05:00
Сериал "Юраклар жанги"
05:30
"Гелог ўлимдан кучли" миллий фильм
05:30
"Гелог ўлимдан кучли" миллий фильм
05:30
Сериал "Қанотсиз қушлар"
08:30
"Севимлик кун" кўрсатуви
09:00
Замон
10:00
Сериал "Юраклар жанги"
11:30
"Яна тонг отди" Эрон фильм
13:00
Замон
13:20
"Ёлғиз бўри" миллий фильми
15:45
Яхши кайфият
17:00
Замон
17:20
"Олов келин" кўрсатуви
18:00
Сериал "Зулейха"
18:45
"Маҳаллада дув-дув гап" кўрсатуви
19:15
Сериал "Қанотсиз қушлар"
20:00
Замон
20:30
Сериал "Иккинчи хотин"
21:15
"Хайирли оқшом" кўрсатуви
21:45
Сериал "Қора ният"
22:30
Миллий сериал "Орият"
23:25
"Универсал аскар" АҚШ фильм
01:15
"Биринчи қасоскор" АҚШ фильми
01:15
"Биринчи қасоскор" АҚШ фильми
06:00
“Yor-yor”
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:30
Musiqiy tanaffus
10:00
“Qora atirgul 2” seriali
11:00
“Kundosh” seriali
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
“Sukunat yug’yonlari”
13:30
Mening mahallam seriali
14:00
O’zbek kino
16:30
Musiqiy tanaffus
17:00
“Online 360”
17:30
“Dugonalar”
18:00
“Kundosh” seriali
19:00
Konsert!
20:00
“Bu kun” yangiliklar
20:30
Mening mahallam seriali
21:00
“Qora atirgul 2” seriali
22:00
“Hudud 998”
23:00
“25 soat”
23:30
Кino:“Bu qanday tuyg’u” uzb/rus
01:15
Кino: “Kripto” uzb/rus
01:47
Кino: “РобоКоп”
03:27
Konsert!
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya Milliy telekanaliga ishoning!
06:10
Bola tilidan Takror
06:20
Ayriliq milliy serial Takror 14-qism
07:10
Olov-olov (Turk) t/s Takror 14-qism
08:10
Musiqa
08:45
Teleinternet Takror
09:00
Badiiy film (O'zbek)
10:50
Multfilm
12:05
Musiqa
13:00
“Aralash quralash”
13:30
Bola tilidan Original
13:40
Musiqa
14:15
“Tv-Sale”
14:30
Serial. “Do'stlar” 75-seriya
15:15
Folbin 2 milliy serial Takror 14-qism
15:55
Musiqa
16:40
Luni Tyuns kichkintoylari m/s 10-qism
17:00
M-kokteyl Original
17:15
Musiqa
17:35
Hormang
18:00
“TV-Sale”
18:10
Ayriliq milliy serial 15-qism
19:00
TeleInternet Original
19:15
Iqror telenovella Original
20:10
Folbin 2 milliy serial 15-qism
20:50
Olov-olov (Turk) t/s 15-qism
21:50
Badiiy film (Xorij)
23:35
Badiiy film (O'zbek)
01:10
Telekanal madhiyasi
01:15
Tuningiz osuda o’tsin
06:00
“MY5” телеканали мадҳияси
06:05
Мусиқа
06:30
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
07:00
“Марказий студия” кўрсатуви
07:45
Мусиқа
08:15
“Омон-омон” кўрсатуви
09:30
Миллий сериал. “Қодирхон”
10:30
Мультфильм.
12:00
Кинофильм.
14:00
“Музқаймоқ партй” кўрсатуви
14:30
“My shop” тижорий дастури
14:45
Мусиқа
15:30
Хориж сериал. “Беғуборим”
16:15
“Helix” тижорий дастури
16:30
Мультсериал. “Кунг фу Панда”
17:00
“Ҳудуд” дастури
17:30
Мусиқа
18:00
Миллий сериал. “Пахмоқ келин”
18:30
Қисқа тижорий дастур
18:40
Видеофильм. “Буни ҳаёт дейдилар”
19:15
“My shop” қисқа тижорий дастури
19:30
Миллий сериал. “Эгоист”
20:00
“Марказий студия” кўрсатуви
20:40
Миллий сериал. “Қодирхон”
21:30
Миллий сериал. “Соя”
22:05
Хориж кино.
00:00
Хориж кино.
03:00
Хайрли тун!
06:00
Миллий кино . «Ёлғизлар» Б/ф.
07:40
«Роб Би Гуд» Б/ф.
10:00
Миллий сериал. « Меҳмонхона ». Т/с.
11:00
« Тансоқчи ». Т/с.
12:30
« Ҳеч ким билмасин ». Т/с.
13:30
«Қўнғироқсоч Сью» Б/ф.
15:30
«Ронин» Б/ф.
17:30
Миллий сериал. « Меҳмонхона ». Т/с.
18:30
«Тансоқчи ». Т/с. Премьера.
20:00
« Ҳеч ким билмасин ». Т/с. Премьера.
21:00
«Валинеъмат 3» Б/ф.
23:50
«Титан» Б/ф.
01:40
«Муҳаббат ва бошқа ташвишлар» Б/ф.
03:30
«Ронин» Б/ф.
05:05
«Хулоса ўзингиздан»
05:45
«Юртим жамоли»
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:15
Миллий сериал:«Вақт қадри»
06:50
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Ахборот»
08:55
«Табобат сирлари»
09:00
«Ойдин ҳаёт Live» Тўғридан-тўғри эфир
10:00
«Руҳшунос» Т/с
10:45
Анонс
11:00
«Ассалом
12:00
«Хулоса ўзингиздан»
12:40
Анонс
13:00
«Табобат сирлари»
13:10
Миллий сериал: «Малак»
13:50
Анонс
14:00
«Янгиланаётган юрт»
14:30
«Агроолам»
14:50
Анонс
14:55
ТВ-шифокор
15:00
«Ойдин ҳаёт Live»
16:00
Анонс
16:10
«Эскт альбом»
16:20
«Дидар»
16:40
«Рангинкамон»
17:00
«Табобат сирлари»
17:10
«Кўнгил ободлиги»
17:40
Анонс
17:45
«Ҳидоят сари»
18:30
«Муносабат» ток-шоу Тўғридан-тўғри эфир
20:00
«Алёр»
20:10
Миллий сериал: «Малак»
21:00
«Ахборот»
22:00
«Руҳшунос» Т/с
22:50
Анонс
23:00
«Ойдин ҳаёт Live»
00:00
Миллий сериал:«Вақт қадри»
00:35
«Менинг боғим»
01:00
«Имтиҳон»
01:50
Анонс
02:00
Радиокитоб.«Улуғбек ҳазинаси»
03:00
«Ўзингни англа» ток-шоу
03:45
«Муқаддас қадамжолар»
04:00
Радиокитоб. «Болалик хотираларим»
05:10
«Чудеса науки» д/ф
05:55
«Ягонасан
06:00
«Таомнома» (оригинал)
06:30
«Ҳаёт чизгилари»
07:00
«Ҳикматли дунё» теленовелла
08:00
«Toshkent. Live» (жонли эфир)
09:05
«Гап чиқди» (жонли эфир)
10:00
Янгиликлар 24
10:35
Миллий кино: «Туйғуларим манзили»
12:00
Янгиликлар 24
12:15
«Саодат» миллий сериал
13:00
Янгиликлар 24
13:15
«Toshkent 24-Intervyu»
13:30
«Хайрли бўлсин»
14:00
«Девона» т/с
15:00
Янгиликлар 24
15:20
«Соғ бўлинг» (оригинал)
16:00
Янгиликлар 24
16:20
«Элементарно» т/с
17:00
«Гап чиқди»
18:00
«Мобил камера»
18:10
«Ошиқлар» т/с + /Премьера/
18:50
«Бешбармоқ»
19:00
Янгиликлар 24
19:20
«Элементарно» т/с /Премьера/
20:00
«Пойтахт йўлларида»
20:30
«Сифат назорати»
21:00
«Toshkent 24-Intervyu»
21:15
«Саодат» миллий сериал/
22:00
«Kingsman: Секретная служба» х/ф
23:50
«Мобильная камера»
00:05
«Пойтахт йўлларида»
00:35
«Ошиқлар» т/с /такрор/
01:15
«Тунги Тошкент» (такрор)2
01:40
«Саодат» т/с
02:20
«Чудеса науки» д/ф (оригинал)
03:10
«Ларри Краун» х/ф
04:50
«Пойтахт шаҳарлар»
05:00
Миллий сериал: «Орзулар фасли».Т/с. 3
06:00
«Ватанмеҳри». 3
06:10
«Муҳаббат ва эҳтирос».Т/с. 0
06:55
«Эрталабкибадантарбия» 3
07:00
«Янги Давр».3
07:30
«Шаҳзода».Т/с. 0
08:20
«Саломатлик сирлари». 3
08:30
«Миллий кино». «Ёлғиз бўри». Б/ф 0
10:20
«Янгисидан бор». 3
10:30
«Ҳинд киноси».«Севги оташи». Б/ф. 0
13:00
«Ўйла
13:50
«Истеъдодли тенгдошим». 3
14:00
«Янги Давр». 3
14:10
«Саломатлик сирлари». 3
14:20
«Муҳаббат ва эҳтирос».Т/с 0
15:00
«Янгисидан бор».3
15:10
«Чегардаги қишлоқ».Т/с 3
16:00
«Кадр орти заҳматкашлари».3
16:30
«Ҳар куни миллион». Интеллектуал шоу 3
17:20
«Ёшлар сиёсати амалда». 3
18:00
«Изтопар».Т/с. 0
18:55
«TV-маслаҳат». 3
19:00
«Янги Давр».3
19:40
«Ҳаёт чорраҳаларида».Т/с3
20:10
«Югурганникимас
21:10
«Тўрт девор ичидаги сир». В/ф 3
22:00
«Жаҳон киноси». «Код 211». 0
00:20
«Изтопар».Т/с. 0
01:10
«Чегардаги қишлоқ».Т/с 3
01:40
«Техноўйинчоқлар».Т/с 0
02:40
«Ҳаёт чорраҳаларида».Т/с3
03:20
«Тўрт девор ичидаги сир». В/ф 3
04:10
«Европанинг яралиши». ҳ\ф0
05:00
“Завқли онлар”
05:30
-
06:00
“Ватан мадҳи”
06:00
“Қўқон шамоли”
06:05
“Менинг Зарифам”
07:00
Миллий сериал
07:35
“Ретро хажвия”
08:05
“Ҳаёт ҳақиқатлари”
09:00
“Диёр янгиликлари”
09:10
“Hopshop”
09:20
Миллий сериал
10:00
“Диёр янгиликлари”
10:10
“Тиббиёт сирлари”
10:20
“Hopshop”
10:30
“Мўноқли ҳайкалтарош”
10:50
“Biolam”
11:00
“Диёр янгиликлари”
11:10
“Халқ билан мулоқот”
11:50
“HopShop”
12:00
“Диёр янгиликлари”
12:10
“Hopshop”
12:20
“Гиламлар тарих поёндози”
12:45
“HELIX”
13:00
“Диёр янгиликлари”
13:10
Ретро Б/ф
14:35
“Истеъмолчи”
15:00
“Диёр янгиликлари”
15:10
“Hopshop”
15:20
“Ретро ҳажвия”
15:35
“Biolam”
15:45
“HELIX”
16:00
Ретро вақти:
17:00
“Тиббиёт сирлари”
17:10
“Hopshop” 0+
17:20
Миллий сериал
18:00
“Одамийлик”
19:00
“Репортёр”
19:25
“Имкон-маркет”
19:30
“Одоб дурдоналари”
20:00
“Қўқон шамоли”
20:35
“Ҳа
21:00
Ретро вақти:
22:00
Ретро М/к
23:05
Ретро мусиқа:
23:30
“Тонг нуридан театрга”
00:00
“Ватан мадҳи”
00:05
“Одамийлик”
01:00
“Ҳа
01:30
Миллий сериал
02:10
“Репортёр”
02:30
Ретро вақти:
03:30
“Ретро хажвия”
04:00
“Одоб дурдоналари”
04:30
“Демак емак”
05:00
ММА. Ўзбекистон кубоги
06:00
Мадҳия
06:05
Кўрсатувлар тартиби
06:10
“Худуд вақти”
06:30
“Olympic.uz”
07:00
Бадантарбия
07:05
“Соғлом турмуш тарзи”
07:30
Спорт янгиликлари
07:50
“Бундеслига голлари”
08:00
“Спорт вақти”.Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
10:05
“Бундеслига голлари”
10:15
Футбол. Германия чемпионати
11:55
Рақамлар
12:00
Бадантарбия
12:10
Футбол. Германия чемпионати
14:00
Дзюдо. Мастерс турнири
16:00
Спорт янгиликлари
16:10
“Olympic.uz”
16:40
“Қорақалпоқ спорти”
17:00
Бадантарбия
17:10
Волейбол. Ўзбекистон кубоги
18:30
Кўрсатувлар тартиби
18:35
Футбол. Германия чемпионати
20:25
“СПОРТ – МАРКЕТ”
20:30
Спорт янгиликлари
20:55
“Соғлом турмуш тарзи”
21:20
“Худуд вақти”
22:40
“Бундеслига голлари”
22:50
“Бундестур”
23:55
“Суперлига голлари”
00:00
Мадҳия
00:05
“Бундеслига голлари”
00:15
Футбол. Германия чемпионати.”Боруссия М” – “Боруссия Д”. Тўғридан-
02:35
Волейбол. Ўзбекистон кубоги
04:00
“Бундеслига голлари”
04:15
Футбол. Германия чемпионати.”Боруссия М” – “Боруссия Д”3
05:45
«Дунёни забт этган китоблар»
06:00
Мадҳия.
06:05
«Мақом»
06:45
«Шеър сеҳри»
07:00
«Рақс ва машқ»
07:10
«Тонг нафаси»
07:50
«Тақвим»
08:00
«Маданий ҳаёт»
08:10
«Дурдона»
09:00
“Қуёш тизими сирлари”. ҳ/ф.
10:00
«Онлайн репетитор»
10:30
«Бугуннинг гапи»
11:00
«Фикрат»
12:00
Ф.Достоевский. “Телба”.т/с.
13:00
«Мерос»
14:00
Спектакль. “Сарвқомат дилбарим”.
16:00
«Башарият сиймолари»
16:30
«Мутолаа»
17:00
«Халқ достонлари»
17:30
«Онлайн репетитор»
18:00
«Миллий таълим»
19:00
«Маданий ҳаёт»
19:15
«Шеър сеҳри»
19:30
«Сайқал»
20:00
Ф.Достоевский. “Телба”.т/с.
21:05
«Интеллект шоу»
22:10
“Қишки мактуб”.б/ф.
00:05
«Миллий таълим»
01:10
«Шеър сеҳри»
01:25
«Мутолаа»
02:00
“Қуёш тизими сирлари”. ҳ/ф.
03:00
«Интеллект шоу»
04:00
Спектакль. “Сарвқомат дилбарим”.
05:15
«Жажжи Доррит» Т\с
06:00
Анонс
06:05
«Город мастериц»
06:30
Национальный сериал: «Вальс жизни»
07:05
«Тв-гимнастика»
07:10
«Шифобахш ошхона»
07:30
«Оқсуяк изқувар» Т\с
08:15
Эълонлар/Объявления
08:25
Теленовелла: «Умр йуллари»
08:50
«Like»
09:00
«Кун тартиби» ориг
09:30
«Болалик чоғларимда»
09:50
Эълонлар/Объявления
10:00
Повтор
12:00
Online консультация
14:00
Повтор
16:00
Online консультация
18:00
Анонс
18:05
«Город мастериц»
18:30
Национальный сериал: «Вальс жизни»
19:00
Теленовелла: «Умр йуллари»
19:30
«Оқсуяк изқувар» Т\с
20:15
«Бекажон»
20:45
«Кўринмас опа» Б\ф
22:00
«Домашний сад»
22:25
«Белые росы. Возвращение» Х\ф
00:00
Мадҳия
00:05
«Колетт» Б\ф
01:45
Теленовелла: «Умр йуллари»
02:15
«Красота в деталях»
02:55
«Like»
03:05
«В гостях у Элис» Х\ф
04:35
«Ҳаёт ва хаёл йўллари»
05:10
«Денгиздан Олимпгача».Ҳ/ф.
06:00
«Диёр мадҳи».
06:05
«Тропик ороллар».Ҳ/ф.
07:00
«Доим саломат бўлинг!»
07:05
«Инфо нигоҳ».
07:20
«Викторина».
07:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
08:00
«Ошпаз билан саёҳат».Ҳ/ф.
08:50
«Бориб кўрамиз».
09:30
«Тафаккур чегараси».
10:00
Анонс.
10:05
«Афсонавий шаҳарлар».Ҳ/ф.
10:30
«Интеллектуал дунё».
11:00
«Андалусия мероси».Ҳ/ф.
12:00
«Доим саломат бўлинг!»
12:05
«Дунё фотосуратчи нигоҳида».Ҳ/ф.
12:30
«Велосипедда саёҳат».Ҳ/ф.
13:00
«Ғилдираклар садоси остида».Ҳ/ф.
14:00
Анонс.
14:05
«Инфо нигоҳ».
14:20
«Бизнес-ревю».
14:50
«10та факт».
15:00
«Спорт-экстрим».
15:30
«Дунёга назар».Ҳ/ф.
16:30
«Тафаккур чегараси».
17:00
Анонс.
17:05
«Доим саломат бўлинг!»
17:10
«Денгиздан Олимпгача».Ҳ/ф.
17:55
«Кимё олами».
18:00
Кўрсатувлар тартиби .
18:05
«Дунё фотосуратчи нигоҳида».Ҳ/ф.
18:30
«Йўл бўйлаб».
19:00
Анонс.
19:05
«Инфо нигоҳ».
19:20
«Жараён».
19:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
20:00
Анонс.
20:05
«Соғлом турмуш формуласи».
21:00
Анонс.
21:05
«Афсонавий шаҳарлар».Ҳ/ф.
21:35
Анонс.
21:40
«Япония табиати».Ҳ/ф.
22:20
«Миллий география».
23:00
«Ошпаз билан саёҳат». Ҳ/ф.
00:00
«Диёр мадҳи».
00:05
«Андалусия мероси».Ҳ/ф.
01:00
«Великая синяя бездна». Ҳ/ф.
01:50
«Спорт-экстрим».
02:20
«Живая природа островов Юго-Восточной Азии».Ҳ/ф.
03:00
«Тропик ороллар». Ҳ/ф.
03:45
«Жониворлар билан юзма-юз».Ҳ/ф.
04:30
«Необычная еда».Ҳ/ф.
07:00
«Ассалом
08:00
«Мультипанорама» 0
08:40
«Қувноқ алифбо» 2
09:10
«Мультипанорама» 0
10:00
«Илк қадам» 2
10:30
«Мультипанорама» 0
11:50
«Сеҳрли қўллар» 2
12:00
«Мультипанорама» 0
13:20
«Сеҳрли қўллар» 2
13:30
«Мультипанорама» 0
15:00
«Завқли ўрмонча» 2
15:30
«Мультипанорама» 1
16:00
«Илк қадам» 2
16:30
«Болалар учун фильм» 1
17:50
«Болажон таомномаси» 2
18:10
«Мультипанорама» 0
18:50
«Буба» 0
19:00
«Мультипанорама» 0
19:40
«Спортчи болажон» 2
19:50
«Мультипанорама» 0
20:15
«Анонслар» 2
20:20
«Мультипанорама» 1
20:50
«Солнечные зайчики» 0
21:00
«Мультипанорама» 0
21:40
«Эртакчи болажонлар» 2
21:50
«Хайрли тун» 2
06:00
«Мадҳия»
06:10
«Мусиқий гулдаста»
06:50
«Дилга яқин қўшиқлар»
08:10
«Кўнгил куйлайди»
09:00
«Навобахш»
09:20
«Хушнаво»
10:10
«Наво нашидаси»
11:10
«Жозиба»
12:10
«Дил дафтари»
13:00
«Skyshop»
13:20
«Навобахш»
14:00
«Наво нашидаси»
15:10
«Жозиба»
16:20
«Кўнгил куйлайди»
17:00
«Skyshop»
17:20
«Оҳанглар сеҳри»
17:50
«Наво нашидаси»
18:40
«Мумтоз наволар»
19:10
«Жозиба»
20:10
«Дил дафтари»
21:10
«Наво нашидаси»
22:10
«Дилбар наволар»
23:00
«Жозиба»
00:00
«Мадҳия»
00:10
«Жаҳон мусиқаси»
01:50
«Илҳом қанотлари»
04:00
«Икки томон»
05:00
Новости (рус.)
06:00
Новости (узб.)
07:00
Новости (узб.)
07:30
Afsonaviy manzillar S02 E01 (П)
08:00
Утреннее шоу «Файзли тонг” (live)
09:30
Автомагистраль S01 E15_1 (П)
10:00
Новости (узб.)
10:30
Автомагистраль S01 E15_2 (П)
11:00
Новости (рус.)
11:20
G'aroyib muhandislik S01 E01_1 (П)
12:00
Новости (узб.)
12:20
G'aroyib muhandislik S01 E02_1 (П)
12:50
Новости Uzex (узб.)
13:00
Новости (узб.)
13:30
Bu qanday quriladi S01 E10 (П)
14:00
Новости (рус.)
14:30
Etiket S01 E08 (П)
14:50
Новости Uzex (англ.)
15:00
Новости (узб.)
15:30
Автомагистраль S01 E15_1 (П)
16:00
Новости (узб.)
16:30
Автомагистраль S01 E15_2 (П)
17:00
Новости (узб.)
17:30
No Сomment S02 E05 (П)
18:00
Новости (узб. сурдо)
18:30
Etiket S01 E08 (П)
19:00
Новости (узб.)
19:30
Новости (рус.)
20:00
Казан-мангал S02 E02 (О)
20:50
Новости Uzex рус.)
21:00
O`ylarim S01 E05 (О)
22:00
Новости (узб.)
22:30
Автомагистраль S01 E15_1 (П)
23:00
Новости (рус.)
23:30
Автомагистраль S01 E15_2 (П)
00:00
Новости (англ.)
01:00
Новости (узб.)
02:00
Новости (рус.)
03:00
Новости (узб.)
04:00
Новости (узб.)
Информация о сеансах отсутствует
Информация о сеансах отсутствует