06:00
”Zo‘r TV”telekanalining madhiyasi
06:05
Кonsert!
07:00
“Gullar iztirobi ” seriali
08:00
“Bu kun” yangiliklar (takror)
09:00
Kulgi konsert!
10:00
“Online 360” (takror)
10:30
O’zbek kino
12:00
Musiqiy tanaffus
12:30
“Elchining qizi ” seriali (takror)
13:30
“Ezel” seriali (takror)
15:30
“Yo’l bo’lsin” (takror)
16:10
Multfilm
16:30
Musiqiy tanaffus
17:00
O’zbek kino
18:30
“103 Najot qal’asi” (original)
19:00
Elchining qizi ” seriali
20:00
“Bu kun” yangiliklar (original)
20:30
“Ezel” seriali
22:30
“Dengiz” seriali (original)
23:00
“25 soat” (original)
23:30
“ КИНО ПРЕМЬЕРА”
01:15
“Звездные войны Скайуокер Восход” 2.07
03:22
“Неуязвимый” 1.38
04:00
“Автобан ” 1
05:00
Хабарлар
06:00
Хабарлар
07:00
Хабарлар
08:00
Хабарлар
09:00
Хабарлар
10:00
Хабарлар
11:00
Хабарлар
12:00
News 24
13:00
Хабарлар
14:00
Хабарлар
15:00
Хабарлар
16:00
Хабарлар
17:00
Хабарлар
18:00
Хабарлар
19:00
News 24
19:30
Ахборот 24
20:00
Хабарлар
21:00
Ахборот 24
22:00
Хабарлар
23:00
Хабарлар
00:05
News 24
01:00
Хабарлар
02:00
Хабарлар
03:00
Хабарлар
04:00
Хабарлар
08:30
"Севимли кун" кўрсатуви
09:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастур
10:00
Сериал: "Истанбуллик келин"
11:00
"Айғоқчи" ҳинд фильми
13:40
"Ҳай-ҳай қизалоқ" миллий фильм
15:30
"Менинг қайнонам генерал" кўрсатуви
16:05
"Аёл" 22-қисм турк сериали
17:45
"Бокира" 27-қисм миллий сериал
18:30
"Зулейха" 151-қисм турк сериал
19:15
"Асранди" 27-қисм турк сериали
20:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастур
20:30
"Гунеш қизлари" 26-қисм турк сериали
21:15
"Қоран ният" 183-қисм турк сериали
22:00
"Қадам" 44-қисм миллий сериал
22:40
"Кемадан ташқарида" фильм (премьера)
00:35
"Фантастик тўртлик" АҚШ фильми
06:00
Telekanal madhiyasi 6+
06:05
Musiqa 16+
06:15
Muhtasham yuz yil 16+
07:15
Zolim Istanbul 0+
08:00
Uyg'onamiz 0+
08:40
Teleinternet 0+
09:00
"notanish qotil" b/f
11:00
"Sehrgarlik maktabi" m/f
12:20
Musiqa 16+
13:00
Aralash quralash 0+
13:40
Bola tilidan 0+
13:50
Musiqa 16+
14:15
TV-Sale 16+
14:30
A...kula 0+
15:00
Musiqa 16+
15:30
Дадаси ва ойиси 0+
16:10
Bola tilidan 0+
16:20
"Olg'a tobotlar" m/s
16:45
Musiqa 16+
18:00
TV-Sale 16+
18:10
Musiqa 16+
18:20
Дадаси ва ойиси 0+
18:50
Antiqa qo'shnilar 0+
19:20
Muhtasham yuz yil 16+
20:15
Zolim Istanbul 0+
23:00
"Kuryer" b/f
01:05
Telekanal madhiyasi
01:10
Tuningiz osuda o'tsin
06:00
“MY5” телеканали мадҳияси
06:05
Мусиқа
06:30
“Like bos” кўрсатуви
07:00
“Марказий студия” кўрсатуви
07:45
Мусиқа
08:15
“Омон-омон” кўрсатуви
09:20
“Омад шоу” кўрсатуви
11:00
Кинофильм.
12:30
Телевикторина. “Ҳар куни миллион” (Жонли эфир)
13:30
Сериал. “Бахт қасри”
14:30
“My shop” тижорий дастури
14:45
Мусиқа
15:15
Мультсериал. “Том ва Жерри”
15:30
Телевикторина. “Мусиқани топ” (Жонли эфир)
16:45
“Like bos” кўрсатуви
17:00
“Ҳудуд” дастури
17:30
Мусиқа
18:00
Видеофильм. “Буни ҳаёт дейдилар”
18:50
Хориж сериал. “Шифокорлар”
20:00
“Марказий студия” кўрсатуви (Жонли эфир)
20:45
Миллий сериал. “Соя”
21:15
Миллий сериал. “Омонат”
21:50
Хориж кино.
00:00
Хориж кино.
03:00
Хайрли тун!
06:00
Миллий кино . «Умид». Б/ф.
07:50
«Маликанинг кундалиги». Б/ф.
10:00
Миллий сериал. «Олтин даврим». Т/
11:00
«Сирли олам». Т/с.
12:00
«Одамлар». Т/с.
13:00
«Аляска сири». Б/ф.
14:50
«Италянча пойгалар». Б/ф.
16:30
«Антиқа совға». Б/ф.
18:00
Миллий сериал. «Олтин даврим ». Т/с.
19:00
«Сирли олам». Т/с.
20:00
«Одамлар». Т/с. 16+
21:00
«Нелли ва жаноб Арно». Б/ф.
23:00
«Доктор Стренж». Б/ф.
01:00
«Италянча пойгалар». Б/ф.
02:40
«Ўзга оилада». Б/ф.
04:20
«Антиқа совға». Б/ф.
05:00
«Кўнгил мулки»
06:00
ТВ-шифокор
06:05
Анонс
06:15
Миллий сериал:«Қайтар дунё»
06:55
Анонс
07:00
«Ассалом
08:00
«Таҳлилнома»
09:00
«Ойдин ҳаёт Live» (Тўғридан -тўғри эфир)
10:00
«Руҳшунос» Т/с
10:45
Анонс
11:00
«Ассалом
12:00
«Ташриф»
12:30
Миллий сериал: «Меҳмонхона»
13:10
«Оддий одамлар» телеочерк
13:35
Анонс
13:40
«Агроинновация»
14:40
«Ҳунарманд»
14:55
ТВ-шифокор
15:00
«Ойдин ҳаёт Live»
16:00
Анонс
16:10
«Тасвир сеҳргари»Ҳ/ф
16:40
«Объектив нигоҳида»
17:05
Анонс
17:20
«Ватанпарвар»
18:00
Миллий сериал: «Меҳмонхона»
18:30
«Муносабат» ток-шоу (Тўғридан -тўғри эфир)
20:00
«Имом Бухорий сабоқлари»
20:30
«Кўнгил ободлиги» (Тижорий)
21:00
«Ахборот»
22:00
«Руҳшунос» Т/с
22:50
Анонс
23:00
«Ойдин ҳаёт Live»
00:00
Миллий сериал:«Қайтар дунё»
00:40
«Монолог» Ҳ/ф
01:10
«Мўъжизалар макони»
01:40
«Эски альбом»
01:50
Анонс
02:00
Радиокитоб.«Юлдузли тунлар»
03:00
«Ислоҳотлар амалда»
04:00
Радиокитоб. «Улуғбек ҳазинаси»
05:55
«Ягонасан
06:00
«Тошкентнома»
06:35
Миллий кино «Зарб» х/ф
08:00
«Toshkent. Live» (жонли эфир)
09:05
«Ҳамроз» т/с
10:00
Янгиликлар 24
10:30
« Холмс & Ватсон » х/ф
11:45
«Мобильная камера»
12:00
Янгиликлар 24
12:15
«Мафтуна» миллий сериал
13:00
Янгиликлар 24
13:25
«Кўзгудаги Биз»
14:00
Янгиликлар 24
14:15
«Аёлларга маслаҳат»
15:00
Янгиликлар 24
15:20
«Келинг
16:00
Янгиликлар 24
16:20
«Элементарно» т/с
17:00
«Инсайт»
17:30
«Highway»
18:00
«Мобил камера»
18:10
«Виждон азоби» т/с /Премьера/
18:50
«Телемаркет»
19:00
Янгиликлар 24
19:20
«Элементарно» т/с /Премьера/
20:00
«Ҳикматли дунё» теленовелла
21:00
«Toshkent 24-Intervyu»
21:15
«Мафтуна» миллий сериал Премьера
21:50
«Телемаркет»
22:00
«Чёрная пантера » х/ф
00:15
«Макон интервью»
01:15
« Виждон азоби» т/с
02:00
«Тунги Тошкент»
02:30
«Элементарно» т/с
03:15
«Highway»
03:30
«Чудеса науки» д/ф
04:15
«Ҳикматли дунё» теленовелла
06:00
«Ватан меҳри».
06:10
«Ёш оила».Т/с. 16 +
07:00
«Янги Давр».
07:30
«Табиб».Т/с. (Жанубий Корея) 16 +
08:10
«Мусиқа». 12 +
08:30
«Жаҳон киноси». «Шаҳризоданинг янги эртаги». Б/ф. (1с.1-қисм. Тожикфильм.) 16+
10:00
«Ҳинд киноси». «Тутқич бермас Прем». Б/ф. (2с.30м.) 16 +
13:10
«7 нота». 16 +
14:00
«Ахборот». (UZ-24)
14:20
«Табиб».Т/с. (Жанубий Корея) 16 +
15:00
«KameRadar». 12 +
15:10
Миллий сериал: «Журналист».16 +
16:00
«Шов-шув он». 12 + (13.09.2020 сони такрор)
16:30
«Mobile латифа».
16:40
«Myсиқа». 12 +
17:00
«Тўрт девор ичидаги сир». В/ф 12+ (13.09.2020 сони такрор)
17:45
«Мусиқа». 12 +
18:00
«Афсунгар».Т/с. 16 +
18:45
«Сўнгги рекордлар».(Масъул Э.Тўлаганов)
19:00
«Янги Давр».
19:30
Миллий сериал: «Журналист». 16 +
20:10
«Тез топ!». Интеллектуал шоу 16 +
21:00
Миллий сериал: «Тинчлан
21:50
«Янгисидан бор».
22:00
«Жаҳон киноси». «21 кўприк». Б/ф. (1с.30м. 21 мост) АҚШ 16+
23:40
«Сўнгги рекордлар».(Масъул Э.Тўлаганов)
00:20
«Афсунгар».Т/с. 16 +
01:20
«Релакс» (Масъул О. Абдуллажонов)12 +
02:00
Миллий сериал: «Журналист».16 +
02:40
Миллий сериал: «Тинчлан
03:10
«Озиқ-овқат технологиялари». 7+
04:00
«Европанинг яралиши». 1-қисм. ҳ\ф 16+
06:00
“Ватан мадҳи”
06:05
“Истеъмолчи”
06:35
Ретро мусиқа:
07:00
“Йўл”
07:30
“Ретро ҳажвия”
08:00
“Hop Shop”
08:10
“Одамийлик”
09:00
“Диёр янгиликлари”
09:10
Миллий сериал
09:40
“Соғлом ҳаёт”
10:00
“Диёр янгиликлари”
10:10
“Hop Shop”
10:20
“Меҳр чашмаси”
10:40
“Бу жуда осон”
11:00
“Диёр янгиликлари”
11:10
Ретро В/ф:
12:00
“Диёр янгиликлари”
12:10
“Халқ билан мулоқот”
13:00
“Диёр янгиликлари”
14:35
“Ҳаёт сабоқлари”
15:00
“Диёр янгиликлари”
15:10
“Оталар сўзи – ақлнинг кўзи почтасидан”
15:35
“Ретро ҳажвия”
17:30
“Hop Shop”
17:40
“Одоб дурдоналари”
18:10
“Завқли онлар”
18:30
“Томорқа+”
19:00
“Репортёр”
19:30
Миллий сериал
20:10
“Журналист нигоҳида”
20:40
Ретро В/ф:
21:30
“Бугуннинг аёли”
22:00
Ретро Б/ф:
23:30
Ретро мусиқа:
00:00
“Ватан мадҳи”
00:05
Ретро вақти:
01:00
“Томорқа+”
02:00
“Репортёр”
02:30
“Журналист нигоҳида”
03:00
“Бугуннинг аёли”
03:30
“Ретро ҳажвия”
04:00
“Демак емак”
04:30
“Ҳа-ҳа-ҳа”
05:00
Хоккей НХЛ. Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
08:05
Гимнастика
08:20
“Машҳурлар”
08:30
“Техноспорт”
08:45
“Суперлига голлари”
09:00
“Спорт вақти”.Тўғридан-тўғри олиб кўрсатилади
12:00
Рақамлар
12:05
Интерфутбол
13:55
“Суперлига голлари”
14:10
“Офият сари”
14:35
Профессионал бокс
15:30
“Бизнинг футбол”
16:55
Хоккей НХЛ
18:55
Кўрсатувлар тартиби
19:00
Профессионал бокс
19:50
Футбол. Осиё чемпионлар лигаси. “Ал-Аҳли” – “Ал-Шўрта”. Танаффусда
22:00
Спорт янгиликлари
22:25
“Бизнинг легионерлар”
22:50
Футбол. Осиё чемпионлар лигаси. “Ал-Ҳилол” – “Пахтакор”. Тўғридан-
01:00
Мадҳия
01:05
“Суперлига голлари”
01:20
Профессионал бокс
02:15
“Техноспорт”
02:40
“Бизнинг легионерлар”
03:00
Футбол. Осиё чемпионлар лигаси. “Ал-Аҳли” – “Ал-Шўрта”
04:50
Мадҳия
04:55
Кўрсатувлар тартиби
06:00
Мадҳия.
06:05
«Она замин оҳанглари»
06:45
«Уста»
07:00
«Тонг нафаси»
07:30
«Мутолаа»
08:00
“Германия санъати”. ҳ/с. 1-қ
09:00
«Мутолаа»
09:30
«Обод юрт»
10:00
Фильм: Фильм: “Биринчи қалдирғоч”.
11:10
«Кеча ва бугун»
12:00
«Тафаккурдан томган томчилар»
14:00
«Мутолаа»
14:30
«Халқ достонлари»
15:00
Спектакль. “Куёв”.
16:40
«Оламшумул оҳанглар»
17:00
«Сайқал»
17:30
Телесериал: “Титаник” 1-қ.
18:30
«Мутолаа»
19:00
Миллий фильм: “Чинор остида дуэль”
20:10
«Янги нашр»
20:30
«Мактуб» 1-қ
21:00
«Дунё музейлари»
21:30
«Она замин оҳанглари»
22:00
“Вайонт тўғони” б/ф.
00:05
«Мактуб» 1-қ
00:40
«Дунё музейлари»
01:00
«Она замин оҳанглари»
01:30
«Мутолаа»
02:05
Спектакль:“Куёв”
03:45
«Уста»
04:00
“Германия санъати”. ҳ/с.1-қ
06:00
Анонс
06:05
«Домашний сад»
06:30
«Я мама» (мобил)
06:55
«Хавойи хавас»
08:20
«Ҳаёт ва ҳаёл йўллари»
09:00
«Кун тартиби»
09:30
«Цветы для Оли» Х\ф
10:40
«Like»
10:50
Эълонлар/Объявления
11:00
Online муҳокама
13:00
Эълонлар/Объявления
13:10
«Ахдга садоқат» Б\ф
15:10
«Болалик чогларимда»
15:35
Эълонлар/ Объявления
15:45
«Красота в деталях»
16:25
«Возвращение на остров Ним» Х\ф
17:50
Эълонлар/Объявления
18:00
Анонс
18:05
«Азбука здоровья»
18:45
Национальный сериал: «Тётя-тётушка»
19:15
«Город мастериц»
19:40
«Домашняя энциклопедия»
19:50
«Матонат» Т/с
20:35
«Олтин қўрғон»
21:05
«Домашний сад» (мобил)
21:30
Классика мирового кино: «12 стульев»
00:00
Мадхия
00:05
«Болалик чоғларимда»
00:30
«Ахдга садоқат» Б\ф
02:30
«Ҳаёт ва ҳаёл йўллари»
03:10
«Готовим сами»
03:35
«Возвращение на остров Ним»Х\ф
06:00
«Диёр мадҳи».
06:05
«Европа узра парвоз».Ҳ/ф.
06:30
«Глобус».
07:00
«Канар ороллари».Ҳ/ф.
08:00
«Ёввойи ҳудуд». Ҳ/ф.
09:00
«Балиқ ови».
09:30
«Жаҳон бўйлаб».
10:05
«Бакуга саёҳат». Ҳ/ф.
11:00
«Ландшафт.уз ».
12:00
«Он-лайн интервью».
12:40
«Мафтункор иншоотлар».Ҳ/ф.
13:00
«Йил фасллари ».Ҳ/ф.
14:00
«Хуш келибсиз!»
14:30
«Он-ланй интервью».
15:00
«Йиртқич макони».Ҳ/ф.
15:45
«Индонезия ороллари».Ҳ/ф.
16:30
«Сув бўйидаги ҳаёт».Ҳ/ф.
17:10
«Бардавом анъаналар».
18:00
Кўрсатувлар тартиби.
18:05
«Велосипедда саёҳат».Ҳ/ф.
18:30
«Bon appetit».
19:00
«Туризм».Янгиликлар.
19:15
«Кўринмас олам сирлари».Ҳ/ф.
19:45
«Жаҳон».Янгиликлар.
20:00
«Ғилдираклар садоси остида».Ҳ/ф.
21:00
«Дух приключений».
21:35
«Кашфиёт»
22:05
«Қадимий ўрмонлар».Ҳ/ф.
23:00
«Илонларнинг сирли ҳаёти». Ҳ/ф.
00:00
«Диёр мадҳи».
00:05
«Ландшафт.уз ».
01:05
«Йил фасллари ».Ҳ/ф.
02:05
«Страны Тихого океана» Ҳ/ф.
03:05
«Индонезия ороллари».Ҳ/ф.
04:00
«Деревенский дом».Ҳ/ф. (ориг)
07:00
«Салом
07:05
«Мультипанорама»
08:30
«Болажон гимнастикаси»
08:40
«Мўъжизалар ороли»
09:10
«Мультипанорама»
09:50
«Болажон алифбоси»
10:00
«Болалар учун фильм»
11:20
«Болажон алифбоси»
11:30
«Мультипанорама»
12:50
«Компас»
13:10
«Болалар учун фильм»
14:30
«Зукко болажон»
15:00
«Мультипанорама»
16:10
«Болажон таомномаси»
16:30
«Болалар учун фильм»
17:40
«Рассом болажон»
18:00
«Мультипанорама»
18:45
«Анонслар»
18:50
«Мультипанорама»
19:20
«Болажон алифбоси»
19:30
«Мультипанорама»
20:15
«Анонслар»
20:20
«Мультипанорама»
21:05
«Анонслар»
21:10
«Мультипанорама»
21:50
«Хайрли тун»
06:00
«Мадҳия»
06:10
«Кўнгил қўшиқ истайди»
07:00
«Попурри»
08:00
«Кўнгил куйлайди»
08:50
«Бошқача Live»
09:40
«Навобахш»
10:00
«Зебо пари»
10:30
«Наво нашидаси»
11:30
«Жаҳон эстрадаси»
12:00
«Дил дафтари»
13:00
«Skyshop»
13:20
«Навобахш»
13:50
«Жаҳон эстрадаси»
14:30
«Жозиба»
15:30
«Рақслар гулдастаси»
16:00
«Наво нашидаси»
17:00
«Skyshop»
17:20
«Хушнаво»
18:10
«Кўнгил куйлайди»
19:00
«СУПЕР-ЛОТО»
19:10
«Дилбар наволар»
20:00
«Наво нашидаси»
21:00
«Мусиқий гулдаста»
21:30
«Дил дафтари»
22:30
«Йил хит паради-2018»
23:00
«Жозиба»
00:00
«Мадҳия»
00:10
«Дилбар наволар»
02:30
«Жаҳон мусиқаси»
04:40
«Хушвақт»
07:00
Новости (узб.)
07:30
Vaqt Mashinasi S01 E07 (П)
08:00
Утреннее шоу «Файзли тонг”
09:30
Onalar va qizlar S01 E02 (П)
10:00
Новости (узб.)
10:30
Bu qanday quriladi S01 E04 (П)
11:00
Новости (рус.)
11:20
Building The Brand S01 E05_1
12:00
Новости (узб.)
12:20
Building The Brand S01 E05_2
12:50
Новости Uzex (англ.)
13:00
Новости (узб.)
13:30
Vaqt Mashinasi S01 E18 (П)
14:00
Новости (рус.)
14:20
Автомагистраль S01 E6_1 (П)
14:50
Новости Uzex (рус.)
15:00
Новости (узб.)
15:30
Автомагистраль S01 E06_2 (П)
16:00
Новости (узб.)
16:30
Bu qanday quriladi S01 E05 (П)
17:00
Новости (узб.)
17:30
Mega Airport S01 E02_1 (П)
18:00
Новости (узб. сурдо)
18:20
Mega Airport S01 E02_2 (П)
18:45
Обзор мировых рынков S15
19:00
Новости (узб.)
19:30
Новости (рус.)
20:00
Новости (узб.)
20:20
Vaqt Mashinasi S01 E19 (О)
20:50
Новости Uzex (узб.)
21:00
Новости (узб.)
21:30
Building The Brand S01 E05_1 (П)
22:00
Новости (узб.)
22:30
Building The Brand S01 E05_2 (П)
23:00
Новости (рус.)
23:30
Bu qanday quriladi S01 E04 (П)
00:00
Новости (англ.)
01:00
Новости (узб.)
02:00
Новости (рус.)
03:00
Новости (узб.)
04:00
Новости (узб.)