:30
«Соғинч...»
10:50
«Эски альбом»
11:00
«Ассалом
12:00
Миллий сериал: «Малак»
12:40
Анонс
12:50
ТВ-шифокор
13:00
«Табобат сирлари»
13:10
Ҳинд фильми: «Тарсаки» Премьера
15:30
«Ибратга йўғрилган умр»
16:00
Анонс
16:10
«Музқопқон» Б/ф
17:40
«Умрнинг бир куни»
18:00
«Хулоса ўзингиздан»
18:40
Анонс
18:45
«Менинг боғим»
19:10
«Ўзингни англа» ток-шоу
19:55
Анонс
20:10
Миллий сериал: «Малак»
21:00
«Ахборот»
22:00
«Телевидение тарихи»
22:20
Анонс
22:30
«Алёр» Мусиқий дастур
23:30
«Янгиланаётган юрт»
00:00
Миллий сериал:«Вақт қадри»
00:35
«Муносабат» ток-шоу
02:00
Радиокитоб.«Улуғбек ҳазинаси»
03:00
«Агроинновация»
04:00
Радиокитоб. «Болалик хотираларим»
05:10
«Чудеса науки» д/ф
05:55
«Ягонасан
06:00
«Ҳикматли дунё» теленовелла
07:00
Миллий кино: «Севади
08:30
«Соғ бўлинг»
09:00
«Аёлларга маслаҳат»
09:35
«Мобил камера»
10:00
Янгиликлар 24
10:25
«Мулан» х/ф
12:10
«IQ»
12:45
«Highway»
13:00
«Tаshkent city»
14:00
«Музлик даври»
15:00
«Пойтахт йўлларида»
15:30
«Пойтахт шаҳарлар»
16:00
«Ҳикматли дунё» теленовелла
17:00
Миллий кино:«Эр бермоқ жон бермоқ»
18:35
«Таомнома»
19:00
«Кўзгудаги Биз»
19:30
«Супер ошхона»
20:00
«Хайрли бўлсин»
20:30
«Инсайт»
21:00
«Highway»
21:20
«Киноранда»
21:50
«Бешбармоқ»
22:00
«Папина дочка» х/ф
23:50
«Мобильная камера»
00:05
«IQ»
00:40
«Хайрли бўлсин»
01:10
«Инсайт»
01:40
«Аёлларга маслаҳат»
02:10
«Пойтахт шаҳарлар»
02:30
«Тунги Тошкент»
03:00
«Киноранда»
03:30
«Чудеса науки» д/ф
04:15
«Ҳикматли дунё» теленовелла
05:00
Миллий сериал: «Орзулар фасли».Т/с. 3
06:00
«Ватанмеҳри».
06:10
«Сўнгги рекордлар»0
06:25
«KameRadar». 0
06:35
«Янгисидан бор».3
06:40
«Мусиқа». 2
06:55
«Эрталабкибадантарбия» 3
07:00
«Янги Давр».3
07:30
«Табассум».2
08:00
«Мусиқа». 2
08:30
«Жаҳонкиноси». «Қарол». Б/ф. 0
10:30
«Ҳиндкиноси». «Нол». Б/ф 0
10:55
«TV-маслаҳат». 3
13:00
«Истеъдодли тенгдошим». 3
13:10
«Ўйла
14:00
Миллий сериал: «Изтопар».Т/сҲафталик қисмлар. 0
15:00
«TV-маслаҳат». (сериал ичида) 3
17:00
«Мусиқа». 2
17:40
«Ёшлар сиёсати амалда». 3
18:20
«Еттинчи қадам» 3
19:00
«Янги Давр».3
19:40
«Гармдори».3
20:00
«Югурганникимас
21:00
«Бугун ва Эртага». Ток-шоу 3
22:00
«Жаҳон киноси». «Маймунлар сайёраси: Инқилоб». Б/ф 0
23:50
«Янгисидан бор». 3
00:30
«Жаҳон киноси». «Люси». Б/ф 0
02:10
«Ҳикоя» 3
02:20
«Миллий кино» «Ўйин». Б/ф 0
03:50
«Озиқ-овқат технологиялари». 0
04:50
«Телетуҳфа» 0
05:00
“Бу жуда осон”
05:25
-
06:00
“Ватан мадҳи”
06:00
“Қўқон шамоли”
06:05
“Гап”
06:35
Ретро мусиқа:
07:00
Миллий сериал
07:35
“Ретро ҳажвия”
08:05
“Одамийлик”
09:00
“Диёр янгиликлари”
09:10
“Hopshop”
09:20
“Шўрданак”
09:50
“Тиббиёт сирлари”
10:00
“Диёр янгиликлари”
10:15
“Одоб дурдоналари”
10:50
“Biolam”
11:00
“Диёр янгиликлари”
11:10
“Hopshop”
11:25
“Ҳа
11:50
“Hopshop”
12:00
“Диёр янгиликлари”
12:10
“Hopshop”
12:20
“Завқли онлар”
12:45
“HELIX”
13:00
“Диёр янгиликлари”
13:10
Ретро М/к
14:25
“Hopshop”
14:35
“Рақамларга яширинган тарих” Ҳ/ф
15:00
“Диёр янгиликлари”
15:10
“Барҳаёт наволар”
15:45
“HELIX”
16:00
“Biolam”
16:10
Ретро Б/ф
19:35
“Имкон маркет”
19:40
“Етказиб бермаиз”
20:10
“Ҳаёт кўзгуси”
21:00
“Телевизион миниатюра”
21:35
“Демак емак”
22:00
Ретро Б/ф
23:35
Ретро мусиқа:
00:00
“Ватан мадҳи”
00:05
“Оталар сўзи – ақлнинг кўзи”
01:00
“Демак емак”
01:30
“Телевизион миниатюра”
02:00
“Барҳаёт наволар”
02:35
“Рақамларга яширинган тарих” Ҳ/ф
03:00
-
06:00
Мадҳия
06:05
Кўрсатувлар тартиби
06:10
“Қорақалпоқ спорти”
06:30
“Соғлом турмуш тарзи”
06:50
“Бундеслига голлари”
07:00
Бадантарбия
07:10
“Худуд вақти”
07:30
Спорт янгиликлари
07:50
“Суперлига голлари”
08:00
“Спорт вақти”.Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
10:05
“Бундеслига голлари”
10:15
Футбол. Германия чемпионати
11:55
Рақамлар
12:00
Бадантарбия
12:10
Футбол. Германия чемпионати.”Боруссия М” – “Боруссия Д”
14:00
Дзюдо. Мастерс турнири
16:00
Спорт янгиликлари
16:05
“Бундестур”
17:00
Бадантарбия
17:10
Волейбол. Ўзбекистон кубоги
18:25
“Суперлига голлари”
18:35
“Fitnes sirlari”
18:55
Кўрсатувлар тартиби
19:00
“Худуд вақти”
19:15
“Бундеслига голлари”
19:20
Футбол. Германия чемпионати. “Майнц” – “Лейпциг”. Танаффусда
21:30
Спорт янгиликлари
21:50
“Olympic.uz”
22:20
Футбол. Германия чемпионати. “Герта” – “Вердер”. Тўғридан-тўғри олиб
00:30
Мадҳия
00:35
Футбол. Германия чемпионати. “Майнц” – “Лейпциг”
02:25
Волейбол. Ўзбекистон кубоги
03:40
“Юлдузли оқшом”
04:15
Футбол. Германия чемпионати. “Герта” – “Вердер”
06:00
Мадҳия.
06:05
«Она замин оҳанглари»
06:40
«Мерос»
07:45
«Ўзбекистон театрларида»
08:10
«Дурдона»
09:00
«Эъзоз»
09:30
«Онлайн репетитор»
10:00
“Уч оға-ини”б/ф.
11:35
«Сайқал»
12:10
«Миллий таълим»
13:10
«Цирк»
14:00
Миллий кино: “Болалик синовлари”.
15:15
«Умр дафтари»
16:00
«Интеллект шоу»
17:00
«Бешинчи ўлчам»
17:30
«Онлайн репетитор»
18:00
«Бадиий жамоалар концерти»
18:50
«Мутойиба»
19:15
«Дунёни забт этган китоблар»
19:30
«КиноПРО»
20:30
«Дўстлар даврасида»
21:30
Китоб ва кино. “Жерминал”.б/ф.
00:05
«Тундаликлар»
00:50
«Дунёни забт этган китоблар»
01:00
Миллий кино: “Болалик синовлари”.
02:15
«Бадиий жамоалар концерти»
03:10
«КиноПРО»
04:15
“Уч оға-ини”б/ф.
05:15
«Жажжи Доррит» Т\с
06:00
Анонс
06:05
«Домашний сад»
06:30
Теленовелла: «Умр йўллари»
07:00
«Красота в деталях»
07:40
Национальный сериал: «Вальс жизни»
08:10
«Оилангиз шифокори»
08:25
«Like»
08:35
«Оқсуяк изқувар» Т\с
09:20
«Город мастериц»
09:50
Эълонлар/Объявления
10:00
Онлайн консультация (повтор)
18:00
Анонс
18:05
«Влюблён по собственному желанию» Х\ф
19:25
«Шифобахш ошхона»
19:50
«Ота ва ўғил» Б\ф Премьера
21:45
«Еда в деталях»
22:15
«Туннель» Х\ф Премьера
00:00
Мадҳия
00:05
«Бенуқсон одам» Б\ф
02:25
«Оилангиз шифокори»
02:40
«Шеф Джон Адамс» Х\ф
04:10
«Уй-рузғор энциклопедияси»
04:20
«Биринчи қор» Б/ф
05:10
«Денгиздан Олимпгача».Ҳ/ф.
06:00
«Диёр мадҳи»
06:05
«Жанубий Корея узра парвоз». Ҳ/ф.
07:00
«Доим саломат бўлинг!»
07:05
«Инфо нигоҳ».
07:20
«Жараён».
07:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
08:00
«Фасллар зийнати». Ҳ/ф.
09:00
«Миллий география».
09:30
«Йўл бўйлаб».
10:00
Анонс.
10:05
«Афсонавий шаҳарлар».Ҳ/ф.
10:30
«Мана мен...»
11:00
«Ҳаво шарида саёҳат».Ҳ/ф.
12:00
«Доим саломат бўлинг!»
12:05
«Дунё фотосуратчи нигоҳида».Ҳ/ф.
12:30
«Велосипедда саёҳат».Ҳ/ф.
13:00
«Ғилдираклар садоси остида».Ҳ/ф.
14:00
Анонс.
14:05
«Инфо нигоҳ».
14:20
«Жараён».
14:50
«Bon appetit».
15:00
«Соғлом турмуш формуласи».
16:00
«Ақлли шаҳарлар». Ҳ/ф.
16:55
«Кимё олами».
17:00
Анонс.
17:05
«Доим саломат бўлинг!»
17:10
«Жонли эфирда».
18:00
Кўрсатувлар тартиби.
18:05
«Дунё фотосуратчи нигоҳида».Ҳ/ф.
18:30
«Ёш саёҳатчилар».
19:00
Анонс.
19:05
«Сафардан эсдалик».
19:30
«All about Uzbekistan».
20:00
Анонс.
20:05
«Ландшафт.уз».
21:00
Анонс.
21:05
«Афсонавий шаҳарлар».Ҳ/ф.
21:35
Анонс.
21:40
«Япония табиати».Ҳ/ф.
22:20
«Экспедиция».
23:00
«Ошпаз билан саёҳат ». Ҳ/ф.
00:00
«Диёр мадҳи».
00:05
«Ҳаво шарида саёҳат».Ҳ/ф.
01:00
«Великая синяя бездна». Ҳ/ф.
01:50
«Йўл бўйлаб».
02:20
«Живая природа островов Юго-Восточной Азии».Ҳ/ф.
03:00
«Тропик ороллар». Ҳ/ф.
03:45
«Жониворлар билан юзма-юз».Ҳ/ф.
04:30
«Необычная еда».Ҳ/ф.
07:00
«Ассалом
08:00
«Мультипанорама» 0
08:40
«Қувноқ алифбо» 2
09:10
«Мультипанорама» 1
10:00
«Завқли ўрмонча» 2
10:30
«Мультипанорама» 0
12:00
«Болажон алифбоси» 2
12:10
«Болалар учун фильм» 0
14:20
«Уйимдаги табиат» 2
14:30
«Мультипанорама» 0
16:00
«Сеҳрли қўллар» 2
16:30
«Болалар учун фильм» 0
18:05
«Анонслар» 2
18:10
«Мультипанорама» 1
18:50
«Солнечные зайчики» 0
19:00
«Мультипанорама» 0
19:40
«Спортчи болажон» 2
19:50
«Мультипанорама» 0
20:15
«Анонслар» 2
20:20
«Мультипанорама» 1
20:50
«Буба» 0
21:00
«Мультипанорама» 0
21:40
«Эртакчи болажонлар» 2
21:50
«Хайрли тун» 2
06:00
«Мадҳия»
06:10
«Дилга яқин қўшиқлар»
07:30
«Мусиқий гулдаста»
08:10
«Кўнгил куйлайди»
09:00
«Навобахш»
09:20
«7 дан 70 гача»
10:10
«Наво нашидаси»
11:10
«Жозиба»
12:10
«Дил дафтари»
13:00
«Skyshop»
13:20
«Навобахш»
14:00
«Наво нашидаси»
15:00
«Ўхшайди-ку!»
16:20
«Кўнгил куйлайди»
17:00
«Skyshop»
17:20
«Ҳинд оҳанглари»
18:00
«Наво нашидаси»
19:00
«ОМАД-ЛОТО»
19:10
«Жозиба»
20:10
«Дил дафтари»
21:10
«Наво нашидаси»
21:50
«Ретро-наво»
22:30
«Дилбар наволар»
00:00
«Мадҳия»
00:10
«Жаҳон эстрадаси»
01:30
«7 дан 70 гача»
02:20
«Дилкаш давралар»
05:00
Новости (рус.)
06:00
Новости (узб.)
07:00
Новости (узб.)
07:30
Afsonaviy manzillar S01 E03 (П)
08:00
Новости (узб.)
08:25
Новости (англ.)
08:40
Etiket S01 E08 (П)
09:00
Новости (узб.)
09:30
Bu qanday quriladi S01 E10 (П)
10:00
Новости (узб.)
10:20
Building the Brand S01 E02_01 (П)
11:00
Новости (рус.)
11:30
Building the Brand S01 E02_02 (П)
12:00
Новости (узб.)
12:30
Автомагистраль S01 E15_1 (П)
13:00
Новости (узб.)
13:30
Автомагистраль S01 E15_2 (П)
14:00
Новости (рус.)
14:30
G'aroyib muhandislik S01 E01_1 (П)
15:00
Новости (узб.)
15:30
G'aroyib muhandislik S01 E02_1 (П)
16:00
Mahallani yayov kezganda (live)
17:00
Новости (узб.)
17:30
Onalar va qizlar S01 E12 (О)
18:00
Новости (узб. сурдо)
18:30
Sport review S02 E02 (О)
19:00
Новости (узб.)
19:30
Новости (рус.)
20:00
Новости (узб.)
20:30
No Сomment S02 E05 (П)
21:00
Новости (узб.)
22:00
Серия А. Милан - Аталнта (live)
00:00
Новости (англ.)
01:00
Новости (узб.)
02:00
Новости (рус.)
03:00
Новости (узб.)
04:00
Новости (узб.)
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует